М'які меблі в будинку - одне з сучасних благ цивілізації. Як важко обходитися без води в крані, так неможливо уявити кімнату без м'якого куточка, на якому можна розслабитися після роботи, почитати книгу з дитиною, або поговорити з друзями. Зручний диван створює затишну атмосферу, своїм дизайном підкреслює стиль кімнати, смак її господарів. Вибір нового комплекту - завдання відповідальне і складне, але за допомогою наших рекомендацій його можна спростити, виконати максимально якісно. Ласкаво просимо у світ м'яких меблів, вас чекає захоплююча екскурсія по самим стильним зразкам, і безліч варіацій для будинку.
Як обрати меблі для вітальні
Навіть в звичних пострадянських малогабаритках, вітальня - найбільша кімната з наявних, її часто заповнює набір меблів, що складається з декількох одиниць. Це може бути:
- диван + банкетка;
- диван + крісло;
- набір крісел;
- диван + пуф;
- пара компактних диванів.
Кожен з варіантів має свої переваги, але вибір залежить не тільки від особистих переваг, а габаритів приміщення. Так, більш просторий, прямокутний зал, дизайнери рекомендують комплектувати кутовим диваном П-форми, або двома прямими виробами, розташованими один навпроти одного. Така розстановка візуально зрівняє кімнату, наблизить її до ідеального квадрату. Для вітальні, яка має додаткову функціональну роль (спальня, робоче місце, ігрова), актуально використовувати м'які меблі, здатні зонувати простір, що створює ефект двох суміжних приміщень. Для цих цілей хороші кутові дивани, прямі моделі, доповнені кріслом і встановлені поперек кімнати.
Невеликі зали, з малою кількістю денного світла, дизайнери не рекомендують обтяжувати масивними, каркасними виробами. Їх можна замінити парою затишних крісел, доповнених кавовим столиком, або безкаркасним диваном, в поєднанні з пуфом-мішком. Така обстановка створить невимушену, вільну атмосферу, в якій не буде відчуватися брак простору.
Вітальню з масивним карнизом і портьєрами, прикрасять класичні шкіряні меблі. Вони підкреслять натуральну колірну гамму, наповнить зал спокоєм, затишком і теплом.
Студійні апартаменти, практично не мають внутрішніх перегородок, стануть ідеальним варіантом для розміщення острівної дивана і банкетки. Такий комплект виділить зону відпочинку, дозволить розміститися великій кількості гостей.
Підбір м'яких меблів для дитячої кімнати
Підбір м'яких меблів в дитячу кімнату підпорядкований іншим правилам, чим такий для кухні, спальні, та інших приміщень. Оформляючи "доросле" простір, ми в першу чергу керуємося стильовим напрямком, в той час як дитяча вимагає безпеки, практичності, натуральних матеріалів. Природно, не можна забувати і побажання господаря кімнати. Сукупність цих факторів в корені міняє підхід до вибору меблів, підпорядковується наступним алгоритмом.
- Якість матеріалів. Це перше, на що повинні звертати увагу батьки, доглядаючи нову софу в кімнату дитини. Натуральна деревина без використання шкідливих клейових з'єднань, якісний наповнювач, дихаюча оббивка, яка не буде накопичувати пил. Це обов'язкові складові дитячих меблів.
- Безпека конструкції. Виріб, призначений для дитини, не повинно мати гострих, сильно виступаючих вперед частин, що нависають елементів, погано закріплених деталей.
- Практичність використання. Меблі повинні бути простими в експлуатації, щоб дитина могла самостійно впоратися з ними. Так, розкладне крісло, диван для сну - не найкращий варіант, адже механізм трансформації вимагає певних зусиль, а ось нерозкладні моделі, на зразок тахти, софи, набагато зручніше дитині. Він зможе самостійно прибирати ліжко під вбудовані ніші, а не чекати допомоги батьків, його підганянь.
