У НАЯВНОСТІ ДЕШЕВШЕ - ЗНИЖКИ ДО -70%!

Тканини

Велюр

Велюр   — це тканина, яку отримують при переплетенні п'яти ниток, чотири з них попарно утворюють верхню і нижню основи, а п'ята — утворює ворс. Далі тканини між двох утворених основ ріжуться і відділяються, таким чином, один від одного, утворюючи два рулони тканини з ворсистою поверхнею.
Велюри — трикотажні ворсові меблеві тканини, призначені для використання при облицюванні м'яких меблів складних   форм. Вони виробляються при поєднанні натуральних і хімічних волокон, текстурованих поліамідних і поліефірних ниток. За структурою ці тканини зі стійкими малорозтягуючими трикотажними переплетеннями. Вони оформляються в колористичному плані як гладкофарбовані, так і набивні. &Nbsp;
Широка колірна гамма і унікальний дизайн тканини дозволяють застосовувати її у великому спектрі модельного ряду м'яких меблів. В результаті застосування нових технологій виробництва тканини легко чистяться, при цьому зберігаються всі їхні властивості (міцність, колір).

 

Догляд за велюровими тканинами:   Чистка пилососом з м'якою щіткою. Свіжі жирні і мокрі плями легко видаляються за допомогою серветки (білого кольору) і невеликої кількості води і м'якого мила або коштів не містять лугу, або відбілюючих речовин. Поступальними   рухами промакнуть забруднення чистою серветкою. Для сильного забруднення рекомендується суха чистка.
 

 

Гобелен

Основним прийомом виготовлення гобелена є чередування ниток різних кольорів, для передачі поступового зміни тону або рельєфності. Гобелен може бути виготовлений   на основі   жаккардового плетіння.   Своєю практичністю, довговічністю, він в усі часи викликав заслужений інтерес покупців. Має приємні тактильні відчуття.

 

Догляд за гобеленами:   Чистка м'якою щіткою або пилососом. Для продовження   терміну служби рекомендується суха (хімічна) чистка. У разі потрапляння рідини негайно промокнути її добре вбирає рушником або паперовою серветкою, не стирати. Уникати прямих сонячних променів, оберігати від механічних пошкоджень.
 

 

Жаккард

Жаккард   — щільна, добротна тканина з тканиним малюнком. Це тканина з великими тканиними візерунками виробляються на жакардових машинах. Плетіння жаккард відноситься до складного заплутаного плетіння, виконуваного на ткацькому верстаті, винайдений ЖАККАРДОМ в 1801 році. Унікальність жаккардового механізму полягає в можливості контролю окремих основ нитки при формуванні навісу для кожного напряму нитки. Сотні таких ниток можуть бути використані для створення заплутаних візерунків на верстаті. Послідовність формування качка нитки для кожного візерунка запрограмована і подається в запряжний механізм шляхом перфокарт. Початковий жакардовий верстат часто називають однією з найдосконаліших машин коли-небудь створених. Основні принципи жаккардового верстата залишилися практично незмінними, за винятком збільшення швидкості роботи. Одним з найбільш досконалих змін є використання програмного забезпечення при розробці нових зразків. Традиційно це робилося в ручну крок за кроком, тепер за допомогою сканера можна перенести дизайн в комп'ютер і скласти програму для верстата з необхідною послідовністю операцій.

 

Догляд за жакардовими тканинами:   Чистка пилососом з м'якою щіткою. Свіжі жирні і мокрі плями легко видаляються за допомогою серветки (білого кольору) і невеликої кількості води і м'якого мила або кошти не містить лугу, або відбілюючих речовин. Поступальними   рухами промокнути забруднення чистою серветкою. Для сильних   забруднень рекомендується суха чистка.
 

 

Штучна замша

Штучна замша   - тканинна імітація натурального аналога. Сучасні технології дозволяють добиватися максимальної візуальної подібності. Більш довговічною вважається тканинна замша з мінімальною « волохатістю » лицьового боку. Нове покоління замші володіє брудовідштовхуючими властивостями завдяки захисному просоченню Teflon. Вона досить стійка до стирання і вицвітання, так як при її виготовленні використовуються найкращі барвники, які не піллінгуються (не утворюються катишки) завдяки використанню ниток мікрофібри. Для збільшення терміну служби замшевої тканини рекомендується використовувати спеціальні засоби для догляду за меблевими тканинами, що не містять роз'їдаючих колір речовин і відбілювачів. Перед використанням обов'язково перевірте засіб на непомітній ділянці оббивки ваших меблів. Вироби з меблевої замші можна один раз на місяць обробляти вологовідштовхуючим засобом для штучної замші. Цьому матеріалу багато хто віддає перевагу за його красу і розкіш.

 

Догляд за замшею:   Для деяких виробів (залежно від інструкції по догляду за конкретним виробом) зі штучної замші допустиме   прання (при температурі не вище 30 ° С), і за умови дотримання інструкцій прання ніяк не вплине на її споживчі характеристики. Користуйтеся спеціальними засобами для догляду за меблевими тканинами, що не містять відбілюючі речовини. Після чистки ворс легко відновлюється за допомогою м'якої щітки або губки, але тільки після повного висихання. Не вичавлювати тканину вручну. Використовуйте короткий режим віджиму або природну сушку.
 

