У НАЯВНОСТІ ДЕШЕВШЕ - ЗНИЖКИ ДО -70%!

Види журнальних столиків

Унікальним виробом вважається журнальний столик. Це вид меблів від якого інтер'єр буде виглядати ще більш привабливо і неординарно. Столик додає відчуття затишку і комфорту в приміщенні, а оригінальні варіанти не залишать байдужим нікого. Ексклюзивні дизайнерські види журнальних столиків радують багатьох потенційних покупців своєю формою, стилем і кольором.

Виготовлені з різних матеріалів, прикрашені додатковими елементами вони надають приміщенню якоїсь елегантності і креативу. Крім виконання естетичної функції журнальний столик виконує ще й практичну, так як на нього в будь-який момент можна поставити або покласти будь-яку річ. Що стосується розташування, то його можна поставити в будь-якій частині кімнати, він всюди буде виглядати добре.

Існує думка, що журнальний стіл повинен стояти тільки в вітальні, але це далеко не так. Якщо підібрати цей вид меблів правильної форми і розташувати його в спальні або будь-який інший кімнаті, то він все одно буде виглядати добре.

У даній статті ми розглянемо особливості та види журнальних столиків, матеріали, що використовуються при виготовленні, з'ясуємо, на що звертати увагу при виборі.

 

Стіл Брістоль круглий


Види журнальних столиків


Якщо говорити про види даного типу меблів, то найпопулярнішими вважаються:

  • стіл-трансформер;
  • кавовий столик;
  • класичний журнальний стіл;

Перший вид негабаритний, а значить незалежно від приміщення багато місця він не займе, з легкістю впишеться в невелику квартиру. Це мультифункціональний виріб, тому легко задовольнить всі потреби потенційного покупця. Багато хто вважає, що стіл-трансформер пішов від стилю хай-тек, але це далеко не так. Їх почали виготовляти за індивідуальним замовленням, тому досить часто люди самі вибирають собі такий тип вироби. З недоліків такого типу журнального столика варто відзначити часту поломку механізму розкладання, а ремонт не завжди закінчується успіхом. Такий столик може мати форму:

 
  • овальну;
  • квадратну;
  • круглу;

Кожна з форм має свої особливості, це також потрібно враховувати при покупці.


Що стосується механізму трансформації, то вони наступні:

  • метелик;
  • стіл-книжка;

Також, кожен з механізмів має свої особливості, їх теж потрібно брати до уваги.

Ексклюзивним видом вважається кавовий столик, їх найчастіше купують в вітальню. До цього типу можуть ставитися як прості за формою, так і складні столи. Для кавових столиків характерна відсутність великої кількості яскравих деталей, стільниця пристойного розміру, стійкі ніжки. Цей вид столика підійде як для великих вечірок, так і для спокійних дружніх посиденьок за чашкою чаю. Крім того, у відповідних відсіках внизу столика зручно зберігати різні речі.

Але для щоденного прийому їжі він не підійде, може позначитися маленька висота. Для справжніх любителів функціональності це кращий варіант - все завжди під рукою. Дизайнери часто звертають увагу на цей вид столиків, саме при виготовленні їх вони можуть втілити всі свої фантазії та задуми в реальність. Колір кавового столика має величезне значення.

Наче в унісон з кольором натуральної кави він часто виготовляється в темних тонах, хоча можуть бути винятки, наприклад, коли столик скляний.

Класичні журнальні столики - це дихання епохи. Вони мають правильну форму, відповідний стриманий колір. Досвідчені дизайнери впевнені, що моделі такого типу залишаться в моді ще не на один десяток років - вони не втратили актуальності з часом.

Вироби, оформлені в такому стилі, вважаються універсальними, так як будуть гармонійно виглядати в будь-якому інтер'єрі. Це досить-таки зручно, тому якщо переробити кімнату під інший стиль новий столик купувати не доведеться. Такий вид меблі буде гармонійно і красиво виглядати як у вітальні, так і в спальні або офісі, потрібно лише скорегувати форму і колір.

Журнальний столик в класичному стилі - це старовинний стиль, адаптований під сучасні дизайнерські рішення.

 

Стіл Лофт


З чого виготовляють журнальні столи


Такий вид меблів може бути виготовлений з різних матеріалів, нерідко зустрічаються комбінаційні моделі, коли можуть використовуватися, наприклад, скло і дерево.

