] Ліжко або диван, що краще вибрати для сну в спальню - Блог інтернет-магазину «Злата-Мебель»
У НАЯВНОСТІ ДЕШЕВШЕ - ЗНИЖКИ ДО -70%!

Ліжко або диван, що краще вибрати для сну в спальню

Вибір спального місця викликає багато суперечок серед подружніх пар, особливо, якщо простір не дозволяє виділити для сну окрему кімнату. На шальках терезів знаходиться затишок багатофункціональної спальні і здоровий відпочинок на правильному ложі. Чи можливо їх поєднати? Або завжди необхідно чимось жертвувати? У даній статті постараємося знайти відповіді на питання, оцінити переваги кожного виду меблів і її доцільність в тій чи іншій ситуації.
 

Ліжко Сицилія - Zlatamebel


У чому відмінність дивана і ліжка для сну

Що вибрати для сну? Однозначно, ліжко кращий варіант здорового відпочинку. Широка, рівна поверхня, помірна жорсткість. Вона в будь-який момент готова прийняти вас на свій ортопедичний матрац і понести в царство Морфея. Але є ряд факторів, при яких її неможливо використовувати:

 • відсутність місця для установки. Не дарма ліжко завжди вважалася долею королів, адже в давні часи тільки вони могли собі дозволити широке ложе і окрему спальню для нього. Власне зараз, житлові умови також далекі від ідеалу, не кожна сім'я має у своєму розпорядженні квадратними метрами, які використовуються виключно для сну;
 • спальня, має кілька функціональних ролей. Якщо кімната для сну одночасно є дитячої або вітальні, то розміщення ліжка стає неможливим з естетичних міркувань. Особисте місце відпочинку, усамітнення, втрачає свою затишному, та й приходить гостя не посадиш на ліжко;
 • обмеження по бюджету. Гарне ложе, достатньої ширини, з якісним матрацом, має високу вартість, яка не завжди відповідає розрахованому бюджету.
 

Ліжко Анабель - Zlatamebel

У таких ситуаціях диван є чудовою альтернативою. Вдосконалені технології виробництва, нові матеріали, дозволяють використовувати диван в спальні без шкоди для здоров'я. За допомогою декількох рухів, він перетворюється в досить широке спальне місце, мало чим поступається ліжка. Їх значуща відмінність проявляється лише в тому, що перший має складну конструкцію, а друга — монолітну.


Ліжко або диван: оцінюємо переваги і недоліки

Ліжко Флоренція - Zlatamebel

Щоб відповісти на питання, що краще для спальні, ми пропонуємо оцінити плюси і мінуси кожного виду меблів. І так, ліжко:

 • можна вибрати будь-якого розміру;
 • спочатку готова для відпочинку;
 • при наявності ортопедичного матраца, забезпечує підтримку хребта і його розвантаження.
 

Ліжко Монро - Zlatamebel

Істотним недоліком ліжка можна вважати обов'язкове виділення простору, адже без окремої кімнати вона втратить свою доцільність. Диван є більш універсальним предметом меблів. Він здатний:

 • зонувати приміщення по виконуваних функцій;
 • бути одночасно місцем відпочинку і сну;
 • надавати кімнаті затишок, своїм зовнішнім виглядом;
 • компактно розміщуватися біля стіни або кута спальні, залишаючи вільним центр;
 • давати стильовий напрям кімнаті;
 • забезпечувати в розкладеному вигляді повноцінний сон;
 • мати непримітні ніші для зберігання речей;
 • служити місцем для додаткових елементів, наприклад топпера (тонкого матраца, який здатний вирівняти поверхню дивана і забезпечити необхідну для сну жорсткість).

Недоліком дивана є обов'язкова, щоденна процедура розкладаючи, а також витрати на топпер, в тому випадку, якщо поверхня здається вам недостатньо рівною.
 

Диван Ліон - Zlatamebel

Диван або ліжко, дилема кінцевого споживача, але оцінивши вищевикладену інформацію, зробити вибір простіше. А переглянувши вітчизняну статистику придбання меблів, стає очевидним, що більшість людей схиляється на користь ергономічного дивана, стильні моделі якого можна подивитися на zlatamebel.ua.


Ліжко від Zlatamebel - Найкраще рішення для сну

Коментарі

Натуральні
матеріали
Ми використовуємо тільки найкращі та безпечні матеріали. Ви можете бути спокійні за Ваше здоров'я і здоров'я Ваших дітей.
Система контролю з якості
П'ятиступінчаста система контролю якості - "5Q" практично виключає випуск готового виробу з недоліком.
Навантаження на диван
600 кг - оптимальне навантаження на наш диван.
Гарантія на каркас
Ми настільки впевнені в якості наших меблів, що даємо гарантію на каркас - 10 років.
Надійність
Понад 100 магазинів по Україні та за кордоном, понад 2500 співробітників, більш як 10 мільйонів відвідувачів щороку.
КРЕДИТ
или рассрочка
Ви можете придбати наші меблі в розстрочку або кредит. Для цього зверніться до менеджера будь-якого нашого фірмового салону.