] У чому відмінність між тахтою, диваном і канапою | Фабрика «Злата-Мебель»
У НАЯВНОСТІ ДЕШЕВШЕ - ЗНИЖКИ ДО -70%!

У чому відмінність між тахтою, диваном і канапою

Меблева індустрія пропонує покупцям сотні варіантів м'яких меблів. У всьому цьому достатку легко загубитися, здається, що обставити кімнату без дизайнера проблематично. Але це не так. У цій статті хочемо вас ознайомити з такими різновидами м'яких меблів як тахта, диван, канапа. Пропонуємо з'ясувати, чим відрізняється тахта від дивана, для чого використовується софа, навіщо потрібна канапа і куди її поставити у квартирі.


Тахта та її призначення

Тахта, або оттоманка є різновидом дивана. Це цікавий екземпляр з широким ложі, досить жорсткою поверхнею для сну, і відсутньою спинкою. В такому вигляді вона прийшла до нас з азійських країн, але не отримавши особливої популярності, піддалася модернізації під потреби населення. Так з'явилися моделі зі спинкою у головах, моделі з двома, трьома спинками, моделі з підлокітниками, ліжко-тахта.
 

Основне призначення тахти — нічний сон. Однак, в умовах економії простору, моделі зі спинками також використовують для сидіння, відпочинку у вечірній час.

Відмінність тахти від ліжка в тому, що перша більш функціональна. Її можна розмістити не тільки в спальні, в ній є ніші для зберігання постільних речей, деякі моделі розкладаються до двоспального ліжка. Можна сказати, що тахта — це вдосконалене ліжко, відповідає потребам сучасної людини в комфорті, ергономічності, розміщення в просторі.


Софа в інтер'єрі вітальні

Софа — це мініатюрний диван з широким сидінням, спинкою і підлокітниками розташованими на одній висоті. Використовувалася знатними особами у вітальнях, для відпочинку вдень, читання книг, спілкування. Виготовлялася з рідкісних порід дерева, з оббивкою шовком, оксамитом, ніжною шкірою.
 

Сучасні дизайнери дещо розширили функціональність цієї одиниці меблів. Замінивши дорогі матеріали більш доступними, вмонтувавши механізм розкладки, зробили софу обов'язковим атрибутом кожної вітальні. Її головна роль, як і раніше, в зручному розміщенні гостей, але також вона може виступити і спальним місцем. Софа, на відміну від традиційного дивана, мініатюрна, елегантна, підійде для вітальні невеликого розміру. Вона дуже полюбилася європейцям, завдяки простоті дизайну і конструкції. Лаконічність, завершеність форм, помірна м'якість, практичність, зручність — ось основні характеристики софи.


Канапа як різновид м'яких меблів

Канапа у багатьох асоціюється з кабінетом лікаря або масажиста, але ще з часів античності вона відома як предмет інтер'єру. По суті, канапа — це різновид одномісного дивана, з відсутньою біля ніг спинкою. Вона компактна, має узголів'я для зручного сну, може бути розкладний. За формою розрізняють:

  • канапи-лави;
  • канапи-шезлонги;
  • канапи-ліжка;
  • канапи-крісла.
 

Завдяки невеликим розмірам, вони можуть стати частиною інтер'єру в будь-якому куточку квартири: кухні, кімнаті, передпокої. У кухні канапа запросто замінить громіздкий куточок, створивши комфортну, м'яку зону біля обіднього столу.У кімнаті її можна використовувати замість крісла. У передпокої вона послужить для зручності одягання, роздягання, а також на ній можна складати речі гостей. Різноманітність форм, стилів, декору, дозволить вибрати канапку і в дитячу, і в кабінет, зробить інтер'єр затишним і завершеним.


У чому відмінність тахти, софи і кушетки

Тахта, софа, кушетка - це різновиди дивана, але вони мають свої особливості і суттєві відмінності:

  1. Тахта і софа. Головна відмінність цієї м'яких меблів — в призначенні. Перша використовується для сну, друга є варіантом для відпочинку, розміщення гостей. Також їх відмінність в висоті. У софи ніжки вище, ніж у тахти, а значить сам виріб більш високий, повітряний, вишуканий. Про тахту такого сказати не можна, вона більш приземлена, широка, як годиться ліжка.
  2. Тахта і канапка. Їх основна відмінність — у кількості спальних місць. Перша може забезпечити одне, двох, півтора спальне місце, друга — передбачає тільки односпальний варіант. Ще в тахті є ніші для зберігання речей, у канапі таких не передбачено.
  3. Софа і канапа. Перша відрізняється мінімалістичністю, по відношенню до другої. Софу простіше вписати в інтер'єр кімнати, завдяки простоті форм. Також їх відмінність — у кількості посадкових місць. Софа передбачає комфортне розміщення на собі 2-3 осіб, канапа — одного.

На закінчення можна сказати, що кожен вид меблів, незважаючи на свою функціональну схожість, має особливості і тонкощі розташування. Так, канапа ідеальна для передпокою, дитячої, кабінету. Софа органічно виглядає у вітальні, тахта призначена для спальні. Ці варіанти м'яких меблів можна подивитися на Zlatamebel. Вони поведуть вас від стандартних інтер'єрів зі звичними диванами, дозволять експериментувати з простором, стилем, дадуть новий ковток повітря домашній обстановці.
 Канапи від Zlatamebel для вашої кімнати

Коментарі

Натуральні
матеріали
Ми використовуємо тільки найкращі та безпечні матеріали. Ви можете бути спокійні за Ваше здоров'я і здоров'я Ваших дітей.
Система контролю з якості
П'ятиступінчаста система контролю якості - "5Q" практично виключає випуск готового виробу з недоліком.
Навантаження на диван
600 кг - оптимальне навантаження на наш диван.
Гарантія на каркас
Ми настільки впевнені в якості наших меблів, що даємо гарантію на каркас - 10 років.
Надійність
Понад 100 магазинів по Україні та за кордоном, понад 2500 співробітників, більш як 10 мільйонів відвідувачів щороку.
КРЕДИТ
или рассрочка
Ви можете придбати наші меблі в розстрочку або кредит. Для цього зверніться до менеджера будь-якого нашого фірмового салону.