Овеча шкура давно стала модним доповненням до інтер'єру. Вона не просто забезпечує затишну атмосферу, але і здатна зігріти в прохолодну погоду. Більше того, існує цілий ряд цілющих властивостей натуральної вовни: вона допомагає при болях у суглобах, ревматичних болях і артриті, а також забезпечує антибактеріальні дії, перешкоджаючи поширенню і розмноженню вірусів і шкідливих мікроорганізмів. Овеча шкура здатна зарядити позитивною енергетикою і надати заряд бадьорості всім, хто її використовує.

Де застосовується овеча шкура
- В якості декоративного елемента В інтер'єрах. Накидка з овчини чудово прикрасить зовнішній вигляд дивана або крісла, стане відмінним пледом, зігріваючим в прохолодні вечори і навіть приліжковим килимком, ступивши на який Вам здасться, ніби Ви занурилися в м'яке хмара.Також, це виріб можна розташувати біля каміна, що стане затишним доповненням до інтер'єру кімнати. Великим плюсом овечої шкури є те, що вона зможе з легкістю вписатися в будь-який дизайн.
- якості чохла для автомобіля. Чохол з овечої шкури часто використовується на сидіннях машин, оскільки він забезпечує тепло і комфорт під час водіння. Більш того, такий чохол не тільки захистить крісло від зносу, але і допоможе зняти болі в спині, які можуть виникнути під час тривалих поїздок і сприятиме поліпшенню загального самопочуття.
- В якості додаткового засобу для догляду за дітьми. Овеча шкура рекомендується лікарями-педіатрами для використання в якості накидок для дитячих колясок, замість підстилки на стільчиках для годування, а також в якості ігрових килимків, оскільки цей матеріал прекрасно вбирає вологу, при цьому зберігаючи тепло, що дозволяє забезпечувати максимальний рівень комфорту для дітей. У овчиної вовни є безліч переваг, таких як сприяння поліпшенню кровообігу і захист від різних вірусних інфекцій, зняття болю в животі, якщо скупчилися гази і попередження появи шкірних попрілостей.
Як доглядати за овчиною
Цей матеріал легкий у догляді, потрібно буде періодично проходитися по ньому пилососом і струшувати від сміття, а також час від часу розчісувати. Для прання потрібно придбати спеціальний шампунь для вовни і прати при температурі 30 градусів. Овчина також швидко сохне. Рекомендується овчину іноді провітрювати — це дозволить позбутися від сторонніх запахів. Якщо Ви раптом помітили, що волокна спресувались, то побийте матеріал гладкою палицею, а потім акуратно розчешіть. Якщо Ви раптом посадили серйозна пляма, не рекомендується приступати до його видалення самостійно. Краще скористатися послугами професіонала.
Накидка з овчини, як спосіб створення затишного інтер'єру
Овеча шкура користується великим попитом серед дизайнерів інтер'єрів, адже способи її застосування безмежні: настінне панно, накидка на диван, килим біля каміна — можна дати волю уяві і створити унікальний інтер'єр. Шкура тварини завжди асоціювалась з розкішшю і престижем, а також здатність привнести затишок і комфорт в будь-який будинок.
Довжина ворсу, забарвлення і оздоблення залежать від породи овець, що дозволяє надавати величезний вибір різних видів виробу. Накидка з овчини для м'яких меблів, мабуть, є найбільш популярним варіантом, адже вона розкішно виглядає і забезпечує будь-кого, хто вирішить нею скористатися, високим рівнем комфорту. Також, цим матеріалом можна обтягнути табурет або сидіння стільця, використовувати в якості чохла для декоративних подушок, навіть прикрасити торшер. Чоловіки часто люблять прикрашати стіни шкурами тварин, але тут потрібно бути обережним, щоб ефект не вийшов занадто зухвалим. Таке декоративне рішення буде доречно для мисливського будиночка або для кабінету. Дами також живлять слабинку до цього матеріалу, адже він приваблює своєю м'якістю і ніжністю, заманюючи в обійми комфорту та релаксу.
Новим віянням моди став забарвлення овчини в різні кольори і принти, включаючи забарвлення, схожу на шкури інших тварин. Від кислотних і неонових відтінків до м'яких пастельних тонів — сміливо включайте свою уяву і використовуйте той варіант, який сподобається Вам понад усе.
Овеча шкура дружить з різними дизайнами інтер'єру. Так для любителів кантрі можна вибрати прекрасний варіант накидок з овчини, для стилю модерн підійде килимок, прикрашений різними малюнками, а зробити дизайн в стилі хай-тек більш м'яким можна за допомогою красивої хутряної подушки. Цей матеріал дозволить створювати цікаві контрасти з холодними, мінімалістичними стилями, роблячи їх менш різкими і додаючи нотки теплоти. Незалежно від того, яка поверхня — глянець, хром або скло, овчина буде чудово поєднуватися з кожної з них.
Різні поєднання накидок з овчини
Для того, щоб накидка з овчини доречно доповнили інтер'єр, потрібно звернути увагу на деякі деталі:
- Використання шкури в інтер'єрі необхідно поєднувати з натуральними деталями, такими, як дерево, камінь або доповнити її еко-текстилем — це допоможе створити цілісність в інтер'єрі.
- Накидка з овчини не повинна забирати на себе увагу і стає основним акцентом, її завдання — створення контрастів і затишної атмосфери.
- Якщо Ви вирішили прикрасити овчину смугами зебри, то не варто перевантажувати весь інтер'єр візерунками в смужку. Однієї шкури буде достатньо.
- Накидка з овчини в білому відтінку відмінно впишеться в монохромний або пастельний інтер'єр. Якщо в кімнаті є багато деталей з дерева, то слід зупиниться на овчині в коричневому або бежевому кольорі. Руда накидка стане відмінним вибором для теплого інтер'єру, а придбання цього виробу в сірому відтінку дозволить йому зручно розташується в кімнаті, виконаної в будь-якій кольоровій гаммі.
Функціональність овчини в інтер'єрі
Пам'ятайте, що накидка з овчини — це не просто елемент декору, тому не слід розташовувати там, де вона не буде використовуватися. Кращі місця для неї це:
- На підлозі біля каміна;
- Між кріслами;
- Поруч із ліжком або двома ліжками;
- Біля дивана або під ним;
- Біля журнального столика;
- На дивані або кріслі;
- На ліжку;
- Біля обіднього столу;
- В дитячій.
Краще всього, якщо це будуть ті місця, де всі члени сім'ї збираються разом, запрошують гостей і відпочивають. Виріб з овчини стане джерелом тепла і щастя, забезпечуючи Вас і Ваших рідних і близьких комфортом і затишком.