] Прекрасні м'які меблі - запорука комфорту | Фабрика «Злата-Мебель»
У НАЯВНОСТІ ДЕШЕВШЕ - ЗНИЖКИ ДО -70%!

Прекрасна м'яка мебель - запорука комфорту

В обстановці квартири або офісу сучасної успішної людини якісна, красива і зручні м'які меблі має велике значення. Адже це саме ті меблі, якій призначено бути джерелом відпочинку і розслаблення господарів. Опуститися після насиченого трудового дня на м'яке затишне крісло або диван перед телевізором, а може бути, з книгою в руках — що може бути краще?
 

Але не завжди наявні в продажу зразки меблів влаштовують вимогливий смак прискіпливого покупця або його дизайнера. Вихід - м'які меблі на замовлення , яку виготовить вітчизняна компанія з неперевершеною репутацією на меблевому ринку країни. Ви зможете вибрати дизайн і оббивку на свій смак, максимально гармонує з іншою обстановкою вашого будинку або офісу. Особливо актуальна, звичайно ж, шкіряні меблі , ніколи не виходить з моди завдяки своїй незмінній добротності і аристократичності. Різноманітність моделей і забарвлень оббивки дозволить зробити вибір власникові самого вишуканого смаку, а якість буде відповідати найвищим міжнародним стандартам.
 

М'які меблі від Zlatamebel

Коментарі

Натуральні
матеріали
Ми використовуємо тільки найкращі та безпечні матеріали. Ви можете бути спокійні за Ваше здоров'я і здоров'я Ваших дітей.
Система контролю з якості
П'ятиступінчаста система контролю якості - "5Q" практично виключає випуск готового виробу з недоліком.
Навантаження на диван
600 кг - оптимальне навантаження на наш диван.
Гарантія на каркас
Ми настільки впевнені в якості наших меблів, що даємо гарантію на каркас - 10 років.
Надійність
Понад 100 магазинів по Україні та за кордоном, понад 2500 співробітників, більш як 10 мільйонів відвідувачів щороку.
КРЕДИТ
или рассрочка
Ви можете придбати наші меблі в розстрочку або кредит. Для цього зверніться до менеджера будь-якого нашого фірмового салону.