 

Штучна шкіра

Штучна шкіра   — високоякісний матеріал, відповідний найсучаснішим світовим технологіям і тенденціям моди. Унікальний спосіб тиснення і нанесення малюнка дозволяє повністю імітувати натуральну шкіру, а також задовольнити найвишуканіші запити споживача. &Nbsp;
Ретельна обробка поверхні штучної шкіри, в тому числі з використанням поліуретанового покриття, гарантує відмінні органолептичні властивості і дивовижну довговічність.

 

Догляд за штучною шкірою:   Забруднення видаляються мильним розчином, або засобами, що не містять хлор і розчинники.
 

 

Меблевий хутро

Хутряний диван вносить екзотику і невимовний шарм в ваш інтер'єр. І хоча це вкрай примхливий матеріал щодо догляду, його комфортність і шик беруть гору.

 

Догляд за хутром:   Суха (хімічна) щадна чистка.
 

 

Мікрофібра

Мікрофібра   — це   тканина, вироблена або з 100% поліестеру, або іноді з 100% бавовни (вона може бути як трикотажною, так і тканинною).  
Головна перевага Мікрофібри - висока стійкість до стирання, тканина повністю піддається пранню, має багату палітру яскравих відтінків.
Мікрофібра має підвищену зносостійкість, яка дозволяє широко використовувати даний матеріал у виробництві м'яких меблів.

 

Догляд за мікрофіброю:   При сильному забрудненні тканину можна випрати вручну або в пральній машині ( режим « делікатне прання ») при t 30-40С, використовуйте нейтральний порошок або рідке безбарвне мило (що не містить відбілюючих речовин.) використовуйте делікатний режим віджиму (на малих обертах) або природну сушку. Не віджимайте вручну. Якщо Ви збираєтеся прати знімні чохли на блискавці, попередньо закрийте кожну блискавку, щоб не зіпсувати матеріал під час прання. При регулярному пранні виробу, виготовленого з меблевої тканини (наприклад, чохла), врахуйте, що знімні і незнімні чохли з часом можуть відрізнятися за кольором.
 

 

Cкотчгард  

Cкотчгард   — це прості жаккарди, у виробництві яких використане спеціальне масло, пило-та водовідштовхувальне просочення. Водовідштовхувальне просочення   це протектор на водній основі, що не містить розчинників. Використання цього просочення робить тканину більш стійкою до різного роду забруднень і впливу вологи. &Nbsp;
Інші технологічні особливості виробництва цієї тканини надають виробам, які з неї виготовляються, підвищену зносостійкість. &Nbsp;
Scotcgard — оболонка, яка утворює навколо кожного волокна прозорий шар,  
перешкоджає забрудненню.

 

Догляд за скотчгардом:   Свіжі жирні і мокрі плями легко видаляти. Прикладіть до них добре вбираючу воду серветку білого кольору. Обробіть забруднену ділянку невеликою кількістю води і м'якого мила (мило не повинно містити лугу), почекайте 2-3 хвилини, потім зітріть пляму круговими рухами м'якою губки. Для сильного забруднення рекомендується суха чистка. &Nbsp;
гладити при низькій температурі (до 110 ° С)
чистка з використанням вуглеводню, хлорного етилену, монофлотрихлорметану
не можна відбілювати
ручне або машинне прання при температурі не вище 40 ° С
не можна віджимати і сушити в пральній машині
 

 

 

Терможаккард

Терможаккард   — декоративна тканина вироблена методом перекладної термодруку. Це порівняно молода і передова технологія. Для перенесення барвника на тканину використовується папір з друкованим малюнком-дизайном. Залежно від складу тканини (меблеві жаккарди-поліефір, флок-поліамід), певним чином барвник підбирається для оптимальної дифузії (поширення, розсіювання) в волокна тканини і інтенсивності кольору.

 

Догляд за терможаккардами:  Для деяких виробів, виготовлених з тканини терможакарди схильні до повсякденної експлуатації, допустиме прання, віджимання і прасування (чітко дотримуйтесь рекомендацій виробника тканини). Якщо тканину дозволено прати (в залежності від інструкції по догляду за конкретним виробом), використовуйте нейтральний порошок або рідке безбарвне мило. Періть при t 30 ° С на руках або в пральній машині (режим « Делікатне Прання »). Якщо Ви збираєтеся прати знімні чохли на блискавці, попередньо закрийте кожну блискавку, щоб не зіпсувати матеріал під час прання. При регулярному пранні виробу, виготовленого з тканини терможаккард   (Наприклад, чохла), врахуйте, що знімні і незнімні чохли з часом можуть відрізнятися за кольором. Прасування   дозволене при невисокій температурі нагріву праски. Суворо заборонені хімчистка і відбілювання.
 


 

Натуральні
матеріали
Ми використовуємо тільки найкращі та безпечні матеріали. Ви можете бути спокійні за Ваше здоров'я і здоров'я Ваших дітей.
Система контролю з якості
П'ятиступінчаста система контролю якості - "5Q" практично виключає випуск готового виробу з недоліком.
Навантаження на диван
600 кг - оптимальне навантаження на наш диван.
Гарантія на каркас
Ми настільки впевнені в якості наших меблів, що даємо гарантію на каркас - 10 років.
Надійність
Понад 100 магазинів по Україні та за кордоном, понад 2500 співробітників, більш як 10 мільйонів відвідувачів щороку.
КРЕДИТ
або розстрочка
Ви можете придбати наші меблі в розстрочку або кредит. Для цього зверніться до менеджера будь-якого нашого фірмового салону.