] Шкіряні меблі - краще рішення будь-якого інтер'єру | Фабрика «Злата-Мебель»
У НАЯВНОСТІ ДЕШЕВШЕ - ЗНИЖКИ ДО -70%!

Шкіряні меблі - краще рішення будь-якого інтер'єру

Шкіряні меблі популярна через свою довговічності і простого догляду. Крім того, такі предмети інтер'єру універсальні їх купують для вітальні, офісу, робочого кабінету або навіть для відпочинку на відкритій терасі. Зараз практично кожен виробник пропонує дивани і крісла як з натуральної, так і з штучної шкіри. Але вибір в користь того чи іншого виробу вимагає особливої уважності, адже диван купується не на день-два, а на роки. Так що слід знати, щоб правильно вибрати шкіряні меблі?
 


Переваги і недоліки шкіряних меблів

До головних переваг шкіряних меблів відносяться:

  • респектабельність;
  • функціональність;
  • пилостійкість;
  • вологостійкість.

Красива шкіряні меблі багато чого розповість про свого власника. Такі речі додають інтер'єру певної солідності і свідчать про добробут дому або офісу. Їх часто вибирають для кабінетів керівників і важливих бізнес-персон. Хоча не менш популярна ця меблі в звичайних приймальних відділеннях офісів з-за того, що вона легко чиститься і стійка до впливу зовнішніх факторів.
 

В шкіряну оббивку не так швидко, як в тканинну, всмоктується рідина. Тому шкіряного дивана не завдасть особливої шкоди випадково вилитий на нього напій. Крім того, вологе прибирання також цілком допустима.

До головним мінусів шкіряних меблів зараховують високу ціну. Якісні дивани з натуральної шкіри коштують дорожче, ніж вироби з тканинної оббивкою. Правда, така дорожнеча цілком може бути компенсована тривалим терміном служби.

При цьому є речовини, які буде складно видалити з шкіри. Наприклад, чорнило від кулькової ручки. Купивши такий диван, слідкуйте, щоб дитина не грала поруч з ним з чорнилом. Також може легко зіпсувати зовнішній вигляд шкіряної оббивки ваш домашній вихованець, який вирішить точити об диван кігтики. Вкрити меблі покривалом не вихід, оскільки воно буде постійно зісковзувати.

Ще один недолік шкіри — вона легко вбирає різноманітні запахи, а поки нова, може виділяти власний, не дуже приємний аромат. При цьому меблі з натуральної і штучної шкіри не любить різких перепадів температур.


Як правильно вибрати шкіряний диван?

Зверніть увагу на виробника краще віддавати перевагу вітчизняним фірмам, які вже заслужили схвальні відгуки споживачів. Так купити м'які меблі можна в у «Zlatamebel».
 

Вибирайте меблі виходячи з розміру, моделі, а також призначення кімнати, якою він буде стояти. Наприклад, у вітальні виграшно виглядають кутові шкіряні дивани, на яких при необхідності можна посадити велику кількість гостей. Для невеликого приміщення варто купити диван-книжку, який трансформується в додаткове спальне місце, а в його шухляді зручно зберігати білизну. Однак врахуйте, що шкіряні меблі орієнтована не на практичне, скільки на декоративне застосування.

Крім якості оббивки варто також перевірити міцність каркасу. Зазвичай в шкіряних диванах він дерев'яний. Крім натуральної деревини використовують більш бюджетний варіант ДСП. Але він набагато менш довговічний, тому якщо дозволяють фінанси, краще віддати перевагу натуральному дереву.


Шкіряні дивани від Zlatamebel

Коментарі

Натуральні
матеріали
Ми використовуємо тільки найкращі та безпечні матеріали. Ви можете бути спокійні за Ваше здоров'я і здоров'я Ваших дітей.
Система контролю з якості
П'ятиступінчаста система контролю якості - "5Q" практично виключає випуск готового виробу з недоліком.
Навантаження на диван
600 кг - оптимальне навантаження на наш диван.
Гарантія на каркас
Ми настільки впевнені в якості наших меблів, що даємо гарантію на каркас - 10 років.
Надійність
Понад 100 магазинів по Україні та за кордоном, понад 2500 співробітників, більш як 10 мільйонів відвідувачів щороку.
КРЕДИТ
или рассрочка
Ви можете придбати наші меблі в розстрочку або кредит. Для цього зверніться до менеджера будь-якого нашого фірмового салону.