  1. Натуральне дерево. Класичний матеріал для виготовлення журнального столика. Можуть використовуватися різні породи дерева - береза, дуб, ясен і т.д. Залежно від цього і формується вартість на конкретні моделі дерев'яних журнальних столиків. Цей предмет інтер'єру відмінно впишеться в будь-яке приміщення, а колір у дерев'яних журнальних столиків в основному темний, але зустрічаються і світлі моделі. Наявність відсіку для того, щоб покласти якісь речі - безсумнівно добре, так як будь-які аксесуари невеликі можна покласти саме туди.
  2. Столи зі скла. Сучасний стіл зі скла - відмінно дизайнерське рішення для будь-якої вітальні. Ось тільки столів трансформерів немає, так як не завжди їх можна розкласти. Досить часто виготовляють столи з дерев'яним підставою і скляною стільницею, такі аксесуари ставлять переважно в вітальні, оформленої в класичному стилі. Журнальний столик такої моделі відмінно впишеться і в приймальню офісу або будь-якої компанії.
  3. Металеві конструкції. Даний тип журнального столика набагато дешевше, ніж попередні, при цьому він не менш цікавий варіант. Столики з металу міцні, не ламаються згодом, але варто пам'ятати, що вони важкі, не завжди вийде з легкістю переміщати їх з кімнати в кімнату. Але якщо зробити індивідуальне замовлення, то майстер може виготовити столик з різними закругленнями і фігурками, метал дозволяє це зробити.
  4. Кам'яні журнальні столики. Такий матеріал вважається дуже дорогим, тому стіл з каменю не всім буде по кишені. Але є і більш дешеві моделі, вони гармонійно можуть вписатися в інтер'єр вітальні в класичному стилі або в дизайн презентабельного офісу. При індивідуальному замовленні можна додати елементи декоративного різьблення. Кам'яні столики ще важче, ніж металеві та менш функціональні ніж будь-який інший вид, проте вони демонструють розкіш і багатство господарів.

На сьогоднішній день все частіше в продажу почали з'являтися пластикові журнальні столики, але через свою дешевизну і відповідно невисокої якості попит на нього невеликий. Його можна поставити в дитячій кімнаті, там він буде виглядати доречніше, ніж у вітальні або спальні.

 

Стіл Окленд кераміка


Поради щодо вибору журнальних столиків

Вибираючи якісний і надійний журнальний столик необхідно в першу чергу вирішити, де він буде стояти. Залежно від цього орієнтуватися на матеріал, з якого він буде виготовлений. Як ви будете його використовувати? Для дружних посиденьок або гучних вечірок з великою кількістю людей підійде дерев'яний журнальний столик-трансформер. При його розкладанні ви отримаєте велику стільницю, на яку поміститися значно кількість предметів і аксесуарів. Скляні столики більше підійдуть для виконання декоративної функції, так як їх важче прибирати.

Кам'яні журнальні столики як символ розкоші і багатства будуть актуальними лише для віталень, офісів і робочих кабінетів. Їх досить складно переносити з кімнати в кімнату, тому потрібно акцентувати увагу на установці в одному певному місці. Форма журнального столика також відіграє велику роль. Стандартні прямокутні варіанти будуть в моді завжди, крім того, цей стиль ніколи з моди не вийде. Круглі або овальні журнальні столики зустрічаються не так часто, але вони не менш зручні і точно безпечніше.

 

Стіл Трібека


Як розташувати журнальний столик в інтер'єрі

Важливий момент - це розташування журнального столика в кімнаті. У вітальні місце журнального столика біля дивана, крісел або інших аксесуарів для м'яких меблів. Установка його біля стіни не зовсім вдале рішення, він стає непомітним і просто втрачається в кімнаті.

Тому, потрібно акцентувати увагу на середині кімнати. У спальні ж навпаки, установка журнального столу в центрі неприйнятна. Його краще поставити поруч з туалетним столиком або біля ліжка. В офісі або робочому кабінеті такий вид меблів добре виглядає посередині приміщення.


Журнальні столики від Zlatamebel

Коментарі

Натуральні
матеріали
Ми використовуємо тільки найкращі та безпечні матеріали. Ви можете бути спокійні за Ваше здоров'я і здоров'я Ваших дітей.
Система контролю з якості
П'ятиступінчаста система контролю якості - "5Q" практично виключає випуск готового виробу з недоліком.
Навантаження на диван
600 кг - оптимальне навантаження на наш диван.
Гарантія на каркас
Ми настільки впевнені в якості наших меблів, що даємо гарантію на каркас - 10 років.
Надійність
Понад 100 магазинів по Україні та за кордоном, понад 2500 співробітників, більш як 10 мільйонів відвідувачів щороку.
КРЕДИТ
или рассрочка
Ви можете придбати наші меблі в розстрочку або кредит. Для цього зверніться до менеджера будь-якого нашого фірмового салону.