] Шкіряні меблі як складова частина елегантного інтер'єру | Фабрика «Злата-Мебель»
У НАЯВНОСТІ ДЕШЕВШЕ - ЗНИЖКИ ДО -70%!

Шкіряні меблі як складова частина елегантного інтер'єру

Незважаючи на велику кількість сучасних матеріалів для виготовлення меблів, найдорожчими є вироби з дерева і шкіри. Справжня шкіряні меблі служить десятки років, передаючись по у спадок якості цінного антикваріату. Оскільки процес виготовлення шкіряних виробів пов'язаний з значними витратами, ціна на готові предмети з натуральної шкіри не може бути низькою. Тому, перш ніж зробити таку покупку, необхідно упевнитися в якості пропонованих меблів.
 


Види шкіряної оббивки

Дивлячись на готову меблі, не завжди просто визначити, з якого матеріалу вона виготовлена, тому, що навіть справжня шкіра піддається різним етапам і рівнями обробки. Ці етапи в значною мірою впливають і на зовнішній вигляд виробу, і на його підсумкову вартість, і на час служби. Так, крісла та дивани з цільних шкур першого шару вважаються найціннішими, вони не протираються з часом і, при належному догляді прослужить господареві тривалий час.

Меблі, оббиті шкірою другого шару, не має пор, що дозволяють самостійно здійснювати терморегуляцію. У згідно з цим шкіра поступово тріскається і протирається. Деякі поціновувачі антикварних меблів стверджують, що подібні «потертості» надають виробам певний лиск. У насправді ж така оббивка свідчить про спробу приховати деякі дефекти. Важливу роль у якості вихідного матеріалу відіграють умови утримання тварин, чия шкіра потім використовується для створення меблів і інших товарів.

Для найбільш дешевою шкіряної оббивки можуть бути використані наступні матеріали:

  • склеєні обрізки шкіри;
  • перероблені шкіряні відходи.

Як правило, пресована шкіра добре підходить в якості декоративного оформлення інтер'єру. Вона легко піддається фарбуванню і зміни текстури за допомогою відбитка. Особливою популярністю користуються дивани економ-класу, журнальні столики, полички і дверцята шаф, оброблені шкірою. При грамотному догляді за шкіряними вставками, подібні меблі також можуть прослужити тривалий час.


Сировина для шкіряних виробів

Сам процес обробки шкіри представляється досить цікавим і у чому залежним від виробника. Перш ніж приймати рішення про купівлі певного шкіряного виробу, необхідно переконатися в тому, що вихідний матеріал має європейське походження. Існує чимало постачальників з інших куточків планети, що пропонують шкіру різної якості. Але європейські виробники (а точніше, німецькі і італійські) особливо стежать за тваринами і забезпечують ідеальний стан матеріалу.

Важливо, щоб верхній шар шкіри, що має волокнисту структуру, за якою легко відрізнити підробку від оригіналу, не мав жодних зовнішніх пошкоджень. Вони можуть бути нанесені комахами, іншими тваринами або бути наслідком поганого догляду за худобою. Саме з першого шару шкіри виготовляється міцна, довговічна і якісна меблі. Після видалення ушкоджень, дублення, фарбування і інших методів маскування дефектів шкіра другого шару також набуває гідний вигляд і може прослужити довго.


Характерні риси справжньої шкіри

Перш ніж платити значну суму за диван з натуральної шкіри, потрібно запам'ятати ряд відмінних характеристик, які допоможуть визначити якість пропонованого матеріалу. Компанії, працюючі в сфері виготовлення меблів з шкіри, мають широкий діапазон зразків для оббивки меблів. Зразки можна сміливо чіпати, перевіряти на міцність, еластичність і вологостійкість. Ось перелік рис, на які необхідно звернути увагу в першу чергу:

  • Структура. Шкіра першого шару завжди має яскраво виражені волокна і відрізняється м'якістю. Будь-яке покриття свідчить про зразок шкіри другого шару.
  • Еластичність. Натуральна шкіра досить швидко відновлює початкову форму при розтяжці. Вона з насилу піддається деформації.
  • Тепло. Ще одна особливість натуральної шкіри — це тепло. Незалежно від умов утримання зразка або готового виробу, шкіра завжди тепла на дотик.
  • Клейкість. Оскільки шкіру першого шару не прийнято чим-небудь покривати, вона ніколи не липне до тіла.
 

Ще одна важлива деталь, яку слід враховувати перед покупкою меблів з справжньої шкіри — це шви. Виробники з особливою ретельністю відносяться до прошивки кожної ділянки виробу, тому перевіряти якість швів можна сміливо. До наприклад, якщо відтягнути невеликий шматочок шкіри куточка від диванної подушки, місце проколу голки не має сильно деформуватися або значно розширитися. Імениті виробники шкіряних меблів роблять з швів справжні твори мистецтва.


Диван з справжньої шкіри: ціна питання

В випадку з меблями для щоденного домашнього користування перед покупцями нерідко встає питання про те, що краще: ціна чи якість? Велика спокуса придбати меблі з шкіри другого або навіть третього сорту. Вона не вимагає особливого догляду і може служити ефектною прикрасою будь-якої вітальні. Але викликає сумнів питання про тривалості експлуатації такого дивана. Тоді як даний шкіряний виріб — це вкладення, яке завжди окупається сторицею. Воно прослужить десятиліття і стане тільки цінніше про багато років.


Дивани від Zlatamebel

Коментарі

Натуральні
матеріали
Ми використовуємо тільки найкращі та безпечні матеріали. Ви можете бути спокійні за Ваше здоров'я і здоров'я Ваших дітей.
Система контролю з якості
П'ятиступінчаста система контролю якості - "5Q" практично виключає випуск готового виробу з недоліком.
Навантаження на диван
600 кг - оптимальне навантаження на наш диван.
Гарантія на каркас
Ми настільки впевнені в якості наших меблів, що даємо гарантію на каркас - 10 років.
Надійність
Понад 100 магазинів по Україні та за кордоном, понад 2500 співробітників, більш як 10 мільйонів відвідувачів щороку.
КРЕДИТ
или рассрочка
Ви можете придбати наші меблі в розстрочку або кредит. Для цього зверніться до менеджера будь-якого нашого фірмового салону.