В наличии дешевле - Скидки до -70% !

Знакомьтесь: його Величність диван

Які бувають форми диванів

Всі виробники ділять дивани на прямі і кутові. Прямі витягнуті в одну лінію і встановлюються, як правило, уздовж стіни, кутові, в свою чергу, встановлюються в кут кімнати. Однак, при найближчому розгляді їх стає зрозуміло, що існує маса різновидів як першого, так і другого типу.
 

Існує наступна класифікація диванів по їх формі і типоразмерам:

  • Прямі. Витягнуті в одну лінію, наявність або відсутність вбудованої розкладачки визначатиме глибину сидіння; НЕ розкладаються моделі більш компактні.
  • Кутові. В цьому випадку дивани можуть бути компактними (виступ Г-образного сидіння утворений подовженою канапою, розраховані на 3 осіб) і досить великими з повноцінними системами сидінь, розрахованих на 6,7 і більше осіб.
  • П-подібні. Розраховані для створення інтер'єру просторих приміщень — вітальні, офісу. Такі моделі допомагають знайти цікаві рішення в плануванні кімнати, зонуючи простір (наприклад, модель «Чикаго»).
  • Круглі. Такі моделі досить функціональні і оригінальні. Щоб не помилитися з розмірами такі дивани-ліжка замовляються індивідуально.
  • Напівкруглі. Виступають своєрідною альтернативою кутовим диванів. Маючи незвичайну форму і плавні вигини, меблі такого типу прекрасно впишеться в приміщення будь-якого типу: на кухню, в спальню або вітальню.
  • Нестандартна форма. Якщо ви шукайте незвичайність в звичайних, здавалось би, речі, тоді зверніть свою увагу на дивани нестандартної форми, наприклад, диван-губи (власником такого дивана був Сальвадор Далі).
 


Розмір дивана і кількість посадкових місць

Дивани також можна розділити на компактні для кількох людей і великогабаритні моделі на 5 і більше посадкових місць. Слід врахувати, що єдиного стандарту і типорозміру не існує: довжина двомісного дивана від одного виробника може бути дорівнює 1,5 метрів, від іншого - 2,1 метра. При установці дивана зверніть увагу, щоб він не блокував прохід до вікна, балкону, телевізору або столу. Досить популярна модульна конструкція — ви можете самостійно задати геометрію, визначити число посадкових місць, висоту і глибину сидіння.

Окремо хочеться виділити диван острівного типу, який можна поставити в центр кімнати. Вони призначені для зручного сидіння, тому не мають вбудоване спальне місце. Відмінною їх рисою є декоративна спинка (на відміну від класичних прямих моделей), відсутність «вивороту» (він добре виглядає з усіх боків). До того ж, спинка його може бути досить функціональної — це може бути газетниця, книжковий стелаж або навіть міні-столик. Варто також відзначити популярні нині дивани з вбудованим столиком або баром — не встаючи з дивана ви можете насолоджуватися своїм улюбленим напоєм (такі моделі дуже зручні для прийому гостей). Спинки всіх диванів від компанії «Злата-Меблі» виготовляються з використанням основної тканини, тому їх завжди можна поставити в центр приміщення.
 


«Злата-Меблі» - ваш гід в світі меблів

Компанія Zlatamebel вже більше ніж 15 років успішно виробляє і продає меблі самого різного призначення по всій території України. Запорука нашого успіху — тісна співпраця з досвідченими колегами з Німеччини, Італії та Данії, використання у виробництві натуральної сировини, а також інноваційного обладнання. Кожна з представлених нами моделей відповідає не тільки українським нормам (ГОСТ 19917-93), а й європейським вимогам якості та дизайну. Широкий вибір найактуальніших на сьогодні моделей, високий рівень обслуговування і невисокі ціни заслужили любов і довіру наших клієнтів по всій території України!


Дивани від Zlatamebel

Коментарі

Натуральні
матеріали
Ми використовуємо тільки найкращі та безпечні матеріали. Ви можете бути спокійні за Ваше здоров'я і здоров'я Ваших дітей.
Система контролю з якості
П'ятиступінчаста система контролю якості - "5Q" практично виключає випуск готового виробу з недоліком.
Навантаження на диван
600 кг - оптимальне навантаження на наш диван.
Гарантія на каркас
Ми настільки впевнені в якості наших меблів, що даємо гарантію на каркас - 10 років.
Надійність
Понад 100 магазинів по Україні та за кордоном, понад 2500 співробітників, більш як 10 мільйонів відвідувачів щороку.
КРЕДИТ
или рассрочка
Ви можете придбати наші меблі в розстрочку або кредит. Для цього зверніться до менеджера будь-якого нашого фірмового салону.