] Африканський, етнічний і японський стилі: екзотика далеких країн | Інтернет-магазин «Злата-Мебель»
У НАЯВНОСТІ ДЕШЕВШЕ - ЗНИЖКИ ДО -70%!

Африканський, етнічний і японський стилі: екзотика далеких країн

Перше враження формується з перших секунд. Гості, що прийшли в будинок, формують своє ставлення до господаря будинку не тільки виходячи з його особистих якостей, але і оцінивши інтер'єр кімнат. Адже за відношення власника до порядку в будинку можна судити і про його ставлення до життя. Ретельно і добре підібрана до інтер'єру меблі свідчить про наявність хорошого смаку. Підбір меблів процес складний, але досить цікавий, оскільки меблі може розповісти і про характер людини.

Вибираючи меблі, потрібно визначитися з її стилем. Меблі обов'язково повинна поєднуватися з інтер'єром, оскільки це дві частини єдиного цілого під назвою «дизайн». Вибираючи певний стиль, господар меблів обирає цілу історію, яка криється за створенням даних дизайнів. У інтернет-магазині «ZLATAMEBEL» ви зможете підібрати меблі будь-якого стилю, яка припаде вам до душі і прикрасить ваші кімнати.


Який стиль обрати?

Одним з улюблених стилів любителів самобутності є африканський стиль в оформленні меблів. Диванам даної категорії притаманні деякі особливості:

 • оббивка з шкіри;
 • використання дерева в якості елементів декору;
 • чорні, бежеві і коричневі тони в оформленні.

Оскільки племена Південної Африки використовували натуральну шкіру, яку здобували самі, то цей елемент є важливим у відтворення інтер'єру цьому стилі. Замість натуральної шкіри допустимо використовувати якісні замінники. Всі пісочні відтінки є характерними для даного стилю і дозволяють подумки занурюватися в дику Африку. Також для доповнення інтер'єру цьому стилі ви можете використовувати дерев'яні маски, вироби зі слонової кістки та плетені килимки.

Оформляючи приміщення в етнічному стилі, можна проявити неабияку фантазію, адже етнічний стиль досить різноманітний. Дивани до цього стилю підбирати ще цікавіше. При створенні диванів використовуються традиційні тканини різних країн, м'які меблі прикрашається візерунками і різноманітними орнаментами. Етніка увазі стиль, притаманний будь-якій країні або народу. Для додання ноток етнічного стилю в оформленні використовують натуральні матеріали (або наближені до натуральних) і вироби ручної роботи.

Японський стиль, як і культура цієї країни, пронизаний умиротворенням і гармонією. Деталі до інтер'єру потрібно підбирати дуже обережно, адже в цьому стилі не повинно бути нічого зайвого. У японському стилі поєднується висока функціональність меблів і мінімалізм в оформленні. Найчастіше дивани оформляються без візерунків і однотонно. Іноді в оформленні використовуються ієрогліфи. Червоний, чорний і світлі тони добре підійдуть для оформлення приміщення в цьому стилі, в залежно від вибору колірної гами.

Варто пам'ятати, що при оформленні приміщення в одному зі стилів варто купувати дивани в тих же тонах, які пофарбовані стіни. Створити цілісну картину інтер'єрі приміщення досить важко, оскільки ретельно треба вивчити обраний стиль і підібрати потрібні деталі в оформленні. Будь то ієрогліфи на стіни, рисовий папір, або декоративні маски на стіни — все це може створити неперевершену атмосферу стилю, який ви вибрали. На нашому сайті представлені прямі дивани різних стилів. Ви можете вибрати найбільш сподобалися вам і найбільш відповідні за ціною.


Наші ключові цінності

Головне для «ZLATAMEBEL» — це комфорт наших клієнтів. У наших виробах ми намагаємося поєднувати високу функціональність, довговічність і комфортність диванів. У інтернет-магазину «ZLATAMEBEL» є певні особливості, які є нашими перевагами перед конкурентами:

 • на ринку понад 15 років;
 • екологічно чиста сировина;
 • тільки якісні наповнювачі і оббивка;
 • якісні дивани за чесними цінами;
 • п'ятиступенева система контролю якості;
 • сертифікат УкрСЕПРО;
 • термін експлуатації — 10 років;
 • гарантійний термін 18 місяців;
 • післягарантійний сервіс.

Створюючи інтер'єр приміщення, особливу увагу варто приділити таким речам:

 • поділ приміщення за зонами меблів;
 • підбір стилю;
 • підбір кольорової гами;
 • підбір меблів;
 • підбір аксесуарів.

Після розміщення меблів по зонах, ви можете підібрати кутові дивани будь-якого стилю в нашому магазині або цілі модульні системи. У вас є можливість підібрати на нашому сайті канапу під стиль вибраного вами дивана. Ви можете придбати меблі в всіх великих містах країни. Також ви можете проконсультуватися з нашим персоналом по щодо параметрів, гарантії і інших питань, що вас цікавлять.

Вибираючи меблі, ви повинні бути впевнені в її якості і відповідності всім вашим вимогам, адже дивани відіграють велику роль у визначення комфорту в приміщенні. «Zlatamebel» підтверджує надійність своїх виробів усіма необхідними документами, тому, вибираючи нашу меблі, ви можете покладатися на належне виконання її функцій.


Стильні дивани від Zlatamebel

Коментарі

Натуральні
матеріали
Ми використовуємо тільки найкращі та безпечні матеріали. Ви можете бути спокійні за Ваше здоров'я і здоров'я Ваших дітей.
Система контролю з якості
П'ятиступінчаста система контролю якості - "5Q" практично виключає випуск готового виробу з недоліком.
Навантаження на диван
600 кг - оптимальне навантаження на наш диван.
Гарантія на каркас
Ми настільки впевнені в якості наших меблів, що даємо гарантію на каркас - 10 років.
Надійність
Понад 100 магазинів по Україні та за кордоном, понад 2500 співробітників, більш як 10 мільйонів відвідувачів щороку.
КРЕДИТ
или рассрочка
Ви можете придбати наші меблі в розстрочку або кредит. Для цього зверніться до менеджера будь-якого нашого фірмового салону.