] Що робити якщо диван б'ється струмом? Прибираємо статику з дивана - Блог інтернет-магазину «Злата-Меблі»
У НАЯВНОСТІ ДЕШЕВШЕ - ЗНИЖКИ ДО -70%!

Що робити якщо диван б'ється струмом? Прибираємо статику з дивана

Диван — це місце, на якому ми спокійно відпочиваємо після важкого робочого дня. Це повністю безпечний вид меблів, але бувають випадки, коли диван електризується і б'є струмом. Відчуття далеко не найприємніші, а найприкріше це те, що людина не може спокійно відпочити і розслабитися. Що робити якщо диван починає проводити статичну електрику? Як усунути виникнення електризації на новому дивані? Ці та інші питання розглянемо в даній статті.
 

Прямий диван Армані


Причини появи статичної електрики в квартирі

Найцікавіше, що статика може з'являтися не тільки на м'яких меблів, а й на інших поверхнях виходячи з особливостей виробничого матеріалу. Що стосується саме того, чому виникає електризація в квартирі, то це відбувається внаслідок порушення рівноваги всередині атомів і всередині молекул, що в свою чергу виникає в результаті втрати або придбання електрона. У стандартному стані атом повністю знаходиться в рівновазі завдяки тому, що число позитивних і негативних частинок протонів і нейтронів знаходиться в однаковій кількості.

А коли трапляється їх дисбаланс, то з'являється статичну електрику, яке може виражатися в тому, що при торканні людини в наелектризованої поверхні його буде бити струмом. Також, варто відзначити основні причини поява статики:

  • щільний контакт двох матеріалів, включаючи їх можливе відділення друг від друга;
  • значний перепад температури;
  • зовнішній вплив на виріб, наприклад, виконані різальні операції;
  • значне потрапляння ультрафіолетових випромінювань, поява сильного електричного поля.

Таким чином, всі основні аспекти пов'язані з фізичними реакціями, що відбуваються в природі, тому уникнути їх досить складно. Але, саме, коли статика починає проявлятися на меблях, це викликає дискомфорт. Особливо не зрозуміло, чому новий диван починає битися струмом, на ньому стає просто не комфортно відпочивати. Найважливіше питання — як уникнути або як боротися з появою статичної електрики на нових меблів? Які засоби застосовувати при цьому?
 

Прямий диван Кембрідж


Що робити, щоб диван не електризуватися

Тепер же конкретно розглянемо момент з електризацією дивана. Найпоширенішими причинами є:

  • сухе повітря в приміщенні;
  • особливості матеріалу з якого виготовлений диван.

Якщо сильно б'є струмом м'які меблі, то варто робити якісь заходи. Позбудеться від статичної електрики можна такими способами:

  • постійно провітрювати кімнату, щоб повітря не було сухим, оскільки вологе повітря набагато гірше проводить статичну електрику;
  • використовувати зволожувач повітря в тих випадках, коли надовго не можна залишити вікно на провітрювання;
  • використовувати антисептик і пульверизатор, обробляти ними поверхню дивана.

Навряд чи вийде якимось чином обдурити фізичні процеси, і статичну електрику раз вже з'явилося на вашій м'яких меблів, то необхідно з ним боротися, тому що сам цей процес може тривати досить довго. Крім того, поява статичну електризації може викликати проблеми зі здоров'ям, а саме часті головні болі, дратівливість, болі в серці, зниження апетиту, порушення сну, пригнобленого настрою. Як ми бачимо, навіть така, здавалося б, не надто серйозна проблема може заподіяти стільки дискомфорту мешканцям будинку.

Щоб дивани не електризувалися можна накрити диван покривалом, придбати спеціальні захисні чохли для дивана, поміняти оббивку .


Чим обробити диван від статичної електрики

Обробка дивана деякими засобами може зробити електризацію дивана менш відчутною, а в найкращому випадку взагалі її прибрати.

Антисептик — це номер 1 в домашній боротьбі з електризацією поверхонь, необхідно обробити їм весь диван, залишити на деякий час, а потім обробити звичайною водою з пульверизатора. Частинки спирту, що містяться в антисептику будуть затримувати виникнення статичної електрики, а за допомогою води можна трохи зменшити запах спирту. Але, мабуть, найбільш дієвим способом є обробка дивана спеціальним антистатиком. Це буде повноцінною дією в боротьбі, але можлива поява неприємного запаху.

Також, найкраще купувати м'які меблі, яка оббита шкірою або натуральною тканиною. Синтетична тканина може легко викликати появу статики, тому відразу зроблений вибір на користь натурального матеріалу збереже вас від можливих проблем. На сайті ви можете знайти якісні меблі , оббиту натуральними матеріалами. Висока якість, надійність і міцність матеріалу — переваги м'яких меблів від Златамебель.


Дивани від Zlatamebel

Коментарі

Натуральні
матеріали
Ми використовуємо тільки найкращі та безпечні матеріали. Ви можете бути спокійні за Ваше здоров'я і здоров'я Ваших дітей.
Система контролю з якості
П'ятиступінчаста система контролю якості - "5Q" практично виключає випуск готового виробу з недоліком.
Навантаження на диван
600 кг - оптимальне навантаження на наш диван.
Гарантія на каркас
Ми настільки впевнені в якості наших меблів, що даємо гарантію на каркас - 10 років.
Надійність
Понад 100 магазинів по Україні та за кордоном, понад 2500 співробітників, більш як 10 мільйонів відвідувачів щороку.
КРЕДИТ
или рассрочка
Ви можете придбати наші меблі в розстрочку або кредит. Для цього зверніться до менеджера будь-якого нашого фірмового салону.