] Як задекорувати білий диван? | Інтернет-магазин «Злата-Мебель»
У НАЯВНОСТІ ДЕШЕВШЕ - ЗНИЖКИ ДО -70%!

Як задекорувати білий диван?

Чому білий колір є вираженням шику в будь-якому стилі? Це склалося історично. Так, це самий мазкий колір, і використовувати дорогий догляд за ним, який не завжди виправдовував очікування і вимагав повної заміни покриття або вироби загалом раніше могли тільки люди найвищих класів. Тепер, коли технології створили різноманіття матеріалів і коштів за легкого догляду, дозволити собі якісні меблі саме з білою оббивкою може кожен, хто може собі дозволити купити якісний диван з натуральних матеріалів.
 


Одна ідея, або один стиль

 

Якщо ви прийняли рішення про необхідність задекорувати свій білий диван, то напевно вже маєте за цього приводу міркування або своє бачення. Головне, не плутайте — одна ідея і один стиль — це не одне і на ж. Змішання стилів може бути дуже вдалим, а змішання ідей призведе до відсутності їх ясного сприйняття. Тільки один експеримент може дозволити вам ризикнути і застосувати дві ідеї одночасно, якщо дизайн дивана і приміщення передбачає його використання у двох зонах. Такі складні рішення зазвичай втілюють з використанням модульних диванних систем.

Білий диван як чистий аркуш паперу буде мати значення все, що ми на нім зобразимо. Ніщо не піде з виду. При змішуванні стилів повинні бути показники, які будуть їх об'єднувати. Сполучною ланкою в декоративному елементі може бути колір, мотив малюнка, текстура покриття або їх квінтесенція.


Що необхідно врахувати

Якщо дотримуватися основоположних рекомендацій і не порушувати основні табу, то кожен зможе вдало задекорувати свою меблі без залучення фахівця з сторони. Виграшні рішення варто шукати з урахуванням світла, природного і штучного, кольорової палітри на білому тлі і, звичайно ж, функціональності. При цьому необхідно врахувати, що:

  • розмір елемента декору повинен бути не занадто великим, але і не занадто маленьким;
  • на білому тлі предмети іншого кольору більш помітні;
  • предмети інших кольорів здаються менше, а дуже яскраві більше;
  • білий колір замінить відсутність світла, але якщо в приміщенні світу так багато, що це створює зорове напруження, то темні елементи будуть виглядати більш ергономічним;
  • екологічність матеріалів дивана і аксесуарів повинна збігатися.

Надлишок речей завжди менш кращий, ніж недолік. На білому тлі відчуття переповненості менш помітно, оскільки цей колір створює ефект простору і додаткової порожнечі. Однак якщо ви не професіонал, виберіть з всіх ідей, які виникли в вашій талановитій голові, одну, а з всього різноманіття вибраних речей для декору встановіть на одну менше.
 


Що може послужити декором

Не бійтеся висловлювати власні переваги в дизайні, адже в першу чергу він призначений для того, щоб дати вам максимальну естетичне задоволення і комфорт. Подивіться, який функціональний предмет доречно розташувати на дивані можна придбати таку річ у відповідному оригінальному дизайні і перетворити її в прикрасу наприклад, в декоративну ковдру або подушку, яким при необхідності зможуть скористатися ваші гості.
 

З всіх варіантів натуральної якісної оббивки, якою володіє ЗлатаМебель, білий шкіряний диван найвигідніше виконання, щоб показати статус господаря або присутність почуття стилю у господині. Шкіра ще й найпрактичніший у догляді матеріал за у порівнянні з іншими видами оббивки. У будь-якому випадку текстура покриття дивана і матеріал для декору повинні бути співзвучні, особливо якщо це покривало або подушки. Покривало можна застосувати для зонування, а якщо ви хочете накрити диван цілком, то за периметром обов'язково має залишатися вільний простір дивана. Це правило відноситься і до декоративних чохлів. М'які іграшки повинні містити дрібних деталей, які можуть пошкодити оббивку або залишати на ній ворс.

Якщо ж ви хочете декорувати білий диван-кінотеатр, то можна робити це з більшою сміливістю і навмисне вибирати дизайн декору, який буде привертати увагу і створювати особливий настрій.


Стильні дивани від Zlatamebel

Коментарі

Натуральні
матеріали
Ми використовуємо тільки найкращі та безпечні матеріали. Ви можете бути спокійні за Ваше здоров'я і здоров'я Ваших дітей.
Система контролю з якості
П'ятиступінчаста система контролю якості - "5Q" практично виключає випуск готового виробу з недоліком.
Навантаження на диван
600 кг - оптимальне навантаження на наш диван.
Гарантія на каркас
Ми настільки впевнені в якості наших меблів, що даємо гарантію на каркас - 10 років.
Надійність
Понад 100 магазинів по Україні та за кордоном, понад 2500 співробітників, більш як 10 мільйонів відвідувачів щороку.
КРЕДИТ
или рассрочка
Ви можете придбати наші меблі в розстрочку або кредит. Для цього зверніться до менеджера будь-якого нашого фірмового салону.