У НАЯВНОСТІ ДЕШЕВШЕ - ЗНИЖКИ ДО -70%!

Загальні рекомендації по догляду за меблями



Для того, що б меблі мали гарний вигляд, надійно і довго служили, рекомендується дотримуватися таких правил:
  1. Кожен предмет меблів призначений для певної мети використання, тому слід користуватися будь-яким меблевим виробом відповідно до його функціонального призначення.
  2. Найбільш сприятливий кліматичний режим приміщень, в яких перебувають меблеві вироби: температура повітря не нижче + 15 ° С; відносна вологість - 65%. Істотне відхилення від зазначеного режиму призводять до значного погіршення споживчих якостей меблів.
  3. Розташування меблів ближче одного метра від опалювальних приладів і інших джерел тепла, а також під прямими сонячними променями викликає прискорене старіння лакофарбового покриття і деформацію меблевих щитів.
  4. Вироби, що містять спирт, ацетон і інші їдкі (летючі) рідини не слід ставити на поверхню і всередину меблевих виробів без серветок, ізолюючих поверхню меблів від впливу агресивних рідин і їх випарів.
  5. Слід оберігати поверхню меблів і їх конструктивні елементи від механічних пошкоджень, які можуть бути викликані впливом твердих предметів, абразивних порошків, а також надмірними фізичними навантаженнями. Щоб уникнути нещасних випадків не дозволяйте дітям стрибати на ліжку, оскільки в цьому випадку в одну точку додається велике динамічне навантаження.
  6. Догляд за меблями слід здійснювати із застосуванням тільки якісних, спеціально призначених для цих цілей для чищення та полірування, відповідно до доданих до них iнструкцiй. Пил віддаляється чистою, сухою і м'якою тканиною.
  7. Збірку меблів необхідно проводити в повній відповідності зі складальними кресленнями (схемами). Для складання складних виробів (меблеві гарнітури, трансформовані меблі і т.п.) рекомендується залучати фахівців, кваліфікація яких не викликає сумніву.
  8. При використанні меблевих виробів не слід докладати надмірних зусиль для відкривання дверей, висувних ящиків і інших рухомих частин. Їх належна робота забезпечується шляхом регулювання петель, або мастила направляючих рейок парафіном або аналогічним за своїми фізико-хімічними якостями неагресивними засобами.

Догляд за шкіряними меблями




Ось кілька порад по догляду за шкіряними меблями:
  1. Ніколи не застосовуйте для чищення шкіряних меблів хімічні розчинники, засоби для виведення плям, інші агресивні субстанції.
  2. Ніколи не використовуйте для чищення шкіряних меблів абразивні матеріали-порошки і пасти.
  3. Видаляйте бруд з шкіри за допомогою води і натурального мила: намочите вату, потріть пляму круговими рухами, висушіть мокре місце сухою тканиною.
  4. Уникайте зайвого тертя, протирайте шкіряні меблі легкими рухами.
  5. Розміщуйте шкіряні меблі на відстані не менше 30-40 см від джерел тепла. Уникайте потрапляння прямих сонячних променів на шкіряні меблі.
  6. Регулярно періть пил з шкіряних меблів м'якою вологою тканиною.
  7. Ніколи не використовуйте фен і обігрівальні прилади для сушіння шкіряних меблів.
  8. Не застосовуйте воду і розчинники з метою знищити плями рослинного або тваринного жиру. Протріть пляму сухою тканиною і залиште. Незабаром воно вбереться в шкіру і стане непомітним.
  9. Пролиту рідину на шкіряні меблі негайно промокніть губкою або тканиною, просоченою теплою мильною водою.
Натуральні
матеріали
Ми використовуємо тільки найкращі та безпечні матеріали. Ви можете бути спокійні за Ваше здоров'я і здоров'я Ваших дітей.
Система контролю з якості
П'ятиступінчаста система контролю якості - "5Q" практично виключає випуск готового виробу з недоліком.
Навантаження на диван
600 кг - оптимальне навантаження на наш диван.
Гарантія на каркас
Ми настільки впевнені в якості наших меблів, що даємо гарантію на каркас - 10 років.
Надійність
Понад 100 магазинів по Україні та за кордоном, понад 2500 співробітників, більш як 10 мільйонів відвідувачів щороку.
КРЕДИТ
або розстрочка
Ви можете придбати наші меблі в розстрочку або кредит. Для цього зверніться до менеджера будь-якого нашого фірмового салону.