] Як відновити продавлений диван? - Блог інтернет-магазину «Злата-Меблі»
У НАЯВНОСТІ ДЕШЕВШЕ - ЗНИЖКИ ДО -70%!

Як відновити продавлений диван

На сьогоднішній день існує велика кількість м'яких меблів, основним видом якої є диван. Для його виготовлення використовують різні матеріали, іноді не самого гарної якості. Так чи інакше, будь-який диван в силу певних обставин може втратити форму, ставити продавлені, в деяких місцях при сидінні можна провалюватися і т.д. Це одні з найбільш неприємних видів проблем з диваном. Тому що, він начебто і цілий, але використовувати його не так вже й комфортно. У такому випадку потрібно полагодити виріб, і зробити це якісно. Як відновити диван з пружинним блоком і без нього, щоб можна було ним користуватися і далі, при цьому не відчувати будь-яких дефектів, ми розглянемо далі.
 

Модульний диван Карт'є


Чому провалюється диван

Якщо ви взялися відремонтувати диван, то потрібно з'ясувати причину, по якій виникають такі "ями". Важливо розуміти, що диван являє собою складний механізм, тому буде досить важко його розібрати і зібрати, враховуючи ще й те, що необхідно буде отримувати наповнювач і поміщати його назад.

Існує безліч причин, за якими просідає меблі, але якщо ви ще не знаєте, в чому конкретно проблема, в першу чергу варто оглянути поверхні дивана. Може бути вся причина в подушках, з яких складається сидіння, а може просів наповнювач. Досить часто причинами таких проблем з диваном може бути несправність пружинного блоку, ламання каркаса. Для того, щоб дістатися до істини необхідно виконати розбирання дивана. Робити це потрібно в такій послідовності:

  1. Спочатку зняти подушки, які служать поверхнею дивана або розкрутити сидіння, а потім перевернути диван, щоб з'ясувати, чи не поламалися чи ламелі, чи не вийшла з ладу каркас?
  2. Якщо попередній огляд не дав ніяких результатів, тоді необхідно провести огляд пружинного блоку. В такому випадку ситуація ускладнюється тим, що необхідно зняти тканинну оббивку. Для такої процедури необхідно мати надійні інструменти, а якщо не вміти їх правильно застосовувати, то можна ще більше погіршити ситуацію, тому в разі необхідності потрібно залучати до ремонту фахівця.
  3. Якщо огляд пружинного блоку не дав ніяких результатів, тоді потрібно перевірити каркас, тому що це підстава будь м'яких меблів на якому тримається все. Ламелі, які є складовими всього каркаса, і на яких лежить матрац, можуть час від часу просідати. Це може бути пов'язано з навантаженнями на диван, з неякісним матеріалом, з якого вони зроблені.

Потрібно детально все вивчити, саме при повному розбиранні м'якого дивана ви зможете знайти справжні причини ламання. Якщо підсумувати, то головними причинами просідання диванів є:

  • несправність пружинного блоку;
  • просідання наповнювача (необхідно його замінити);
  • вихід з ладу каркаса у вигляді ламелей;
  • просідання подушок;

Виходячи з особливостей м'яких меблів, яка вийшла з ладу, можна говорити і про інші види ламання, так як перераховані вище лише найпоширеніші.
 


Як усунути конкретну проблему

Якщо ви вже з'ясували в чому справа, необхідно приступати до ремонту.

  1. Подушка. Якщо вм'ятини на поверхні подушки для сидіння, тоді потрібно поміняти наповнювач. Багато виробників використовують багато шарів різних матеріалів, найякіснішим і надійним вважається пінополіуретан. Тому, необхідно розкрити акуратно чохол і подивитися, чи потрібна заміна всього наповнювача або тільки верхнього шару. Можна замінити наповнювач на інший, не той, що вже був, але варто пам'ятати, що він повинен бути якісним.
  2. Ремонт каркаса. Ламелі, на які і кладеться матрац досить вразливі до різного роду пошкоджень. Крім того, що матрац може просідати через поламання пружинного блоку, так ще і ламелі можуть не витримати навантажень. Якщо недбало ставиться до м'яких меблів, стрибати на неї, нерівномірно розподіляти навантаження, тоді можуть дуже швидко поламатися всі механізми всередині. Якщо вийшли з ладу ламелі, то доведеться купувати нові, так як відремонтувати їх практично неможливо.
  3. Для ремонту нижніх пружин потрібно використовувати плоскогубці, так як потрібно буде вирівняти їх, адже вони кріпляться в самому низу каркаса. Якщо вони просто зійшли з кріплення — можна їх повернути на місце, а якщо вони розтягнулися або вимагають заміни — необхідно за допомогою звертатися до професіоналів.

Якщо ж повністю пошкоджений каркас, то його також варто купувати заново. Через температурних перепадів в будинку він може ламатися, тому варто вибирати виріб з більш міцних і стійких порід дерев.

Купити диван з пружинним блоком можна в інтернет-магазині zlatamebel.ua за прийнятною ціною. Ви можете забрати м'які меблі самі або ж замовити доставку додому. Вибирайте професіоналів у своїй справі і будьте впевнені в якості м'яких меблів.


Прямі дивани від Zlatamebel

Коментарі

Натуральні
матеріали
Ми використовуємо тільки найкращі та безпечні матеріали. Ви можете бути спокійні за Ваше здоров'я і здоров'я Ваших дітей.
Система контролю з якості
П'ятиступінчаста система контролю якості - "5Q" практично виключає випуск готового виробу з недоліком.
Навантаження на диван
600 кг - оптимальне навантаження на наш диван.
Гарантія на каркас
Ми настільки впевнені в якості наших меблів, що даємо гарантію на каркас - 10 років.
Надійність
Понад 100 магазинів по Україні та за кордоном, понад 2500 співробітників, більш як 10 мільйонів відвідувачів щороку.
КРЕДИТ
или рассрочка
Ви можете придбати наші меблі в розстрочку або кредит. Для цього зверніться до менеджера будь-якого нашого фірмового салону.