У НАЯВНОСТІ ДЕШЕВШЕ - ЗНИЖКИ ДО -70%!

Важливо знати

Тільки в нашій країні паркани роблять з дерева, а меблі - з тирси.

Нашим консультантам часто доводиться відповідати на запитання покупців і один з них стосується ціни. Конкуренція на меблевому ринку висока, тому ми не можемо дозволити собі робити невиправдано високу ціну. Ми робимо тільки високоякісну продукцію і тільки з якісних, екологічно безпечних матеріалів.

Всесвітня організація охорони здоров'я (ВООЗ) визнала деревно-стружкову плиту (ДСП) канцерогенним матеріалом.Частина провідних європейських фірм вже відмовилася від використання ДСП при виробництві меблів. Відомо, що у виготовленні плит ДСП приміряються фенолформальдегідні смоли. Фенолформальдегідні смоли (PF) синтетичні клеї, одержувані в результаті поліконденсації фенолу з формальдегідом. Хімічний процес протікає у кислотному середовищі (соляна, сірчана) або лужних каталізаторів (аміак, триетиламін, гідроксид натрію або гідроксид барію). Тільки від цих вчених слів вже можна взятись за голову і, до речі, є від чого. Стосовно до плит ДСП важливим фактором є нестабільність фенолформальдегідної смоли в часі. Формальдегід надзвичайно летючий - ДСП може виділяти його в повітря більше 10 років. Говорячи просто - смола розкладається, виділяючи в повітря токсини, з яких виготовлена. Тому вважається, що меблі та інші вироби з ДСП екологічно шкідливі.

Новина з архіву

Дитина, що заснула на дивані отруїлася фенолом. Лікарі вимагають розібратися з виробником ДСП

Восьмирічний хлопчик потрапив до реанімації після того, як переночував на тільки що купленому дивані. Крім того, постраждав його старший 19-річний брат - він втратив свідомість уві сні, але його «відкачали» лікарі. Сім'я вважає, що причиною отруєння став диван і збирається подавати в суд на магазин. Санстанція після відповідних замірів зробила висновок, що в кімнаті, де стоїть новий диван, концентрація фенолу і формальдегіду перевищена у декілька разів. Міська санітарно-епідеміологічна станція Кременчука звернулася до облдержадміністрації Івано-Франківської області, щоб обласна СЕС перевірила місцевих виробників ДСП. На думку лікарів, які протягом тижня рятували дитину від отруєння фенолом і формальдегідом, отруєння сталося на дивані. Він був виготовлений з плит, вироблених в приватній меблевій майстерні міста Крюкова. Полтавська обласна СЕС зробила відповідні аналізи матеріалів, з яких була виготовлені ​​меблі в Крюкові, і знайшла порушення. Санітари на час розслідування заморозили роботу всіх задіяних у виробництві меблів підприємств: івано-франківських виробників дерева, кременчуцький меблевий цех і навіть заборонила продавати схожі дивани меблевому магазину, де сім'я, у якій дитина потрапила в реанімацію, придбала новий диван. У приміщенні магазину також виявили перевищення концентрації фенолу і формальдегіду. З'ясувалося, що не на вс меблі є сертифікати якості і гігієнічні висновки. А в кременчуцькому меблевому цеху відповідна документація знайшлася не на всі комплектуючі.

Чим пахне економія на здоров'ї?

Сильний запах від нових меблів зазвичай не один тиждень, а то і місяць приємно нагадує про зроблену покупку. Але не завжди ми замислюємося, чому ж насправді ми дихаємо, сидячи за недавно купленим столом або біля нового гарнітура.Результат досліджень на цю тему не дуже радісний. У багатьох випадках "випаровування", які виходять від нових меблів - це справжнісінька отрута. За своїм складом повітря в недавно обставленій кімнаті буває настільки забрудненим, що дихати ним - це все одно, що дихати автомобільної гаром на жвавій трасі в годину пік!

Більшість ДСП, ДВП, полімерів, фарб і лаків, поролонів і тканин які застосовуються при виготовленні масових меблів, частіше за все не дорогий, щедро обдаровують нас всілякої гидотою: тут і фенол, і формальдегід, і аміак, і бензол, і ще з десяток отруйних речовин. А у нас же, крім меблів, у приміщеннях і без того вистачає токсичних матеріалів типу лінолеуму, пластикових панелей або стель і т.п.

В результаті за свої ж гроші разом з новим інтер'єром ми набуваємо і нові проблеми: зі сном, імунітетом, головні болі, в найгірших випадках - ГРЗ, бронхіт, астму, кон'юнктивіт, алергії, дерматити ... До речі, діти від цього страждають більше, ніж дорослі . Наприклад, встановлено зв'язок між формальдегідом, що виділяється з меблів, і дитячої короткозорістю, яка останнім часом зустрічається все частіше.

Як формальдегід впливає на людину?

Застосовують формальдегід при виготовленні пластмас, а основна частина формальдегіду йде на виготовлення ДСП і інших деревостружкових матеріалів. У них фенолоформальдегідна смола становить 6-18% від маси стружек.Такий склад значно здешевлює такі меблі, і робить їх більш доступними для кожного. Але, що ми отримуємо натомість, заощадивши на ціні?

