] Фото клієнтів Zlatamebel - Блог інтернет-магазину «Злата-Меблі»
У НАЯВНОСТІ ДЕШЕВШЕ - ЗНИЖКИ ДО -70%!

Фото клієнтів Zlatamebel

Нам подобається, коли наші клієнти публікують фотографії за участю наших меблів. Ми з радістю ділимося такими фотографіями у себе в блозі.

У цій статті ми хотіли б поділитися цікавими фото-прикладами, які можуть надихнути інших користувачів зробити відмінне фото з участю наших меблів:

Центром фотографії може бути дівчина на кріслі і атмосфера навколо, створена за допомогою таких деталей, як сучасні декори в ніжних тонах. Фотографія містить в собі легкий романтичний настрій.
 

А ось ще один варіант відмінного ракурсу фото на кріслі. Вийшла дуже стильна лайтова атмосфера.
 

Ви можете просто сфотографувати свою кімнату без своєї участі. Особливо коли ремонт прекрасний і декори ідеально гармоніюють з меблями, як на фото нижче:
 

Зараз стали модними фотографії, коли ви фотографуєте не все ліжко, а тільки його частину поруч з комодом і декорами. Виглядає оригінально.
 

Можете продемонструвати за участю наших меблів, як ви готуєтеся до прийому гостей у себе вдома, виконавши стильну сервіровку столу.
 

Ще один варіант фото всієї кімнати.
 

Можна сфокусуватися на собі, продемонструвавши як ви займаєтеся своєю улюбленою справою на наших меблях.
 

Можна поділитися фото свого дизайнерського куточка за участю аксесуарів.
 

Ми показали приклади, які були створені нашими клієнтами. Ви можете придумати свій неперевершений цікавий стиль фотографії. Все що вам потрібно для відмінного фото - це камера вашого телефону і хороший ракурс.

Якщо зважитеся опублікувати фото, не забудьте зазначити нашу сторінку Инстаграмм щоб ми могли побачити і порадіти разом з вами.
 

Коментарі

Натуральні
матеріали
Ми використовуємо тільки найкращі та безпечні матеріали. Ви можете бути спокійні за Ваше здоров'я і здоров'я Ваших дітей.
Система контролю з якості
П'ятиступінчаста система контролю якості - "5Q" практично виключає випуск готового виробу з недоліком.
Навантаження на диван
600 кг - оптимальне навантаження на наш диван.
Гарантія на каркас
Ми настільки впевнені в якості наших меблів, що даємо гарантію на каркас - 10 років.
Надійність
Понад 100 магазинів по Україні та за кордоном, понад 2500 співробітників, більш як 10 мільйонів відвідувачів щороку.
КРЕДИТ
или рассрочка
Ви можете придбати наші меблі в розстрочку або кредит. Для цього зверніться до менеджера будь-якого нашого фірмового салону.