] Який диван краще вибрати: на пружинному блоці або ППУ? | Інтернет-магазин «Злата-Мебель»
У НАЯВНОСТІ ДЕШЕВШЕ - ЗНИЖКИ ДО -70%!

Який диван краще вибрати: на пружинному блоці або ППУ?

Який диван краще вибрати: на пружинному блоці або ППУ?

Меблеві магазини рясніють величезною різноманітністю м'яких меблів, диванів, крісел і ліжок. При виборі «правильного» місця для відпочинку, слід керуватися зручністю і якістю в першу чергу. І часто у покупців постає питання при виборі, який диван краще вибрати: на пружинному блоці або ППУ? Спробуємо внести ясність у це питання.
 


Диван на пружинному блоці

Безумовно, дані моделі дорожче, ніж з пінополіуретановим наповнювачем і звичайно ж відрізняються за якістю. Зараз на самій вершині популярності дивани з незалежним блоком пружин. Їх відмінність від раніше вироблених в тому, що блоки не пов'язані між собою. Це дає ортопедичний ефект і зручність при їх експлуатації в якості спального місця.

Адже це тільки в радянський час була одна модель диванів для всіх. В епоху сучасного життєвого ладу, можна купити будь-яку різновид даної м'яких меблів:

  • ліжко;
  • книжка;
  • кутовий або класичний;
  • «акордеон»;
  • «викатні» дивани і т. д.

Всі види даної м'яких меблів більше придатні для тривалого та широкого використання їх за прямим призначенням — у спальні, дитячій, готельному номері, вітальні кімнаті.


Дивани з ППУ

Дані моделі відрізняються від пружинних своїм внутрішнім наповненням. Жодних дротяних блоків в таких диванах немає. Весь простір займає ППУ (різновид щільного поролону). Не слід брати до уваги дешевий китайський наповнювач, який швидко виходить з експлуатації і втрачає свої властивості. Такий ППУ знаходить застосування лише в бюджетних серіях недорогих меблів.
 


У виробництві якісних меблів надійних виробників використовується наповнювач європейського виробництва, що виготовляється за оригінальною технологією. Такий матеріалу відрізняє цілий ряд переваг: підвищена еластичність, зносостійкість, здатність відновлювати форму.

Крім того, при використанні ППУ часто застосовується спеціальне, достатньо дороге устаткування, що дозволяє здійснювати його контурне різання, забезпечуючи естетичну привабливість м'яких меблів. За рівнем витрат застосування ППУ набагато перевершує використання стандартних пружинних блоків, що позначається на кінцевій ціні продукції.

Дивани з пінополіуретановим наповнювачем не поступаються, а в деяких випадках і перевершують моделі м'яких меблів на пружинних блоках, по якості, зручності, експлуатаційним характеристикам.

М'які меблі з наповнювачем ППУ може використовуватися в будь-якому приміщенні, будь-то дитяча, вітальня, кабінет. Вона відрізняється практичністю, зручністю, має тривалий термін служби.

Яка модель підійде саме вам? Рішення тільки за вами.


Дивани від Zlatamebel

Коментарі

Натуральні
матеріали
Ми використовуємо тільки найкращі та безпечні матеріали. Ви можете бути спокійні за Ваше здоров'я і здоров'я Ваших дітей.
Система контролю з якості
П'ятиступінчаста система контролю якості - "5Q" практично виключає випуск готового виробу з недоліком.
Навантаження на диван
600 кг - оптимальне навантаження на наш диван.
Гарантія на каркас
Ми настільки впевнені в якості наших меблів, що даємо гарантію на каркас - 10 років.
Надійність
Понад 100 магазинів по Україні та за кордоном, понад 2500 співробітників, більш як 10 мільйонів відвідувачів щороку.
КРЕДИТ
или рассрочка
Ви можете придбати наші меблі в розстрочку або кредит. Для цього зверніться до менеджера будь-якого нашого фірмового салону.