] Які терміни функціонування механізмів трансформації? | Інтернет-магазин "Злата-Мебель"
У НАЯВНОСТІ ДЕШЕВШЕ - ЗНИЖКИ ДО -70%!

Які терміни іфункціонування механізмів трансформації?

Високі терміни експлуатації механізмів перетворення з ТОВ «ZLATA MEBEL»

При покупці нового дивана багато хто помилково звертають увагу на красу его оббивки і дизайн моделі. Тільки потім цього цікавляться механізмом трансформації, свідомо відсуваючи такий важливий момент початку другий план. Тоді як саме якість складових меблевих механізмів безпосередньо впливає на тривалість і функціональність експлуатації диванів для склепіння і відпочинку.

У цьому питанні можна сподіватися на допомогу консультанта або власний смак, але краще буде виявити деяке знання особливостей виробництва. Відомості про тонкощі роботи розкладного пристрою дозволяють зробити правильний вибір в повній відповідності з необхідними особистими запитами.
 


Основні види трансформації використовуваних систем

Коректна робота механізмів для перетворень залежить від ih цілей. Дивани можуть придбаватися для щоденного склепіння або ж зустрічі гостей з досить рідкісним розкладанням від випадку до випадку. Компанія «Злата Меблі» активно використовує найсучасніші типи механізмів від провідних вітчизняних та європейських виробників. Ефективне використання системи электрореклайнерів дозволяє робити дуже якісну, комфортну в застосуванні продукцію, що відповідає самим передовим технологіям виробництва.

Приймаючи рішення про купівлю повноцінного спального місця для щоденного розкладання/складання, слід уважно вивчити деякі основні механізми трансформації:

  1. Система «Inflex» являє собою американську розкладачку з несучими боковими частинами з «Инстрой» і посиленою середньою ніжкою. Міцна електрозварна решітка витримує оленка до 240 кг, а схема підйому підголівника TV-Set забезпечує лежачому додаткову зручність;
  2. Американський аналог «Нова» має перекидну спинку та елементи кріплення подушок спинки і сидіння. Міцна опора і велике спальне місце (200x206 см) вигідно відрізняє даний механізм, відмінно підходить для щоденного застосування;
  3. Механізми по Італії — "Торнадо" і Lampolet виконані з високоміцної сталі і містять електрозварювальну решітку, яка займається кріпиться з допомогою спеціальних надійних пружин для надання необхідної жорсткості покриття;
  4. Російсько-бельгійська компанія пропонує надійну систему Meralatte, забезпечує французьку розкладачку якісним натяжним елементом;
  5. Відмінні матеріали і пружинні блоки відрізняють моделі «Дельфін» і «Єврокомфорт», що користуються підвищеним попитом дякую ідеальному співвідношенню ціна/якість;
  6. Механізми трансформації виробництва Польща також добре зарекомендували себе на європейському ринку. Системи компанії Stalmot включені у виробництво моделей «Складний дельфін», «Пума», «Поворотний». Кожен варіант оснащений індивідуальними перевагами, придатними покупцеві для певних цілей.


Бездоганну якість за доступною вартістю

Традиційні методики виробництва диванів для щоденного розкладання можуть доповнюватися багатьма допоміжними механізмами для більш комфортної експлуатації. Це наявність модулів для зміни положення тіла, присутності ящиків для білизни, механізмів підтримки ніг, викатних книжкових полиць і барів, электробарів з інтер'єрним освітленням.
 


На офіційному сайті ТОВ «ZLATA MEBEL» ви можете ознайомитися з асортиментом продукції у всьому розмаїтті наших пропозицій. М'які меблі нового покоління являє найякісніші меблі для дому чудового екстер'єру та багатофункціональної дії.


Дивани від Zlatamebel

Коментарі

Натуральні
матеріали
Ми використовуємо тільки найкращі та безпечні матеріали. Ви можете бути спокійні за Ваше здоров'я і здоров'я Ваших дітей.
Система контролю з якості
П'ятиступінчаста система контролю якості - "5Q" практично виключає випуск готового виробу з недоліком.
Навантаження на диван
600 кг - оптимальне навантаження на наш диван.
Гарантія на каркас
Ми настільки впевнені в якості наших меблів, що даємо гарантію на каркас - 10 років.
Надійність
Понад 100 магазинів по Україні та за кордоном, понад 2500 співробітників, більш як 10 мільйонів відвідувачів щороку.
КРЕДИТ
или рассрочка
Ви можете придбати наші меблі в розстрочку або кредит. Для цього зверніться до менеджера будь-якого нашого фірмового салону.