] Якісні меблі від вітчизняного виробника | Фабрика «Злата-Мебель»
У НАЯВНОСТІ ДЕШЕВШЕ - ЗНИЖКИ ДО -70%!

Якісні меблі від вітчизняного виробника

Будинок будь-якої успішної людини повинен бути затишним, функціональним і при цьому екологічним, щоб повертаючись після напруженого дня, господарі могли повноцінно відпочити. Облаштовуючи таке житло, потрібно в першу чергу підібрати відповідні меблі — якісні, комфортні і красиві. Однак елітні м'які меблі від імпортних виробників, на які часто падає вибір, досить дорогі, а термін їх експлуатації все одно може не виправдати витрачених коштів. Тому найкращий вихід — вироби вітчизняного виробництва.
 


Переваги вітчизняних м'яких меблів

Зараз на ринку є чимало вітчизняних виробників м'яких меблів, продукція яких відповідає всім стандартам якості. Серед головних аргументів на користь вибору предметів інтер'єру вітчизняних виробників:

  • прийнятна ціна;
  • гарантія якості;
  • зручні умови покупки.

Не секрет, що вітчизняні меблі у порівнянні з аналогічним імпортним товаром більш дешеві. Але причиною тому не її низька якість, а менша собівартість. Не забувайте, що, купуючи вироби імпортних виробників, нерідко Ви не стільки платите за якість, скільки переплачуєте за доставку.

Вітчизняний виробник завжди готовий надати гарантію якості на свій товар. Він завжди зацікавлений у тому, щоб покупці залишилися задоволені, оскільки конкуренція досить висока. Крім того, навіть у разі проблем з експлуатацією або поламаки предметів інтер'єру, куплених в вітчизняній компанії, Ви точно будете знати, куди звернутися.

Ще одна перевага покупки м'яких меблів в вітчизняних виробників наявність постійних акційних пропозицій, розпродажів, знижок. У боротьбі за клієнта компанії часто вдаються до таких прийомів. Тоді як знижки на елітну імпортні меблі — дуже рідкісне явище. При цьому зверніть увагу, що багато вітчизняні виробники користуються матеріалами і фурнітурою від кращих закордонних постачальників. Тому кращими українськими фірмами здійснюється продаж м'яких меблів, не поступається якістю європейським зразкам. А ціни і чудовий дизайн Вас не розчарують.


На що звернути увагу при виборі м'яких меблів?

Вибираючи м'які меблі, точно визначитеся, в яких умовах вона буде використовуватися. Наприклад, якщо Ви вирішите поставити диван або крісло на відкритому повітрі, тоді найкращий варіант оббивки тефлонове покриття, яке не потребує особливих зусиль у догляді. Також міцним і надійним матеріалом вважається шкіра. Вона може бути як натуральної, так і штучної міцності і зносостійкість гарантовані.
 


Наступний важливий нюанс, на якому варто зупинитися меблеві шви. У першу чергу про належний стан виробу свідчить відсутність проколів і дірок. Варто перевірити надійність кріплення фурнітури і елементів декору, щоб упевнитися — вони не відірвуться через пару днів експлуатації.

Крім зовнішнього вигляду перевірте також «внутрішній зміст». Слід розпитати продавця, скільки пружин в вибраної моделі (зазвичай їх більше, тим краще). Не останню роль відіграє також зручність механізму трансформації. Переконайтеся, що диван або крісло легко розкладається і складається.

Завершальний штрих у час вибору м'яких меблів перевірити комфортність. Просто сядьте на диван і спробуйте розслабитися. Якщо ніякого дискомфорту не відчули, значить ця річ на що Вам потрібно.


Дивани від Zlatamebel

Коментарі

Натуральні
матеріали
Ми використовуємо тільки найкращі та безпечні матеріали. Ви можете бути спокійні за Ваше здоров'я і здоров'я Ваших дітей.
Система контролю з якості
П'ятиступінчаста система контролю якості - "5Q" практично виключає випуск готового виробу з недоліком.
Навантаження на диван
600 кг - оптимальне навантаження на наш диван.
Гарантія на каркас
Ми настільки впевнені в якості наших меблів, що даємо гарантію на каркас - 10 років.
Надійність
Понад 100 магазинів по Україні та за кордоном, понад 2500 співробітників, більш як 10 мільйонів відвідувачів щороку.
КРЕДИТ
или рассрочка
Ви можете придбати наші меблі в розстрочку або кредит. Для цього зверніться до менеджера будь-якого нашого фірмового салону.