] Кутові дивани в інтер'єрі маленької кімнати, кухні і вітальні - Блог інтернет-магазину «Злата-Мебель»
У НАЯВНОСТІ ДЕШЕВШЕ - ЗНИЖКИ ДО -70%!

Кілька варіантів розміщення кутових диванів в інтер'єрі маленької кімнати, просторого залу і кухні

Найголовніше місце в інтер'єрі вітальні займає саме диван. В кухні він відіграє другорядну роль, адже кухонний гарнітур головує в цій кімнаті. У спальні йому відведено допоміжне місце. У вітальні він домінує над усіма. Ця кімната ніяк не обійдеться без затишної софи, на який так приємно відпочивати і розслаблятися. Які ж існують варіанти розміщення цього предмету меблів в інтер'єрах різних кімнат?
 


Як оформити меблі в просторій залі

Маленька і велика вітальні кімнати відрізняються не тим, що друга може поєднувати в собі кілька функцій. Це не так. Навіть невелика кімната може використовуватися різними способами, якщо при цьому правильно розставити меблі. Основною відмінністю між великою й маленькою вітальні є те, що в невеликій кімнаті весь простір і кожен предмет меблів використовується з найбільшою функціональністю. Так, наприклад, диван може виконувати роль ліжка. В кімнаті великих розмірів всі предмети меблів виконують тільки одну дію і використовуються для зонування приміщення.
 

Диван є дуже важливим виробом для вітальні, оскільки він може виступати в ролі колірного акценту, визначає межі простору і стилістичного центру. Як краще використовувати диван у просторій вітальні:

 1. У великій вітальні дуже рідко розміщують кутовий диван поруч зі стіною. Його місцем стає центр всього приміщення. Задня частина таких моделей може прикрашатися різними полками та іншими декоративними доповненнями. Полиці дозволять перетворити зручні меблі в додаткову шафу. Крім цього, в задній частині можна розташувати міні-бар. В цьому випадку краще вибирати П-образні моделі, які можуть мати різні доповнення.
 2. Цікавим дизайнерським рішенням є почергове розміщення спинки. Таким чином одні секції будуть оснащені цією деталлю, а інші — ні. Спинка може повністю бути відсутнім на різних ділянках дивана: на центральній або бічній частині. Подібний виріб уособлює конструктивізм у його кращому вигляді і ідеально вписується в простір вітальні.
 3. Кутовий диван великих розмірів візуально можна прийняти за набір сидінь, з'єднаних один з одним. Як правило, такі вироби не мають підлокітниками. Додати оригінальності і цікавою нотки інтер'єру дозволить незвичайне розміщення бічних секцій дивана. Наприклад, замість П-образного виробу можна розмістити бічні елементи у вигляді зигзага. Це допоможе розділити диван на кілька зон, створивши ділянку для перегляду телевізора і м'який куточок для прочитання книг або заняття улюбленим хобі.
 4. Ще одна цікава модель дивана — це криволінійне або напівкруглий виріб. Така меблі може зайняти ще більше вільного простору, але виглядає дуже оригінально і цікаво. У такому разі можна також використовувати метод чергування спинок.
 5. Модульні вироби також користуються великою популярністю. Секції дивана можуть поєднуватися різними способами, все залежить від польоту фантазії замовника. Така меблі може складатися не тільки з диванів і крісел, а з канап, пуфів, журнальних столиків, поличок і міні-барів. Розташування секцій можна змінювати в будь-який час і створювати нову конструкцію за бажанням. Якщо Ви хочете повністю змінити дизайн кімнати, то модульний диван будемо кращим варіантом. Особливо якщо в оформленні вітальні використовувати предмети-трансформери.


Як розмістити кутовий диван в маленькій кімнаті

Найбільш комфортні м'які вироби будуть займати багато місця. А все це через те, що масивна конструкція, яка має в своєму складі каркас і елементи з жорстким і м'яким наповнювачем, повинна володіти достатніми розмірами. А моделі, що володіють регулюючими деталями, такими як підлокітники і спинка, будуть займати ще більше простору. Сучасна мода також диктує свої правила, які говорять про те, щоб меблі не розташовувалася уздовж стінки.
 

