] Мінімалізм і хай-тек - найпопулярніші стилі сучасності | Інтернет-магазин «Злата-Мебель»
У НАЯВНОСТІ ДЕШЕВШЕ - ЗНИЖКИ ДО -70%!

Мінімалізм і хай-тек - найпопулярніші стилі сучасності

Повертаючись додому, часто хочеться зануритися в розслаблюючу атмосферу. Одним з найголовніших предметів меблів в кімнаті є диван. Для правильного виконання своїх функцій він повинен володіти високою функціональністю, в поєднанні з комфортністю і красою. Хай-тек і мінімалізм є сучасними стилями. Ці стилі вражають своєю простотою і функціональністю. Напевно, саме тому вони отримали таке широке поширення.


У сучасному світі, коли неймовірні потоки інформації « атакують » нас кожен день, хочеться чогось простого і мінімалістичного. Адже вдома хочеться відчувати себе спокійно і в безпеки. Саме по цих причин були створені стилі мінімалізм і хай-тек, в яких поєднуються простота і функціональність, створюючи гармонійну цілісну картину. Якщо вам хочеться створити сучасний дизайн кімнати, то ці стилі сповна виправдають ваші очікування. Важливим етапом створення правильного дизайну є вибір відповідної за стилем меблів.

На даний момент існує велика кількість різних диванів. Важливо підбирати диван по якостях і критеріям, які підійдуть саме вам. При виборі дивана слід звернути увагу на:

 • оббивка меблів;
 • наповнювачі;
 • конструкція дивана;
 • забарвлення і дизайн;
 • функціональність;
 • ціна.

Вибираючи м'які меблі, варто розглянути декілька різних варіантів серед прямих або кутових диванів.


Як розрізняти стилі

Стиль мінімалізм зародився ще у другій половині ХХ століття. З початку своєї появи цей стиль зазнав якісь зміни. Форми романтичного стилю, які були присутні в мінімалізмі, поступово витіснялися. Мінімалізм прагнув до простоти і практичності, і саме так він сформувався в тому вигляді, в якому ми можемо бачити його сьогодні. Дивани даного стилю зазвичай однотонні, і їх виготовляють в світлих тонах. В якості акцентів використовуються подушки в яскравих тонах або інші виділяються деталі.

Дивани виготовляються з абсолютно різних матеріалів:

 • натуральне дерево;
 • скло;
 • метал;
 • шкіра.

Іноді ці деталі комбінують для створення більш функціональних і стильних диванів. В диванах даного стилю немає вигадливих і розкішних деталей, всі вироби в цьому стилі максимально прості. В меблів даного стилю використовують чіткі геометричні форми. В магазині « Zlatamebel » ви також можете підібрати відповідну канапу . Але варто пам'ятати, що не можна перевантажувати кімнату меблями, адже в кімнаті повинно бути мінімум речей.
 

Високотехнологічний стиль хай-тек зародився не так давно, всього в наприкінці ХХ століття. Даний стиль передбачає повну відсутність будь-якого декору й максимальну практичність. Великою популярністю користується хромування поверхонь. Оскільки при створенні хай-теку використовують велику кількість світла, хромовані поверхні додають цікавих сонячних візерунків і легкості в приміщенні. У конструкціях даного стилю використовується максимально прості геометричні форми, без вигнутих ліній.

Особливості стилю хай-тек:

 • хромована поверхня;
 • чіткі геометричні форми;
 • велика кількість світла;
 • проста і функціональна меблі.
 


Чому нам довіряють

на протягом 15 років послугами «Zlatamebel» користуються клієнти з всієї України. Кожен покупець для нас дуже важливий, тому ми робимо все можливе, щоб виправдати ваші очікування. Для досягнення кращого результату ми використовуємо чиста сировина і натуральні матеріали і наповнювачі. Ціна в «Zlatamebel» залишається чесною, а якість безкомпромісним. На нашому сайті ви знайдете безліч різних диванів, а також можете знайти м'яку меблі зручною ціною в розділі «Розпродажі».

Вибір меблів заняття складне, і «Zlatamebel» це знає. Тому ми дбаємо про правильний вибір наших клієнтів. Ми гарантуємо, що наші меблі високої якості, термін гарантії нашого магазину становить 18 місяців. За вказаними на сайті телефонами ви можете звернутися з питанням до наших фахівців. Адже правильний вибір меблів — це ключ до комфорту та затишку в вашому домі.

Стильні дивани від Zlatamebel

Коментарі

Натуральні
матеріали
Ми використовуємо тільки найкращі та безпечні матеріали. Ви можете бути спокійні за Ваше здоров'я і здоров'я Ваших дітей.
Система контролю з якості
П'ятиступінчаста система контролю якості - "5Q" практично виключає випуск готового виробу з недоліком.
Навантаження на диван
600 кг - оптимальне навантаження на наш диван.
Гарантія на каркас
Ми настільки впевнені в якості наших меблів, що даємо гарантію на каркас - 10 років.
Надійність
Понад 100 магазинів по Україні та за кордоном, понад 2500 співробітників, більш як 10 мільйонів відвідувачів щороку.
КРЕДИТ
или рассрочка
Ви можете придбати наші меблі в розстрочку або кредит. Для цього зверніться до менеджера будь-якого нашого фірмового салону.