] Виробники м'яких меблів: таїнство виробництва | Фабрика «Злата-Мебель»
У НАЯВНОСТІ ДЕШЕВШЕ - ЗНИЖКИ ДО -70%!

Виробники м'яких меблів: таїнство виробництва

Саме м'які меблі займає 15% від усього обсягу сучасного меблевого ринку. І саме дивани є найпопулярнішими предметами інтер'єру. Технологія виготовлення їх досить складна, оскільки більшість диванів мають розкладний механізм, за допомогою якого можна перетворити його в просторе і комфортне ліжко.Технологія виробництва

Колискою проєктування та створення меблевих шедеврів, безумовно, є завод-виготовлювач або меблева фабрика. Тут отримують своє втілення найсміливіші конструкторські задуми. Завдяки високотехнологічному обладнанню циклічне виробництво працює без зупинок.
 


Дизайнери і технологи створюють початковий образ, вкладаючи власні ідеї або приймаючи індивідуальне замовлення клієнта. Прості робочі справляються з виготовленням підвищеної складності в зазначені терміни, і склади наповнюються унікальними моделями.

Основною особливістю всіх диванів є загальна структура їх компонентів:

  • елементи, які додають моделі пружності – пружинний блок або м'який наповнювач;
  • каркас – найважливішу частину дивана, яка грає не останню роль в доданні йому м'якості;
  • механізм трансформації – викочування, єврокнижка, висувний і так далі;
  • чохол і оббивна тканина.

Як бачите, виготовлення дивана є досить складним, тому краще всього вибирати моделі від відомих виробників.


Стадії процесу створення м'яких меблів

Спочатку виготовляються і збираються дерев'яні каркаси, які є основою будь-якого сучасного дивана або крісла. Далі проводиться їх обробка та фанерування, що допомагає зробити модель більш комфортною і міцною.

Після цього фахівці починають займатися оббивним матеріалом: його необхідно правильно розкроїти і пошити. При необхідності створюються різні металеві елементи дивана (дротяна сітка, пружини, скоби). Далі нарізається перев'язувальний матеріал і готується набивання. В самому кінці створюються різноманітні м'які конструкції.

Пам'ятайте, щоб вигідно купити м'які меблі в Києві, необхідно звертатися безпосередньо до першоджерела виробництва, виключаючи посередників.
 


Дивани: технологія українських виробників

Прогресивна фабрика меблів в Україні зацікавлена в активному збуті своєї продукції, як на території країни, так і за кордоном.

Більшість виробників м'яких меблів на території нашої країни старанно працюють над тим, щоб вдосконалювати технологію виготовлення своєї продукції. Основні фабрики намагаються використовувати останні новинки техніки, постійно навчати своїх співробітників, оновлювати виробництво. Це робиться для того, щоб Ви могли насолоджуватися найкращою м'якими меблями за приємними цінами.

Українські виробники поєднують в собі такі фактори, як надійність, гнучкість, прогресивність, професійний підхід і чесність. Більшість фабрик ставлять перед собою наступні цілі:

  • налагодження всіх деталей для створення якісної продукції;
  • точність в роботі;
  • ретельний відбір всіх деталей;
  • використання безпечних, екологічно чистих і натуральних матеріалів у виробництві;
  • сучасний підхід до дизайну.

Якщо ви хочете придбати елітні м'які меблі, зверніть свою увагу на українських виробників, які виготовляють якісну і недорогу продукцію.

Салон «ZlataMebel» пропонує своїм клієнтам функціональні кутові конструкції для великих будинків і малогабаритні дивани для затишних квартир. Покупці залишаються максимально задоволеними, так як отримують італійський дизайн і німецька якість за українськими цінами.


М'які меблі від Zlatamebel

Коментарі

Натуральні
матеріали
Ми використовуємо тільки найкращі та безпечні матеріали. Ви можете бути спокійні за Ваше здоров'я і здоров'я Ваших дітей.
Система контролю з якості
П'ятиступінчаста система контролю якості - "5Q" практично виключає випуск готового виробу з недоліком.
Навантаження на диван
600 кг - оптимальне навантаження на наш диван.
Гарантія на каркас
Ми настільки впевнені в якості наших меблів, що даємо гарантію на каркас - 10 років.
Надійність
Понад 100 магазинів по Україні та за кордоном, понад 2500 співробітників, більш як 10 мільйонів відвідувачів щороку.
КРЕДИТ
или рассрочка
Ви можете придбати наші меблі в розстрочку або кредит. Для цього зверніться до менеджера будь-якого нашого фірмового салону.