] М'які меблі в ресторанах і кафе | Фабрика «Злата-Мебель»
У НАЯВНОСТІ ДЕШЕВШЕ - ЗНИЖКИ ДО -70%!

М'які меблі в ресторанах і кафе

Як меблі впливає на формування іміджу будь-якої компанії або закладу? Безпосередньо і дуже ґрунтовно. Неправильно підібране меблеве оформлення може істотно збити інтерес до фірми чи ресторану. Наприклад, в офісі меблі для кабінету відразу ж видає фінансовий стан фірми і смаки її керівників. Як це ні сумно, але, не дивлячись на те, що про смаки не сперечаються, меблі, підібрана за надмірно специфічним перевагам, може залишити не самі приємні враження у відвідувачів.
 

Цей же «меблевий закон» діє і у випадку з ресторанами, кафе і барами. Стильна і вдало підібрана меблі допомагає створити необхідну атмосферу в залі, підкреслити імідж закладу, зробивши його особливим у порівнянні з іншими у свідомості відвідувачів. Але при виборі меблів для закладів слід враховувати певну його специфіку.
 

М'які меблі для ресторанів завжди має для кожного відвідувача створювати відчуття комфорту. Не важливо, прийшли клієнти пообідати, відсвяткувати подію, провести бізнес-переговори або романтичну вечерю, обстановка, яка багато в чому формується за рахунок меблів, повинна бути зручною і приємною. У поєднанні з хорошим сервісом і вишуканою кухнею, розкішна і зручні меблі здатна викликати у клієнтів бажання знову і знову повертатися в Ваш ресторан.

М'які меблі для кафе, навпроти, завжди відрізняється простотою, але, все ж, стильною простотою, дизайну і невеликими габаритами, що дозволяють максимально використовувати простір. Така меблі задовольнить естетичні потреби, створить комфортну обстановку і надасть всім відвідувачам зручні місця для сидіння.М'які меблі для бару, як і у випадку з меблями для кафе, повинна бути стильною і стриманою, а так само здатної витримувати великі щоденні навантаження. Це може бути каркасна або модульна меблі, що підходять для приміщень з найрізноманітнішими плануваннями.

Фабрика «Zlata Mebel» виготовляє меблі для ресторанів, барів та кафе. Але наше виробництво відрізняється високою якістю, що досягається виключно завдяки використанню дорогих матеріалів. Ми не будемо виготовляти дешеві меблі з дешевого матеріалу, яка через кілька років прийде в непридатність, а разом з меблями і наша репутація як виробника. Якщо стильно, якісно, шикарно і дорого Вам підходить, то ми готові взятися і за розробку спеціального проекту для Вашого закладу.


Дивани від Zlatamebel

Коментарі

Натуральні
матеріали
Ми використовуємо тільки найкращі та безпечні матеріали. Ви можете бути спокійні за Ваше здоров'я і здоров'я Ваших дітей.
Система контролю з якості
П'ятиступінчаста система контролю якості - "5Q" практично виключає випуск готового виробу з недоліком.
Навантаження на диван
600 кг - оптимальне навантаження на наш диван.
Гарантія на каркас
Ми настільки впевнені в якості наших меблів, що даємо гарантію на каркас - 10 років.
Надійність
Понад 100 магазинів по Україні та за кордоном, понад 2500 співробітників, більш як 10 мільйонів відвідувачів щороку.
КРЕДИТ
или рассрочка
Ви можете придбати наші меблі в розстрочку або кредит. Для цього зверніться до менеджера будь-якого нашого фірмового салону.