] Що таке «0» категорія тканини? | Інтернет-магазин «Злата-Мебель»
У НАЯВНОСТІ ДЕШЕВШЕ - ЗНИЖКИ ДО -70%!

Що таке "0" категорія тканини?

Від чого залежить вибір оббивної тканини

Вибір дивана або будь-яких інших м'яких меблів передбачає врахування багатьох факторів. Не останній момент, на який звертається увага споживача, — це її матеріал оббивки. Оббивка повинна відповідати не тільки загальним колірному оформленню приміщення і дозволяти меблів органічно вписуватися в інтер'єр, але і бути практичним в експлуатації, забезпечувати її тривале і безпроблемне використання. Важливими критеріями вибору стають: зносостійкість тканини, простота і легкість у догляді, презентабельність і зовнішня привабливість.
 

В залежності від того, в яку кімнату необхідний диван, яка експлуатаційне навантаження буде на нього покладено, а також яким фінансовим запасом володіє покупець, він має можливість підібрати відповідний оббивний матеріал і замовити м'які меблі в його виконанні.


Чим відрізняються тканини для виробництва м'яких меблів

У практиці існує певна градація оббивних матеріалів за шкалою від 0 до 10. Категорія меблевої тканини є показником не тільки її якості, але і експлуатаційних характеристик, а також ціни, яка підвищується в залежності від типу оббивки, що використовується в її виробництві. Меблі з оббивкою з тканини більш низької категорії буде суттєво дешевше, ніж продукція, у виробництві якої використано тканину 6-10 категорій, з щільною структурою, складним плетінням. У цьому зв'язку виникає питання про те, що таке «0» категорія тканини? Яке її якості і можна сподіватися, що товар з її застосуванням буде радувати споживача?
 


Особливість нульової категорії тканини

Тканина, яка відноситься до нульової категорії, характеризується як досить тонка і полегшена тканина, яку відрізняє низький показник міцності. У ціновому відношенні – це найбільш бюджетний, демократичний варіант, з низькими експлуатаційними характеристиками. Як правило, до нульової категорії відносяться: тонка тканина з бавовни, полегшений шеніл, терможаккард. До складу тканин можуть входити, як чисто синтетичні матеріали, так і натуральне волокно. З практичної точки зору такі тканини менш зносостійкі, швидше втрачають зовнішню привабливість і позбавляють модульну і класичні м'які меблі естетичної привабливості. Але при цьому, хочемо відзначити, що фабрика " Злата Меблі включає в свою робочу колекцію, тільки ті тканини, які пройшли суворий контроль і тестування технологами і отримали позитивні оцінки.


Дивани від Zlatamebel

Коментарі

Натуральні
матеріали
Ми використовуємо тільки найкращі та безпечні матеріали. Ви можете бути спокійні за Ваше здоров'я і здоров'я Ваших дітей.
Система контролю з якості
П'ятиступінчаста система контролю якості - "5Q" практично виключає випуск готового виробу з недоліком.
Навантаження на диван
600 кг - оптимальне навантаження на наш диван.
Гарантія на каркас
Ми настільки впевнені в якості наших меблів, що даємо гарантію на каркас - 10 років.
Надійність
Понад 100 магазинів по Україні та за кордоном, понад 2500 співробітників, більш як 10 мільйонів відвідувачів щороку.
КРЕДИТ
или рассрочка
Ви можете придбати наші меблі в розстрочку або кредит. Для цього зверніться до менеджера будь-якого нашого фірмового салону.