У НАЯВНОСТІ ДЕШЕВШЕ - ЗНИЖКИ ДО -70%!

Як підібрати килим до дивана?

Бути може хтось скаже, що придбання килима в наш час виглядає старомодно, але це не скасовує практичного значення цієї покупки. Це дуже дивно, але придбаний килим може в корені змінити вид кімнати, додати різноманітності. Килим не тільки робить кімнату більш затишною, але і об'єднує меблі і елементи декору в одну цільну композицію. Крім того, якщо в будинку взимку холодно, то килим відіграє вагому роль, так як він зберігає тепло. Якщо правильно підібрати килим до дивана, то можна отримати гарну композицію, вітальня буде виглядати абсолютно по-іншому.
 

Прямий диван Бріоні


Як підібрати розмір килима до дивану

При підборі килима в вітальню необхідно враховувати безліч нюансів, які відіграють важливу роль. Найголовніша функція цього виробу - це зонування простору. Щоб вибрати оптимальний розмір необхідно враховувати площу, в якій зоні які меблі буде знаходиться і чи буде вона стояти на килимі взагалі, а також потрібно визначиться чи буде дотримуватися баланс між елементами інтер'єру та зонами, які виникнуть після придбання килима.

Перед тим, як зробити покупку необхідно хоча б уявити, як буде виглядати килим в кімнаті. Як правило, виробники намагаються дотримуватися стандартних розмірів, але в деяких випадках можливі відступи від них. Якщо є сумніви, тоді краще купувати більш великий, тому що його завжди можна вкоротити, та й виглядає він набагато солідніше в великій кімнаті.

Маленький килим посередині великий і просторої вітальні буде виглядати безглуздо. А великий килим необхідно вибирати так, щоб коли його поклали, то він краями стосувався ніжок меблів. Також, варто відзначити, що велику роль відіграє в якій кімнаті буде стояти диван до якого ви купуєте килим. Наприклад, якщо поставити цей вид м'яких меблів в дитячу, тоді доцільніше буде постелити невеликий килим 0,7 * 1,5 метра, щоб дитині було максимально комфортно його використовувати. Але якщо все ж йде вибір до дивана у вітальні, то стандартними розмірами вважається 1,8 * 2,7 метра для великої вітальні, і 1,2 на 1,8 метра для маленької кімнати.

Розмір килима має велике значення, тому що якщо ви купите занадто маленький килим, то подовжити його не вийде. Але якщо купите більш великий килим, тобто в майстерні можна акуратно вкоротити і все буде виглядати відмінно.
 

Модульний диван Окленд


Як вибрати колір і орнамент

При виборі килима необхідно зробити акцент на колір меблів в кімнаті, та й на весь інтер'єр в цілому.

Слід орієнтуватися на текстуру і відтінки, так як килим є невід'ємною складовою інтер'єру кімнати. Але недостатньо просто підібрати килим під колір стін, потрібно поєднувати його і м'якими меблями. Наприклад, під гарний текстильний диван сірого кольору ідеально підійде килим темного або світлого кольору, або ж такий же сірий килим.

Коричневий диван зі шкіри або текстилю передбачає такий же за кольором килим, але ніяк не темний. Навіть занадто яскравий і зухвалий колір буде виглядати занадто строкато. Під яскравий диван необхідно підібрати не менш яскравий килим, навіть можна купити різнокольоровий варіант.

Синій диван передбачає наявність білого або такого ж, темно-синього килима. Занадто темний не потрібно купувати, тому що в кімнаті буде похмуро і тьмяно. Чорний за кольором диван прекрасно буде виглядати з протилежним за кольором килимом - білого або світло-сірого кольору. Світлий диван доповниться темним, але не чисто чорним виробом. Як ми бачимо, колір диван передбачає використання поряд килима або що сполучається, або повністю протилежної за кольором. Що стосується текстури, то якщо на дивані є який-небудь візерунок у вигляді смужок, орнаменту або чогось іншого, то бажано знайти дублюючі підлогове покриття.

Необхідно належну увагу приділяти узорів. Крім підбору під конкретну меблі, необхідно звертати увагу і на інтер'єр в загальному, тому що наявність в кімнаті додаткових аксесуарів значно впливає на загальний вигляд.

