] Короткий гід по стилю: арт-деко, ампір, бароко, класика, модерн | Інтернет-магазин «Злата-Мебель»
У НАЯВНОСТІ ДЕШЕВШЕ - ЗНИЖКИ ДО -70%!

Короткий гід по стилю: арт-деко, бароко, класика, модерн

Граціозність, краса і функціональність — це слова, які описують правильно підібрані меблі в стилі бароко, арт-деко, модерн, ампір і класика. Якщо ви хочете додати розкіш свого будинку і любіть красу у всіх її проявах, то ці стилі відмінно підійдуть вам. Бароко, арт-деко, класика, ампір і модерн виділяються серед інших стилів в оформленні приміщення. Саме їм притаманна надзвичайна краса, яку вони зберегли через багато десятків років. Велич проявляється в кожному вигині меблів.
 

Вибирати дивани в цих стилях треба уважно, адже головне не порушити цілісну картину інтер'єру. При виборі диванів важливо врахувати деякі моменти. Потрібно звертати увагу на колір диванів. Зазвичай дивани підбирають того ж тону, що і стіни. Наступний момент, який варто врахувати — це функціональність дивана. Переконайтеся, що наявність різних ящиків і полиць усередині дивана — вони є корисними в побуті. Також дізнайтеся, якого матеріалу зроблений диван, порівняйте декілька варіантів і виберіть найбільш вподобаний вам.

При виборі диванів потрібно врахувати кілька важливих порад. Якщо ви купуєте диван для маленького приміщення, не варто зупиняти свій вибір на великих моделях такі меблі буде візуально обважнювати приміщення і виглядати громіздко. Якщо у вашому приміщенні присутні округлі форми наприклад, кручені сходи, на меблі варто вибирати теж округлу. Якщо ви підбираєте меблі для робочого приміщення, варто придивитися до диванів суворої форми з гострими кутами. Такі меблі буде створювати гарну робочу атмосферу.


Особливості стилів

Стиль ампір зародився ще два століття тому у Франції. Саме тому цьому стилю властива королівська величність. Дивани цього стилю найчастіше мають округлу форму. Відмінна риса меблів в стилі ампір її масивність. При виготовленні таких меблів часто використовують червоне дерево, або дерево, забарвлене в цей колір. У оформленні інтер'єру використовують великі дзеркала, колони, пілястри та балдахіни. Облаштовуючи кімнату в цьому стилі, необхідно показати всю важливість і розкіш приміщення. Саме на це спрямований даний стиль.Класичний стиль актуальний завжди і для всіх. Цей досить затишний і світлий стиль володіє красою і гармонією. Класика асоціюється з якістю і надійністю, тому при створенні диванів в цьому стилі використовуються добре відібрані і міцні матеріали. Класичні дивани зазвичай виготовляються з тканин бронзових і золотих тонів. У самому інтер'єрі деякі деталі покриваються позолотою. У дизайні інтер'єру використовуються шовкові завіси і масивні люстри.
 


Стиль арт-деко поєднує в собі абсолютно різні стилі: єгипетський, африканський і індійський. Саме це є особливістю даного стилю неможливе поєднання різних історичних епох і культур.Диванів даного стилю характерна простота і витонченість, вигини ліній. При виготовленні використовуються кольору коричневих і світлих відтінків. В оформленні приміщення часто використовують вироби з розфарбуванням в африканському стилі, єгипетські деталі або вироби зі слонової кістки. Інтер'єр в даному стилі досить простий і функціональний.
 


Стиль бароко бере свій початок ще в далекому 16 столітті в Італії. Через кілька сотень років цей стиль перетворився, що не втрачаючи свою суть. Церква надала цьому стилю золотий забарвлення, оскільки саме вона використовувала його деталі. На меблях в стилі бароко часто є різні химерні вигини і візерунки з дерева. Наприклад, спинки диванів робилися в ті часи вигнутими, як і ніжки. Любителі бароко можуть насолоджуватися ним і зараз, адже в « Zlatamebel » ви можете знайти підхожі прямі або кутові дивани та підібрати вподобану канапу до них.
 


Стиль модерн створювався як абсолютно новий і ні на що ні схожий стиль. Йому характерна натуральність і витриманість. Цей стиль виповнюється в приглушених натуральних кольорах. Меблі виготовлялася, відображаючи плавні риси і лінії. Також на меблях стилю модерн можливі візерунки в виді квіток або витончених рослин. Даний стиль має такі особливості:

  • природні мотиви в оформленні;
  • плавні лінії;
  • гармонійність всіх деталей інтер'єру;
  • використання грубих матеріалів.
 


Чому варто вибирати нас?

На сайті магазина « Zlatamebel » представлена ​​різного виду м'які меблі. Наш магазин існує вже більше ніж 15 років, що свідчить про нашу надійність. Підтверджує цей факт також і те, що « Zlatamebel » має сертифікат УкрСЕПРО. На нашому сайті ви знайдете дивани високої якості за вигідним для вас цінами. Крім того, наш магазин дає гарантію в 18 місяців, при цьому ми здійснюємо післягарантійний сервіс. Ми виготовляємо дивани з матеріалів високої якості, оскільки нам важливий комфорт наших клієнтів.

У « Zlatamebel » ви обов'язково знайдете зручну, функціональну і естетично гарні меблі. Ви обов'язково знайдете потрібну для себе м'які меблі. На нашому сайті представлена ​​велика різноманітність диванів: починаючи від моделей для домашніх кінотеатрів і закінчуючи цілими < a href = "/category/ mod_system" title = "Злата меблі"> модульними системами. Пам'ятайте, що меблі потрібно вибирати ретельно, оскільки правильний вибір може принести вам комфорт і надійність в використанні.


Стильні дивани від Zlatamebel

Коментарі

Натуральні
матеріали
Ми використовуємо тільки найкращі та безпечні матеріали. Ви можете бути спокійні за Ваше здоров'я і здоров'я Ваших дітей.
Система контролю з якості
П'ятиступінчаста система контролю якості - "5Q" практично виключає випуск готового виробу з недоліком.
Навантаження на диван
600 кг - оптимальне навантаження на наш диван.
Гарантія на каркас
Ми настільки впевнені в якості наших меблів, що даємо гарантію на каркас - 10 років.
Надійність
Понад 100 магазинів по Україні та за кордоном, понад 2500 співробітників, більш як 10 мільйонів відвідувачів щороку.
КРЕДИТ
или рассрочка
Ви можете придбати наші меблі в розстрочку або кредит. Для цього зверніться до менеджера будь-якого нашого фірмового салону.