] Як вибрати офісні меблі?. Блог інтернет-магазину "злата Меблі"
У НАЯВНОСТІ ДЕШЕВШЕ - ЗНИЖКИ ДО -70%!

Як вибрати офісні меблі?

Облаштування робочого простору суттєво впливає на продуктивність співробітників, атмосферу самого офісу. Для підприємців, підбір і розстановка меблів не менш важливі, ніж відбір персоналу, адже вони в рівній мірі позначаються на солідності і репутації фірми. На загальний вигляд приміщення дивляться і майбутні клієнти, і професійні працівники, на його підставі приймаючи остаточне рішення. Офіс, як лакмусовий папірець, вважається індикатором успішності підприємства, тому створювати комфортні умови, привабливу атмосферу в ньому - життєво необхідно. Сьогоднішню статтю ми присвятимо меблювання робочого простору. Розповімо, що таке офісні меблі, які її різновиди зустрічаються, і на що потрібно орієнтуватися при підборі обстановки для офісу.
 

Як вибрати офісні меблі?


Основні види офісних меблів

Офісні меблі - це група виробів, необхідних для успішного функціонування ділового середовища. Вона створює комфортний, продуктивний для роботи фон, який виключає відволікаючі фактори, покращує комунікацію співробітників і клієнтів. Що відноситься до даної категорії виробів?

  1. Корпусні меблі. Збирається на жорсткій основі (корпусі), не має м'яких, декоративних деталей. Залежно від типу конструкції буває: розбірна, нерозбірна, вбудована, мобільна, складна. До неї відносяться: офісні шафи, столи, тумби, стелажі, тобто головні функціональні предмети обстановки. Вони можуть бути комплектними або штучними. Перший варіант передбачає одне стильове рішення для різних за призначенням меблів (наприклад, шафа, стіл, тумба, виконані з однаковою комбінації матеріалів, зі схожою композицією). Другий варіант складається з одиничного виробу певного дизайну, пару якому потрібно підбирати самостійно.
 

Як вибрати офісні меблі?

  1. М'які меблі. В обстановці офісу можуть бути присутніми м'які предмети: дивани, крісла, але вони не тотожні домашнім зразкам. Стиль і дизайн таких меблів стриманий, лаконічний, декор практично відсутній. Колірна гамма переважно спокійна, монохромна, а серед матеріалів превалює шкіра і метал. Офісний диван виробляють не дуже м'яким, в державних стандартах він класифікується як меблі середньої жорсткості, що підходить для тривалої роботи, або відпочинку в сидячому положенні.
 

Як вибрати офісні меблі? - Прямий диван Оксфорд

  1. Офісні крісла. Маються на увазі сидіння для роботи, а не різновид м'яких меблів. Вони розташовуються безпосередньо у робочого місця, в той час як комплект з крісел і дивана встановлюється в зоні відпочинку співробітників. Раніше, для роботи за столом використовувався стілець, але з часом його замінило ергономічне крісло, які можливо підлаштовувати під індивідуальні параметри кожного із співробітників. Стандартна комплектація офісного крісла — це газліфт, що дозволяє регулювати висоту сидіння, механізм гойдання, п'ятипроменева опора, що запобігає перекиданню, а також коліщатка, що роблять сидіння мобільним. Дорожчі, вдосконалені моделі, мають мульти блок, за допомогою якого змінюється, фіксується в декількох положеннях кут нахилу спинки, антишок-ефект, асинхронне регулювання спинки і сидіння. Перші зразки офісних крісел настільки перевершили по комфорту стільці, що їх виробництво в короткий період стало цілою галуззю, яка з року в рік розробляє нові моделі.
 

Як вибрати офісні меблі?


Як підібрати комплект меблів для офісу?

Комфортний, приємний в усіх відношеннях офіс, починається з цілісного, гармонійного інтер'єру. Тут важливо продумати все: колір стін, покриття для підлоги, освітлення, кількість і функціональність меблювання. Останній пункт особливо важливий, адже обстановка задає тон приміщенню, і ритм службовцям. Достаток м'яких предметів, присутність "домашніх" аксесуарів (штор на вікнах, килимах на підлозі) негативно впливає на темп, продуктивність співробітників. Але, в той же час обмежена обстановка, що складається з корпусних меблів і крісел, з відсутньою зоною відпочинку, також несприятливо позначається на службовцях. Вони швидше втомлюються, стають менш продуктивними, оскільки змушені проводити свою перерву на робочому місці.
 

Як вибрати офісні меблі? - Прямий диван і крісло Кембрідж

Чи можливо знайти золоту середину, створити дійсно комфортний офіс, не відволікаючий від роботи, який володіє всіма засобами для короткого, але якісного відпочинку? Звичайно так, нижче пропонуємо дізнатися, як правильно організувати простір офісу і вибрати відповідні меблі.

Перш за все слід обумовити, які базові елементи повинні бути присутніми в приміщенні.

  1. Шафи або стелажі для документації (при цьому діє правило, чим менше площа, тим менше громіздких меблів можна в ній розміщувати).
  2. Робочий стіл і тумба, індивідуально для кожного співробітника (неприпустимо саджати двох людей за одним столом, навіть якщо він великий, адже це суттєво знижує продуктивність обох. Тумба ж необхідна для особистих речей службовця).
  3. Регульовані офісні крісла однієї моделі, зручні для тривалого сидіння, розраховані на кількість працівників.

Також бажано організувати зону відпочинку службовців, місце для приймання їжі (відокремлене від основної простору), комфортну приймальню для очікування відвідувачів. М'які меблі можна поставити в основному робочому приміщенні (тим самим зонувати його), в приймальні (для зручності візитерів), кабінеті керівника (для відпочинку, неофіційних зустрічей, переговорів). Баланс між строгістю корпусних меблів, і невимушеністю м'якою, дозволить створити динамічну, розкуту атмосферу в офісі, найбільш сприятливу для досягнення високої результативності.

 

Як вибрати офісні меблі?

Сподіваємося, стаття допомогла вам розібратися в категорії офісних меблів, зробила більш чітким бачення власного офісу, його обстановки. А щоб сформовані образи скоріше втілилися в дійсність, загляньте на Zlatamebel.ua, уважні консультанти і великий асортимент, допоможуть реалізувати будь-який задум.


Меблі для офіса від Zlatamebel

Коментарі

Натуральні
матеріали
Ми використовуємо тільки найкращі та безпечні матеріали. Ви можете бути спокійні за Ваше здоров'я і здоров'я Ваших дітей.
Система контролю з якості
П'ятиступінчаста система контролю якості - "5Q" практично виключає випуск готового виробу з недоліком.
Навантаження на диван
600 кг - оптимальне навантаження на наш диван.
Гарантія на каркас
Ми настільки впевнені в якості наших меблів, що даємо гарантію на каркас - 10 років.
Надійність
Понад 100 магазинів по Україні та за кордоном, понад 2500 співробітників, більш як 10 мільйонів відвідувачів щороку.
КРЕДИТ
или рассрочка
Ви можете придбати наші меблі в розстрочку або кредит. Для цього зверніться до менеджера будь-якого нашого фірмового салону.