] Як вибрати оббивну тканину для меблів? | Інтернет-магазин «Злата-Мебель»
У НАЯВНОСТІ ДЕШЕВШЕ - ЗНИЖКИ ДО -70%!

Як вибрати оббивну тканину для меблів?

Існує помилка, яку допускають 70% покупців… Коли Ви вирішуєте купити диван, все на чому Ви зосереджуєтесь, так це параметри самого дивана. Сценарій завжди приблизно один і той же: Ви приходите в меблевий салон, вибираєте диван, який максимально влаштовує Вас за ціною, радує візуально і підходить функціонал. Далі продавець пропонує Вам підібрати оббивку. І ось на цьому етапі покупці здійснюють найбільшу помилку. Вони нівелюють технічні параметри тканини, через низьку ціну віддають перевагу низькосортним виробам. Що відбувається потім?
 

За дуже короткий час диван втрачає свою форму. Він виглядає пом'ятим, старим, як ніби, його експлуатували 100 років. Таке може статися через 3 місяці експлуатації дивана. Клієнт зробив помилку: він приділив увагу дивану, але відверто забив на текстиль.
 


6 порад, які дозволять Вам підібрати «довгограючу" тканина на диван

  1. Уникайте дешевих виробів. Багато компаній ганятися за кардинальним зменшенням ціни, виробляючи дивани з дешевого азійського текстилю. По-перше, диван в такій тканини довго не прослужить, а по-друге, він буде токсичним, тому що дешевий матеріал містить в собі формальдегідні барвники, які, безсумнівно, шкодять здоров'ю.
  2. Вага тканини повинен бути не менше 330 м на м квадратний. При підборі тканини для меблів, цікавтеся її щільність (вагу) -- саме цей показник впливає на розтяжність. Багато продавців за незнання будуть акцентувати Вашу увагу на тесті на стираність (тест Мартиндейла), але повірте, він не має особливої вагомості. Потрібно дуже багато часу, щоб нитка тканини протерлася, але зовсім небагато часу потрібно на те, щоб тканина розтягнулася.
  3. Якщо ви вибираєте шеніл (рогожка), то його основа повинна бути плетеними (не клейовий). Це буде надійніше. Клейову основу найчастіше застосовують з метою економії самої тканини, зменшуючи при цьому її щільність. А це значить, що тканина швидше розтягнеться і деформується.
  4. Думайте про здоров'я своїх дітей. Вибирайте європейський текстиль, тому що в Європі стандарти якості забороняють проводити матеріали зі шкідливими речовинами. Ми рекомендуємо тканини італійських виробників «Італвеллюті», зразки якою присутні у всіх салонах нашої мережі.
 

  1. Вибирайте тканини з технологією захисту від забруднень. Тим більше, якщо у Вас є маленькі (або великі) діти. Краще доплатите, але придбайте якісну оббивку з технологією. Повірте досвіду наших клієнтів, які визнали дану опцію незамінною в повсякденному житті.
  2. І останнє: купуйте декоративні подушки до дивану! Це підніме Вам настрій, підвищить рівень комфортності дивана і прикрасить Ваш будинок! Підбір тканини на диван — завдання не просте. Найчастіше, це вимагає кваліфікованої допомоги фахівця.Ви можете зайти в будь-який салон нашої мережі, і наші компетентні менеджери з радістю допоможуть Вам підібрати оббивку, яка буде служити декільком поколінням.


Дивани Zlatamebel в тканинній оббивці

Коментарі

Натуральні
матеріали
Ми використовуємо тільки найкращі та безпечні матеріали. Ви можете бути спокійні за Ваше здоров'я і здоров'я Ваших дітей.
Система контролю з якості
П'ятиступінчаста система контролю якості - "5Q" практично виключає випуск готового виробу з недоліком.
Навантаження на диван
600 кг - оптимальне навантаження на наш диван.
Гарантія на каркас
Ми настільки впевнені в якості наших меблів, що даємо гарантію на каркас - 10 років.
Надійність
Понад 100 магазинів по Україні та за кордоном, понад 2500 співробітників, більш як 10 мільйонів відвідувачів щороку.
КРЕДИТ
или рассрочка
Ви можете придбати наші меблі в розстрочку або кредит. Для цього зверніться до менеджера будь-якого нашого фірмового салону.