Як правильно обрати м'які меблі в спальню
Підбір меблювання в спальню повинен відштовхуватися від функціональної ролі, яку ви хочете на неї покласти. М'які меблі - це не тільки дивани, але зручні канапки, приліжкові банкетки, пуфи, крісла, тобто вироби, що підвищують комфорт спальні. Відповідно, потрібно уточнити що ви шукайте: розкладний, ортопедичний диван для сну, або додаткові аксесуари до стоячого ліжка.
Якщо необхідно спальне ложе, а місця в кімнаті замало - диван буде чудовим рішенням. У денний час, в складеному вигляді, він звільнить простір для роботи або інших занять, а у вечірній - послужить повноцінним спальним місцем. Сучасні моделі, після розкладки, мають розміри двоспального ліжка, так що тісно не буде, а якісний наповнювач стане повноцінною заміною ортопедичному матрацу. Обираючи диван для регулярного сну, віддавайте перевагу надійним, механізмам трансформації викочування , зносостійкій оббивці, що не зітреться через рік щоденної експлуатації.
Якщо в спальні вже є ліжко, її можна доповнити прикроватною банкеткою, кріслом для вечірнього читання. Ці елементи підкреслять дизайн кімнати, створять атмосферу затишного, захищеного від зовнішнього світу простору. Крім естетичної складової, дані предмети, проявлять і практичну значущість. На них буде зручно розташувати необхідні після сну речі, гаджети.
Часті помилки в підборі диванів і крісел
На жаль, від помилок ніхто не застрахований. Багато покупців опинялися в ситуації, коли придивилася в салоні меблі, будинки ніяк не вписувалася в інтер'єр. Тому пропонуємо ознайомитися з поширеними промахами, щоб не допустити їх при самостійному виборі меблів.
- Диван в тон до шпалер. Скільки людей "обпеклося" на цьому методі - не злічити. По-перше, знайти схожий тон досить важко, по-друге, тотальне використання кольору зробить кімнату безликої, буде тиснути на психіку, викликати роздратування.
- Еклектичний стиль. Поєднувати непоєднуване потрібно вміти, не кожен дизайнер здатний знайти ту тонку межу між естетикою змішання і відвертим несмаком. Тому не поспішайте купувати різномасті меблі і називати це еклектикою, адже можна сильно прорахуватися, і отримати безладне нагромадження предметів, замість сучасного стилю.
- Надмірна економія. Економія при виборі дивана взагалі недоречна, адже цей предмет купується ні на один рік, і хочеться щоб свій термін прослужив бездоганно. Але віддаючи перевагу бюджетним моделям, не чекайте від них таких якостей. Здешевлення відбувається шляхом використання другосортних матеріалів, тобто дерева з витриманою технологією, дешевого наповнювача, слабкою на зносостійкість тканини, і всі ці дефекти дадуть про себе знати вже через кілька місяців експлуатації.
- Вимірювання габаритів. Купувати меблі "на око", без співвідношення з розмірами кімнати - дуже поширена помилка, яка чревата неприємною метушнею з поверненням. Погодьтеся, що простіше все виміряти і прийняти рішення про покупку, ніж стояти з доставленим диваном біля дверей, в які він не входить.
- Співвідношення бажаного і необхідного. Звичайно, бажання важливі, але якщо вони не збігаються з реальними умовами, виникне маса неприємних ситуацій. Так, білий диван не прикрасить будинок, якщо на ньому спить або їсть собака, малює дитина. Тому оцінюйте поточні потреби в меблювання, зіставляйте їх з бажаними, і тільки після цього робіть покупку.
Це основні рекомендації по підбору м'яких меблів, якими ми хотіли поділитися з вами. Сподіваємося, вони допоможуть зробити правильний вибір. Ну а якщо ви ще не визначилися з параметрами, заходите на zlatamebel.ua, докладний опис і демонстрація виробів допоможуть прийняттю правильного рішення.
Меблі для дому від Zlatamebel
Коментарі
матеріали
или рассрочка