] Скандинавский стиль з елементами класики - Блог інтернет-магазину «Злата-Мебель»
У НАЯВНОСТІ ДЕШЕВШЕ - ЗНИЖКИ ДО -70%!

Скандинавский стиль з елементами класики

Концепція скандинавського стилю включає прості лінії, натуральні матеріали, мінімалізм і яскраві акценти. Якщо ви до скандинавського дизайну додасте класичних елементів, вийде не шаблонний стиль.

Скандинавський стиль відрізняється від класичного зовнішнього оздоблення та обраних меблів. Обидва стилі поєднують використання натуральних матеріалів, відсутність химерності та кричучих елементів. Тут переважає спокій. Якщо поєднати "сканді" та "класику" ви отримаєте стильний інтер'єр, як наприклад кухня в нашій статті. Такий стиль поєднує минуле зі сьогоденням і подарує друге життя старим речам. Наприклад, зберегти стару ліпнину, яка була тут ще за забудови будинку або відреставрувати натуральний паркет. Або ж використовувати у створенні інтер'єру вінтажні меблі, люстру, свічник та інше, що дісталося від попередніх мешканців. Такий фрисайклінг не тільки про стиль, а й про усвідомлене споживацтво, адже зберегти та відновити набагато складніше ніж створити нове.


Поєднання вінтажного з сучасним

Найпростіше рішення у злитті цих стилів – це вписати класичний декор у традиційний скандинавський інтер'єр. Але для інтер'єрного дизайнера Марини Леміш така ідея видалася надто нудною та банальною, і вона запропонувала своє бачення кухні у скандинавському стилі з елементами класики. Ми вирішили поділитись дизайном кухні клієнта за участю наших меблів Zlatamebel, над створенням якого працювала талановитий інтер'єрний дизайнер @Марина Леміш.


Елементи класичного стилю, котрі дизайнер втілили в скандинавському стилі

Дизайнер дотримується кількох основних принципів, завдяки чому інтер'єр виходить "не побитим" і точно не втратить свій зовнішній вигляд згодом. Як каже сама Марина:

"Мій принцип створювати дизайн так, щоб він не втратив свою актуальність через рік, два, п'ять. Тому я віддаю перевагу ввтілювати классичні елементи в дизайні."

Марина цінує вінтажні речі та вміло їх інтегрує у сучасний дизайн. Нижче наведено кілька елементів класичного стилю, які вона додала до скандинавського інтер'єру.:

  • Класичні меблеві форми: Кухонний гарнітур має прості та вишукані форми, що додає шарму до скандинавського інтер'єру.
  • Підвісні люстри: Додавання підвісних люстр класичного стилю до скандинавського інтер'єру створює відчуття розкоші та вишуканості. Кристали та скляні підвіски надають блиску та яскравості кімнаті.
  • Натуральні тканини: В якості матеріалу для штор використовувався легкий сатин, а декоративна доріжка виконана з джутової тканини.
  • Дерев'яні декори: Підсвічники, досточки, тортівниця, за допомогою яких сервірували стіл. Ці декори з натуральної цільної деревини, що створюють екологічну атмосферу будинку та дозволяють господареві відчути дотик природи в мегаполісі. Такі дрібниці роблять інтер'єр завершеним та унікальним. Кухонні вироби для кухні від @ukrainian_kitchen_crafts .


Меблі від Zlatamebel в інтер'єрі кухні

Працюючи над створенням цієї кухні, дизайнерка зупинила свій вибір на сучасних моделях меблів. Вона обрала крісла "Лофт", в яких металеві ніжки надають інтер'єру більшої брутальності. Завдяки міцній рамній конструкції крісло міцне та прослужить дуже довго. Кут спинки та невисокі підлокітники роблять модель дуже зручною для людей різного зросту та комплекції.

Обідній стіл цієї ж моделі "Лофт" має стільницю з цільного дуба та металеві опори.

 
Дерев'яна драбина Zlatamebel в інтер'єрі стала незамінним помічником у побуті, до того ж виглядає вона дуже естетично. Її можна скласти і вона не займає у такому вигляді багато місця. Або ж використовувати як підставку для горщика з квітами, вази з сухоцвітами. Сучасні меблі вдало поєднуються з вінтажністю. Фактично технології та сьогодення переплітаються з історією
.
 


Меблі від Zlatamebel в інтер'єрі


Декілька порад від дизайнера

Поради від Марини Леміш для тих, хто зараз у процесі ремонту чи планує його:

  1. Не варто гнатися за трендами, які швидко втратять свою актуальність. Інтер'єр це те, що буде з вами не місяць і не рік.
  1. Створюйте нейтральну базу. Це дозволяє швидко змінювати стилістику приміщення, змінивши лише аксесуари та декор.
  1. Поєднання сучасності та класики.
  1. Подивитися на, здавалося б, безнадійний мотлох під іншим кутом. Можна реставрувати старі аксесуари, меблі, і подарувати цим речам друге життя.

Коментарі

Натуральні
матеріали
Ми використовуємо тільки найкращі та безпечні матеріали. Ви можете бути спокійні за Ваше здоров'я і здоров'я Ваших дітей.
Система контролю з якості
П'ятиступінчаста система контролю якості - "5Q" практично виключає випуск готового виробу з недоліком.
Навантаження на диван
600 кг - оптимальне навантаження на наш диван.
Гарантія на каркас
Ми настільки впевнені в якості наших меблів, що даємо гарантію на каркас - 10 років.
Надійність
Понад 100 магазинів по Україні та за кордоном, понад 2500 співробітників, більш як 10 мільйонів відвідувачів щороку.
КРЕДИТ
или рассрочка
Ви можете придбати наші меблі в розстрочку або кредит. Для цього зверніться до менеджера будь-якого нашого фірмового салону.