Але що робити, якщо вітальня має маленьку площу? Диван в цьому випадку не буде виступати в якості визначає межі зон. Для його розміщення знадобиться площа всієї кімнати. У подібній ситуації можна скористатися такими способами:

 • використовувати дивани невеликих розмірів, секції яких розгорнуті один від одного, таким чином можна створити кілька зон в одній меблів, але для того, щоб знайти такий варіант невеликого розміру, потрібно постаратися;
 • виріб, доповнене козеткой буде відмінним вибором, оскільки така деталь, як козетка, не має спинки. Такий виріб має більш витончений і акуратний вигляд. Крім того, воно не сприяє розділенню кімнати;
 • не слід використовувати вироби, які мають напівкруглою формою, оскільки вони будуть виглядати недоречно біля стінки, а в центрі кімнати будуть займати весь вільний простір;
 • можна розмістити модель, що має низьку спинку, цей варіант здатний додати зовнішньому вигляду виробу легкості та елегантності, але слід знати, що якщо Ваша кімната оформлена в класичному стилі, то такий вибір буде невдалий.

Можна замість кутового дивана використовувати прямий виріб, доповнене одним або декількома кріслами? Якою б привабливою ця ідея здавалася, такий варіант не спрацює. Навіть якщо сукупна площа меблів буде менше, ніж площа кутового дивана, все одно кілька виробів будуть виглядати більш масивно. Такий предмет меблів, як крісло, за своєю суттю є досить великим. Хорошим вибором може стати модульний виріб, який буде складатися з основної частини та додаткової козетки або пуфа.
 


Як використовувати кутовий диван в інтер'єрі кухні

В кухні біля кутового дивана одна задача — це висвітлення зручною і комфортної їдальної зони. Розглянемо, чому цей вибір стане самим вдалим:

 1. Використання кутового дивана на кухні є практичним варіантом. Посудіть самі, адже для створення їдальні зони знадобиться стіл і стільці. Щоб сісти за стіл, ці стільці треба відсувати. Така дія потребує наявності вільного простору. Кутовий виріб є статичним, пересувати його нікуди не потрібно. Так і розташовується воно в кутку кімнати - тому місці, яке рідко використовується.
 2. Кутовий диван дозволяє не тільки створити обідню зону, але і виділити її. Цю меблі можна перетворити в яскравий акцент в кімнаті, який дозволить візуально позначить місце для трапези. Колірна гамма інших предметів меблів може бути нейтральною.
 3. Для диванів на кухні часто використовують шкіряний оббивний матеріал, але тут можна заощадити. Тканинна оббивка вбирає запахи і швидко забруднюється, тому в такому випадку стане в нагоді використання чохла. Його можна заміняти в будь-який час, крім того, він легкий у догляді.Для оновлення інтер'єру кухні досить просто придбати або пошити самостійно кілька чохлів, які можна змінювати під настрій.

Для кухонь великих розмірів встановлюють великі дивани, які можна часто знайти в віталень. Їх, як правило, комплектують різними поличками. Такий виріб в більшості випадків встановлюють в центрі кімнати і застосовують його не тільки для створення обідньої зони, а й для зберігання різних дрібниць.
 

Інтер'єр будь-якої кімнати тільки виграє, якщо в ньому розташувати кутовий диван. Він зможе порадувати господарів своєю зручністю і здатністю створити окреме місце для відпочинку і прийняття гостей.

Кутові дивани від Zlatamebel

Коментарі

Натуральні
матеріали
Ми використовуємо тільки найкращі та безпечні матеріали. Ви можете бути спокійні за Ваше здоров'я і здоров'я Ваших дітей.
Система контролю з якості
П'ятиступінчаста система контролю якості - "5Q" практично виключає випуск готового виробу з недоліком.
Навантаження на диван
600 кг - оптимальне навантаження на наш диван.
Гарантія на каркас
Ми настільки впевнені в якості наших меблів, що даємо гарантію на каркас - 10 років.
Надійність
Понад 100 магазинів по Україні та за кордоном, понад 2500 співробітників, більш як 10 мільйонів відвідувачів щороку.
КРЕДИТ
или рассрочка
Ви можете придбати наші меблі в розстрочку або кредит. Для цього зверніться до менеджера будь-якого нашого фірмового салону.