] Смугасті дивани в інтер'єрі | Інтернет-магазин «Злата-Мебель»
У НАЯВНОСТІ ДЕШЕВШЕ - ЗНИЖКИ ДО -70%!

Смугасті дивани в інтер'єрі

Вдало підібрана смужка в інтер'єрі завжди створювала затишну домашню атмосферу. До тому ж, такі елементи здатні розбавити нудьгу і наповнити Ваш будинок енергією. З допомогою смужки ми можемо красиво обіграти приміщення: візуально подовжити кімнату, розташувавши її горизонтально — це ідеальне рішення для невеликого простору. Візуально збільшити висоту кімнати можна, розташувавши смужку вертикально.
 

Смуга в інтер'єрі — це потужний інструмент для усунення дефектів кімнати, для виділення певної зони, створення ілюзії високих стель.

Якщо ж Ви вже зробили ремонт у себе і шкодуєте, що ні використовували в ньому цей елемент, що не хвилюйтеся. Ви можете відмінно погратися з цим при підборі меблів в свою вітальню.


Рекомендації по застосування смужки для диванів:

  1. Якщо Ви любитель простору, то підбирайте смужки холодного відтінку (бажано світлі). Це допоможе створити атмосферу легкості і невимушеності. Однак пам'ятайте, що, чим ширше смуга, тим менше вона буде давати такий ефект. Хоча яскраві смужки можуть змінити ситуацію зовсім на протилежну.
 

  1. Чи не будьте надмірним ідеалістом. В разі використання смужки в оббивці дивана, ідеальна геометрія недосяжна. Якщо Ви розгляньте такі дивани, то побачите, що на об'ємних частинах меблів, вони виглядають трохи нерівними. Якщо ви — категоричний педант і, не любите відхилень, то потрібно цей факт обов'язково враховувати. В такому випадку рекомендуємо Вам основу дивана зробити в однотонної тканини, а царгу виконати в смужку: це буде дуже стильним рішенням.
  2. Коли підбираєте смугасту оббивку на весь диван, дивіться, щоб матеріал був досить щільним і мав велику щільність: бажано від 400 г на метр квадратний (чим більше вага тканини, тим вище її міцність, вона буде менше схильна до розтягування). Будьте обережні, бувають зразки меблевих тканин, які розраховані суто на декоративні елементи (подушечки), вони відрізняються особливою візуальною крихкістю (НЕ щільні), — знову ж, дивіться на вагу! Якщо візьмете диванчик в такий оббивці, то з часом виявите розтягування в місцях найбільшого навантаження (сідельні частини). Тому просите продавця, щоб він надав Вам дані по вазі тканини. Швидше за все консультант буде спиратися на показник якості Тест Мартиндейла (тест на стирання), але він не буде показовим, якщо вага тканини нижче зазначеного параметра.
 

  1. Якщо ж Ви консерватор і, не готові до таких інтер'єрним експериментів, можна замовити диван в однотонної тканини, а подушечки до нього взяти в смужку. Це розбавить інтер'єр, буквально освіжить його.
 

Якщо Ви переживаєте про те, чи не складно чи буде доглядати за смугастим диваном, то це даремно. Оббивка такого меблів нічим не відрізняється від інших. Головне — дивитися на склад і його властивості. Але є просте правило: навіть якщо Ви придбали найдорожчий італійський текстиль, це не значить, що з ним можна робити все що завгодно. Коли Ви купуєте дорогий італійський костюм для ділових зустрічей, Ви таки не дозволяєте собі є в ньому дому та думати, що раз вже костюм дорогий, то значить він добре буде стиратися? Чим більше натурального ворсу в складі тканини, тим дбайливіше потрібно ставитися до виробу.


Стильні дивани Zlatamebel

Коментарі

Натуральні
матеріали
Ми використовуємо тільки найкращі та безпечні матеріали. Ви можете бути спокійні за Ваше здоров'я і здоров'я Ваших дітей.
Система контролю з якості
П'ятиступінчаста система контролю якості - "5Q" практично виключає випуск готового виробу з недоліком.
Навантаження на диван
600 кг - оптимальне навантаження на наш диван.
Гарантія на каркас
Ми настільки впевнені в якості наших меблів, що даємо гарантію на каркас - 10 років.
Надійність
Понад 100 магазинів по Україні та за кордоном, понад 2500 співробітників, більш як 10 мільйонів відвідувачів щороку.
КРЕДИТ
или рассрочка
Ви можете придбати наші меблі в розстрочку або кредит. Для цього зверніться до менеджера будь-якого нашого фірмового салону.