] Компактний, витончений і стильний диван - це все про канапу | Фабрика «Злата-Мебель»
У НАЯВНОСТІ ДЕШЕВШЕ - ЗНИЖКИ ДО -70%!

Компактний, витончений і стильний диван — це все про канапу!

Хочете мати себе вдома предмет аристократичного інтер'єру, тоді ваш вибір за канапою! Маючи м'які витончені вигини, меблі такого типу точно створено для приємного відпочинку, прийому гостей і зніженого відпочинку. Звідки прийшла до нас канапа і що її відрізняє від меблів аналогічного класу, такий, як прямі дивани чи ліжка?
 


Історія виникнення «жіночого дивана»

Канапа («couchette») — це запозичене слово з французької мови, яке прийшло до нас у XIX столітті і перекладається як «ложі, маленька ліжко». Згідно з тлумачним словником російської мови канапа — це невеликий диван з узголів'ям, як правило, без спинки. Завдяки своїй витонченості і м'яким вигинам ліній в італійському варіанті канапа звучить як «dormeuse» та перекладається як «спляча жінка». Також може зустрітися назва софа, козетка, тахта.
 

Конструктивно цей тип меблів являє собою щось середнє між диваном, кріслом, ліжком і, будучи ідеальним місцем для нетривалого відпочинку, вона купується для кабінету, вітальні або спальні. Міцний каркас і ортопедичний матрац зроблять ваш відпочинок максимально комфортним.


Різновиди канапок

Канапа, в класичному розумінні, бере свої джерела від античних лож клині і остаточно «оформилася» в на початку XVIII століття. Відрізняється простотою, елегантністю і навіть якоїсь «кокетливостью» та завдяки своїм компактним розмірам вона чудово вписується навіть в малогабаритні приміщення. Відмінною особливістю канап є відсутність підлокітників (на відміну від канапе), маленька спинка або зовсім її відсутність, що передбачає рівне сидіння на ній. Форма її (спинки) буде залежати від стилю і дизайну самої канапи і може бути самою різною: овальної, квадратної або неправильної з вигинами. Якими були вони і які види канапок дійшли до наших днів?

  • Рекам'є. Цей вид був названий в честь відомої в паризьких світських колах красуні мадам Рекам'є. Будучи законодавицею мод, вона влаштовувала у своєму салоні зустрічі відомих французьких політиків, митців, письменників, мислителів і філософів. Саме для неї, захопленої античністю, була виготовлена канапка, в точності повторює візерунки з фресок, які були знайдені під час розкопок в Помпеях. Вона являє собою канапу без спинки з двома високими узголів'ям.
  • Ле Корбюзьє. Ця модель стала символом ХХ століття. Прекрасні дами, возлежащие з келихом шампанського — ось для чого створені були такі канапи. Ще однією «нетлінкою» Ле Корбюзьє є кубічні шкіряні дивани, не втрачають своєї актуальності через понад століття.
  • Канапи у стилі бароко. Виконані в благородних синіх, червоних і бордових кольорах з застосуванням дорогої оббивки (велюр, оксамит) і позолоти них втілено все багатство і розкіш цієї знаменитої епохи.
  • Сучасні моделі характеризуються практичністю, ергономічністю, простотою і лаконічністю форм без зайвої обробки. Яскравим представником є модель «Україна».


Що вам може запропонувати «Злата Меблі»?

Завдяки 15-річному досвіду роботи наша компанія має наступні переваги перед своїми конкурентами:

  • відповідність стандартам УкрСЕПРО і Гостом 19917-93;
  • використання сучасного європейського обладнання;
  • застосування в виробництві натуральних матеріалів;
  • 5-ти ступенева система контролю якості;
  • актуальний дизайн, сучасні моделі.

На віртуальних вітринах магазину Zlatamebel представлені канапи різних стилів сучасні, класичні і навіть екстравагантні. За рахунок своїх компактних габаритних розмірів, різному увазі виконання і забарвлення меблі такого типу чудово підійде для приміщень всіх типів кухні, вітальні, дитячої кімнати і навіть спальні. Максимальний комфорт і зручність досягається за рахунок високої якості набивочного матеріалу пружинних блоків, еластичного пінополіуретану і синтепону. Всі ці чинники зумовили високий авторитет і лідерство компанії «Злата Меблі» на меблевому ринку України.
 

Коментарі

Натуральні
матеріали
Ми використовуємо тільки найкращі та безпечні матеріали. Ви можете бути спокійні за Ваше здоров'я і здоров'я Ваших дітей.
Система контролю з якості
П'ятиступінчаста система контролю якості - "5Q" практично виключає випуск готового виробу з недоліком.
Навантаження на диван
600 кг - оптимальне навантаження на наш диван.
Гарантія на каркас
Ми настільки впевнені в якості наших меблів, що даємо гарантію на каркас - 10 років.
Надійність
Понад 100 магазинів по Україні та за кордоном, понад 2500 співробітників, більш як 10 мільйонів відвідувачів щороку.
КРЕДИТ
или рассрочка
Ви можете придбати наші меблі в розстрочку або кредит. Для цього зверніться до менеджера будь-якого нашого фірмового салону.