У НАЯВНОСТІ ДЕШЕВШЕ - ЗНИЖКИ ДО -70%!

ZLATAMEBEL

Уже понад 15 років ми виробляємо для Вас м'які меблі, які відповідають європейському рівню якості та ергономіки. Бренд «ZLATAMEBEL» - це м'які меблі для справжніх поціновувачів комфорту і бездоганної якості, перевіреної роками натхненної роботи професіоналів.

«Італійський дизайн. Німецька якість". Саме ці чотири слова в повній мірі озвучують концепцію бренду «ZLATAMEBEL». Такі традиційні цінності, як зручність, комфорт, практичність поєднуються в італійському дизайні з бажанням і навіть потребою дивувати і радувати. Саме тому наші м'які меблі мають свій характер, якусь невловиму і тонку складову, більше схожу на душу. Це неможливо пояснити, це можна лише відчути. Доказом тому є слова, які ми часто чуємо в наших салонах.

Дізнатись детальніше

Новинки

#Zlatamebel

Будьте частиною світу бездоганного стилю! Викладайте свої фото в Instagram з хештегом #zlatamebel
Подивитись профіль

М'які меблі - Дивани

Італійський дизайн і німецьке якість – це саме ті високі стандарти, яких дотримується наша компанія. Ми взяли найкраще і створюємо меблі, яка прослужить довгі роки, даруючи тепло і радість кожному. Наша компанія, крокуючи в ногу з часом, відстежує новітні тенденції меблевої моди, миттєво реагує на Ваші бажання і постійно радує покупців новинками.


Наші меблі – це:

Ми маємо висококласних фахівців:

Тому ми з гордістю називаємо наші меблі – італійськими, лише з невеликим застереженням: проходячи навчання на європейських фабриках меблів, ми зіткнулися з проблемами наших закордонних колег, брак якісних матеріалів з натурального дерева на європейському ринку. Володіючи багатством карпатських лісів, ми можемо вкласти у наш продукт кращі дерев'яні каркаси, які прослужать десятки років. У нашій меблів не використовуються замінники березової фанери (ДСП, МДФ), як в італійських зразках. Тому наш споживач отримує повністю ексклюзивні меблі, в якій всі делтали по праву можна назвати італійськими - від дизайну до шкіри, виготовленої на європейському обладнанні і зібраної на Україні.

Вже давно минули ті часи, коли модна і вишукані меблі була грубою і важкою. Адже разом з часом змінилися і традиції в дизайні, а це значить, що італійські меблі стала певним атрибутом класики і головною ознакою розкоші. Навіть ті, хто досить консервативно ставиться до меблів, а особливо до її новинок, визнають, що меблі Італії дійсно якісні, виконані з урахуванням форм і строгістю ліній.