При виборі килима потрібно враховувати стиль в якому оформлена кімната, а саме:

  • вироби яскравого кольору ідеально підійдуть для дитячої спальні, але потрібно враховувати загальний інтер'єр кімнати;
  • текстура повинна поєднуватися з колірною гамою, тому звертайте увагу на оформлення стін, колір різної меблів;
  • повністю строгий орнамент відмінно впишеться в під стиль мінімалізм;

Таким чином, підбір покриття на підлогу дуже кропіткий процес і потрібно врахувати всі нюанси. Бували випадки, коли люди брали до уваги колір м'яких меблів, але забували зіставити колір килима із загальним кольором інтер'єру. Тоді доводилося міняти все на ходу, а це не найкращий сценарій облаштування квартири. Зі зміною меблів доведеться міняти і килим бо не факт, що воно буде ідеально підходити під колір і параметри нового виробу.
 

Кутовий диван Армані


Як підібрати килим до кутового дивану

Набагато легше підібрати килим до прямого дивану, інша справа, коли в вітальні стоїть кутовий диван. Правильний вибір підлогового покриття під кутового дивана дозволить в корені змінити інтер'єр і наповнити кімнату новими фарбами. Асортимент цих виробів досить великий, тому підібрати оптимальний варіант навіть під кутовий диван не складе труднощів. А визначаючись з тим, який килим підібрати під кутовий диван, потрібно чітко усвідомлювати, який повинен бути розмір, форма, колір, матеріал вироби. Багатьом здасться, що незалежно від виду дивана покриття для підлоги завжди мають стандартну форму. Але для кутового дивана трохи по - іншому.

У залежності від того, як м'які меблі буде розміщуватися в кімнаті, можна придбати килим круглої або трикутної форми. Це буде виглядати досить неординарно, але для комфорту і затишку буде цього цілком достатньо.

Крім того, обов'язково колір підлогового покриття повинен підходити під диван, лише в такому випадку дизайн інтер'єру буде виглядати зовсім і повноцінно. Килим повинен створювати баланс колірної гами, створювати атмосферу комфорту, затишку.

Що стосується матеріалу вироби, то виріб може бути з шовку, вовни, нейлону і багатьох інших тканин. Останнім часом стало популярним використання для виготовлення синтетичних матеріалів.

Кутовий диван завдяки особливостям своєї конструкції дозволяє експериментувати до покриттям підлоги. Так як часто така м'які меблі встановлюється в кутку кімнати, то можливо, не знадобиться купувати повноцінний килим і класти його посередині кімнати. Досить буде придбати невеликий килим круглої або трикутної форми. Таким чином інтер'єр не постраждає, і кімната буде виглядати вельми неординарно.
 

Кутовий диван Монте-Карло


Вибір килима для кутового дивана таке ж важливий захід, як і підбір меблів або остаточне визначення з дизайном інтер'єру. Підлогове покриття відіграє важливу роль в сприйнятті обстановки в кімнаті в цілому. Тому, що покласти біля знову придбаної м'яких меблів питання вельми популярний. В інтернет - магазині zlatamebel.ua ви можете знайти будь-який варіант м'яких меблів і підлогових покриттів на будь-який смак. Покупку можна зробити як в оффлайн - магазині, так і замовити доставку додому. Надійність бренду перевірена часом і багатьма користувачами, тому робіть крок в сторону професіоналів.


Килими від Zlatamebel

Коментарі

Натуральні
матеріали
Ми використовуємо тільки найкращі та безпечні матеріали. Ви можете бути спокійні за Ваше здоров'я і здоров'я Ваших дітей.
Система контролю з якості
П'ятиступінчаста система контролю якості - "5Q" практично виключає випуск готового виробу з недоліком.
Навантаження на диван
600 кг - оптимальне навантаження на наш диван.
Гарантія на каркас
Ми настільки впевнені в якості наших меблів, що даємо гарантію на каркас - 10 років.
Надійність
Понад 100 магазинів по Україні та за кордоном, понад 2500 співробітників, більш як 10 мільйонів відвідувачів щороку.
КРЕДИТ
или рассрочка
Ви можете придбати наші меблі в розстрочку або кредит. Для цього зверніться до менеджера будь-якого нашого фірмового салону.