А на додачу до меблів, зроблених з таких матеріалів, ми отримуємо досить пристойну бочку з феноло-формальдегіду смолою, яка постійно виділяє цей самий газ - формальдегід.

Що ж таке формальдегід?

Який вплив формальдегіду на людину?

Формальдегід (Хімічна формула CH2 = O) - безбарвний газ з гострим запахом. Інші назви: формальдегід (міжнародне), мурашиний альдегід (застаріле). Токсичний, чинить негативний вплив на генетику, органи дихання, зору і шкірний покрив. Робить сильний вплив на нервову систему.

Формальдегід занесений до списку канцерогенних речовин.

У більшості квартир рівень формальдегіду досить великий, щоб його заміряти. З урахуванням того, що ГДК формальдегіду дуже низький 0,5 мг / м3, цей фактор не може не турбувати.Тільки меблі для кухні або вани потенційно можуть серйозно підняти рівень формальдегіду в житловому приміщенні до 0,001 мг / м3 і вище, особливо, коли вони нові. МДФ - найсерйозніше джерело формальдегіду, знайдене в житлових приміщеннях. Виділення формальдегіду, а значить і його концентрація в приміщенні, залежить від температури повітря, і максимальна вона, при теплих, вологих умовах, особливо в закритих непровітрюваних приміщеннях. Виділення формальдегіду з вихідних матеріалів (наприклад з ДСП, з якого зроблена меблів) не припиниться повністю ніколи!

Все ще думаєте це Вас не стосується?

Йдемо далі. Питання:
  1. Чим небезпечні невеликі концентрації формальдегіду?

    Симптоми хронічного отруєння формальдегідом (тобто коли в приміщенні постійно присутня досить висока концентрація формальдегіду) - блідість, занепад сил, несвідомий стан, депресія, утруднене дихання, головний біль, нерідко судоми ночами.

  2. Який вплив на організм людини при довгостроковому впливі?

    Негативно впливає на генетичний матеріал, репродуктивні органи, дихальні шляхи, очі, шкірний покрив. Надає сильну дію на центральну нервову систему.

  3. Що може статися при вдиханні великих концентрацій формальдегіду?

    При вдиханні великих концентрацій формальдегіду може настати раптова смерть в результаті набряку і спазму голосової щілини.

  4. При якій концентрації формальдегід в житлових приміщеннях буде безпечним?

    Таких даних немає, і небезпека формальдегіду для конкретної людини залежить від стану захисних сил організму людини. Але, чим нижче концентрація формальдегіду, тим менше ризик негативних наслідків для здоров'я.

Як купити меблі не на шкоду собі

Меблі з натурального дерева, тільки якісний поролон, тканини з максимальним вмістом натуральної бавовни, льону, віскози.Найекологічніші - це, звичайно, меблі з натурального дерева. Особливо, коли мова йде про ліжко, дивани або про меблі для спальні. Хоча і тут можуть бути застереження: важливо, чи не росло  дерево десь в районі Чорнобиля, важливо, чим клеїли, яким лаком покривали і т.д. А як це може перевірити звичайний покупець?! Взагалі, натуральне дерево - це тема окремої великої розмови.

Сучасний поролон володіє високою екологічністю і безпекою для здоров'я. Це обумовлено тим, що в процесі експлуатації він не виділяє пилу, не пліснявіє. Склад поролону не містить небезпечних для здоров'я речовин, такий матеріал не викликає алергії, він повністю гігієнічний, тому підходить для використання навіть в товарах для дітей. Але це стосується виключно якісного поролону, який не може бути дешевим.

Якісні меблі - це звичайно ж якісна тканина або шкіра. Вибираючи тканину, обов'язково дізнайтеся у консультанта склад. Чим більше вміст натуральних компонентів, тим екологічніше вона.

ДСП і ДВП. Якщо ви все-таки вирішили купити меблі з ДСП або ДВП, то вимагайте у продавця сертифікат якості (або сертифікат відповідності) і гігієнічний висновок. Переконайтеся, що показники виділення формальдегідів відповідають ГОСТу або європейському стандарту E1. Виробники, які думають про здоров'я своїх покупців, обов'язково облицьовують все поверхні і кромки ДСП захисною плівкою або шпоною, а всі просвердлені отвори заклеюють. Це хоча б частково захищає від шкідливих випарів. Обираючи меблі з ДСП або ДВП, зверніть на це увагу.

Так чи інакше, кожен сам обирає, придбати собі меблі хорошої якості і зберегти здоров'ї, або ризикнути ...?

Натуральні
матеріали
Ми використовуємо тільки найкращі та безпечні матеріали. Ви можете бути спокійні за Ваше здоров'я і здоров'я Ваших дітей.
Система контролю з якості
П'ятиступінчаста система контролю якості - "5Q" практично виключає випуск готового виробу з недоліком.
Навантаження на диван
600 кг - оптимальне навантаження на наш диван.
Гарантія на каркас
Ми настільки впевнені в якості наших меблів, що даємо гарантію на каркас - 10 років.
Надійність
Понад 100 магазинів по Україні та за кордоном, понад 2500 співробітників, більш як 10 мільйонів відвідувачів щороку.
КРЕДИТ
або розстрочка
Ви можете придбати наші меблі в розстрочку або кредит. Для цього зверніться до менеджера будь-якого нашого фірмового салону.