] Чудовий дизайн для сімейної пари
У НАЯВНОСТІ ДЕШЕВШЕ - ЗНИЖКИ ДО -70%!

Чудовий дизайн для сімейної пари

Студія інтер'єрного дизайну: ManuilovaDesign
Email : [email protected]
Місто: Дніпро

Молода енергійна пара звернулася з проханням створити планування з наявністю просторій вітальні для проведення часу з гостями і друзями, максимально функціональною кухнею, спальнею і гостьовою кімнатою, передбачуваною стати дитячою в майбутньому.
 

Було побажання створити дуже простий мінімалістичний дизайн, без дрібних деталей і пилозбірників. Всі зайві предмети планувалося прибрати в шафи, системи зберігання зробити закритого типу, щоб нічого не дратувало очей.
 


На фото представлена модель від Zlatamebel "КАВІО"


Приміщення передпокою, вітальні і кухні було вирішено об'єднати в єдиний простір. На проти панорамного вікна, задумана велика дзеркальна стіна, яка відобразила цю кімнату і візуально збільшила площу основної зони. Таким чином вийшло створити простору середу, наповнену світлом, до якої прагнули власники квартири.

Відповідно до вибраного стилю, підібрана тепла кремово-пісочна колірна гамма з темними акцентами, яка дозволила створити відчуття затишку і атмосферу спокою.

Використано мінімальну кількість предметів меблів. Диван присадкуватий і правильної геометрії, довга тумба уздовж стіни з вбудованим телевізором і італійської дизайнерської обідньої меблями. Нічого зайвого, тільки те, що функціонально.

Меблі кухні так само лаконічна. Цілісна поверхня ряду шаф з вбудованою технікою і безперервна робоча поверхня з гладкими фасадами. Створені чіткі лінії геометрії в поєднанні з матовим хромом і чорним глянцем прямо-таки диктує строгий порядок і чистоту цієї зони
 

У спальній кімнаті мінімум предметів. Завдяки цьому з'явилася можливість запроектувати містку гардеробну за красивою скляною розсувною системою. Для акценту за узголів'ям ліжка використані стінові панелі, які чудово підкреслені світлом. Все необхідне, але нічого зайвого – головна ідея створеного простору для відпочинку.
 

На прохання замовників, в квартирі запроектовано 2 санвузли. В одному санвузлі - душова система, а в другому повноцінна велика ванна. Аналогічно всіх приміщень квартири вони мають чітку і строгу геометрію. У гостьовому санвузлі основним став білий колір. Центром композиції виступає велике дзеркало на всю стіну з підсвічуванням по периметру. Таке рішення візуально збільшило простір і примножило світло в приміщенні. Завдяки застельовий і вбудованої підсвічування в дзеркалі створюється інтимна атмосфера при вимкненому основному освітленні. У санвузлі з ванною розміщена величезна стільниця з двома литими раковинами прямокутної форми. Для збільшення простору використаний такий же прийом, як і в гостьовому санвузлі – велике дзеркало уздовж всієї стіни.
 

В результаті проведеної роботи, враховуючи всі побажання замовника, вималювався інтер'єр без хаосу. Такий інтер'єр підійде сучасній, педантичній, люблячій затишок і комфорт, людині!
 

Коментарі

Натуральні
матеріали
Ми використовуємо тільки найкращі та безпечні матеріали. Ви можете бути спокійні за Ваше здоров'я і здоров'я Ваших дітей.
Система контролю з якості
П'ятиступінчаста система контролю якості - "5Q" практично виключає випуск готового виробу з недоліком.
Навантаження на диван
600 кг - оптимальне навантаження на наш диван.
Гарантія на каркас
Ми настільки впевнені в якості наших меблів, що даємо гарантію на каркас - 10 років.
Надійність
Понад 100 магазинів по Україні та за кордоном, понад 2500 співробітників, більш як 10 мільйонів відвідувачів щороку.
КРЕДИТ
или рассрочка
Ви можете придбати наші меблі в розстрочку або кредит. Для цього зверніться до менеджера будь-якого нашого фірмового салону.