] Особливості шкіри | Фабрика "Злата-Меблі"
У НАЯВНОСТІ ДЕШЕВШЕ - ЗНИЖКИ ДО -70%!

Особливості шкіри

Шкіра- природний матеріал, зроблений зі шкір тварин. Завдяки цьому Ви ніколи не зустрінете тварини з ідентичним забарвленням, а так само не знайдете двох однакових шкір. На додаток до його власної генетичної спадщини, кожна шкіра має невеликі зарубки і шрами, які відзначила тварина протягом його цілого життя. Ці природні особливості - НЕ дефекти, і вважаються марками відмінності в шкірі, додаючи унікальності кожному готовому виробу.


Там, де необхідно більш однорідне покриття, шкіра може бути відшліфована. Однак, справжня шкіра не може бути однаковою, навіть в товщині. Оскільки шкіра не виготовляється, вона менш однорідна, ніж інші матеріали.


Є багато факторів, які можуть викликати зміну в шкірі тварини, як його вік, кліматичні умови, їжа і турбота, сезон, в який тварина була забита, і навик, який використовується в дубліні. Все це буде детально розглянуто в інших розділах.
 

Натуральні
матеріали
Ми використовуємо тільки найкращі та безпечні матеріали. Ви можете бути спокійні за Ваше здоров'я і здоров'я Ваших дітей.
Система контролю з якості
П'ятиступінчаста система контролю якості - "5Q" практично виключає випуск готового виробу з недоліком.
Навантаження на диван
600 кг - оптимальне навантаження на наш диван.
Гарантія на каркас
Ми настільки впевнені в якості наших меблів, що даємо гарантію на каркас - 10 років.
Надійність
Понад 100 магазинів по Україні та за кордоном, понад 2500 співробітників, більш як 10 мільйонів відвідувачів щороку.
КРЕДИТ
або розстрочка
Ви можете придбати наші меблі в розстрочку або кредит. Для цього зверніться до менеджера будь-якого нашого фірмового салону.