] Класифікація шкіри за способом обробки | Фабрика «Злата-Меблі»
У НАЯВНОСТІ ДЕШЕВШЕ - ЗНИЖКИ ДО -70%!

За способом обробки

 

П'ять основних категорій фінішної обробки

 

 1. Гладке оздоблення

  Це - зовнішня сторона шкіри, використовується природна зернистість шкіри. Багато ефектів можна дати, щоб пригладити шкіри зерна, створюючи кілька підкатегорій поверхні. Серед цього шкіри - Nappa. самий загальний фініш для гладких шкір. Це створюється, розпиленням фарби і іноді воску або смоли на шкіряну поверхню, щоб захистити шкіру від фарбування і дощу.

 1. Замша

  Замша робиться поліруванням внутрішньої частини (сторона міздри) шкіри, щоб створити оксамитову поверхню.

 1. Пофарбована в барабані

  Шкіра фарбується в барабані, вбираючи фарбу в шкіру, а не розпорошуючи фарбу на поверхні. Це створює більш м'який фініш, тому що через всю товщину шкіри проникає фарба. Невеликий кольоровий відтінок в цій шкірі не дефект.
   

 2. Антик

  Цей фініш використовується, щоб створити цікаві зразки і штрихування. Фініш знаходиться на поверхні шкіри і створений повітряним напиленням, змішуючи кілька відтінків того ж самого кольору для нового ефекту. Так як антик знаходиться тільки на поверхні, то шкіра виглядає як після декількох років використання. Невелика кольорова штриховка - особливість цього типу шкіри.
   

 3. Натуральная кожа

  Вони є податливими, природно-виглядають, і мають дуже м'яке відчуття. Вони використовуються в дорогих виробах, тому що всі процеси, починаючи з сирих шкір, спочатку є відносно дорогими. Вони називаються натуральними, тому що немає ніякого спеціального фінішу на поверхні шкіри.

   

Натуральні
матеріали
Ми використовуємо тільки найкращі та безпечні матеріали. Ви можете бути спокійні за Ваше здоров'я і здоров'я Ваших дітей.
Система контролю з якості
П'ятиступінчаста система контролю якості - "5Q" практично виключає випуск готового виробу з недоліком.
Навантаження на диван
600 кг - оптимальне навантаження на наш диван.
Гарантія на каркас
Ми настільки впевнені в якості наших меблів, що даємо гарантію на каркас - 10 років.
Надійність
Понад 100 магазинів по Україні та за кордоном, понад 2500 співробітників, більш як 10 мільйонів відвідувачів щороку.
КРЕДИТ
або розстрочка
Ви можете придбати наші меблі в розстрочку або кредит. Для цього зверніться до менеджера будь-якого нашого фірмового салону.