У НАЯВНОСТІ ДЕШЕВШЕ - ЗНИЖКИ ДО -70%!

По виду шкіряної сировини

Опис шкіряної сировини

Найбільш цінними є шкіри з шкур великої рогатої худоби, вони міцні, еластичні, з красивою мереёю, виробляються хромовим і рослинним дублінням. Поділяються на кілька видів.

Склизок - шкура не народжених телят, товщиною 1,0 - 1,4 мм, використовуються для виготовлення верху взуття.


Опоєк - шкіра молочних телят, найцінніша зі шкір великої рогатої худоби, м'яка, рівна, еластична, має дуже красиву мерею. Шкури товщиною від 0,5 до 1,4 мм хромового дубління йдуть для одежних шкір, більш товсті - на верх взуття. Шкурки опойка, вигодуваних не тільки на молоці, але і на воді, кілька грубіше.

Виросток — шкіра телят, що харчуються вже рослинною їжею. Виробляється хромовим дублінням для шкіргалантерейних виробів і верху взуття, товщина шкіри 0,7 - 1,6 мм. Шкури товщиною 2,5 мм розпилюють на двоільних машинах, отримуючи ще й спилок. Шкурка виростка значно грубіше, ніж у опойка.

Полушкірник або полушкіра - шкіра, вироблювана рослинним, комбінованим (юхта) або хромовим дублінням зі шкір телят у віці понад 1 рк. Товщина шкіри від 1 до 3 мм, вона більш жорстка і щільна, ніж виросток. Шкіри хромового дубління йдуть на верх взуття, рослинного дубління, завдяки тонкій мереї і красивому бежевому кольору, - для сувенірних речей. З більш товстих шкур роблять технічні шкіри.


Бичок — виробляють з шкур молодняку товщиною до 4 мм рослинним або хромовим дублінням, виробляючи юхта, устілкової шкіри і спилок.

Яловка - шкіра корови, еластична, з рівним красивим лицьовим шаром, товщиною 1,2 - 4,0 мм. Тонкі шкіри для виробництва взуття виробляють хромовим дублінням, з шкір товщиною більше 2,5 мм отримують ще й взуттєвий спилок, шкури середньої товщини використовують для виготовлення сиром'ятних і шорно-сідельних шкір, більш товсті йдуть на юхта, підошовні і технічні шкіри.

Бичина - шкіра молодого бика товщиною до 5 мм, застосовується так само широко, як яловка.


Бугай та буйвол - шкіри биків, самі товсті і важкі серед шкур великої рогатої худоби, мають грубу і рихлу структуру, тому використовуються для устілкової, підошовних, технічних і сиром'ятних шкір. З козячих шкур виробляють дуже міцну, тонку і м'яку шкіру з дрібним хвилеподібним малюнком мереі, яка використовується у виробництві одягу, взуття, різної шкіргалантереї і оббивки для меблів. Козлячі шкури вигідно відрізняються від овечих своєю щільністю, водонепроникністю і еластичністю. Овечі шкури найчастіше йдуть на хутряну сировину, але з них виробляють і шкіри.


Шеврет - красива м'яка овчина шкіра хромового дубління товщиною 0,6 - 1,2 мм, дуже тягуча і тому, щоб усунути цей недолік, на її лицьову поверхню наносять покриття. У порівнянні з шевро шеврет менш еластичний.

Шагрень - м'яка шорстка козлина або овчина.

Сафьян - м'яка, тонка шкіра рослинного дубління, пофарбована, як правило, в яскраві кольори, іноді виробляються зі шкур телят, лошат і овець.

Шевро - виготовляють хромовим дублінням з козячих шкур (молодняк), має товщину до 1 мм.

Козлина - виробляється хромовим дублінням зі шкір дорослих особин.


Свиняча шкіра за своєю структурою сильно відрізняється від шкур великої рогатої худоби. Шар епідермісу товстий, а власне шкіра не поділяється на сосочковий і сітчастий шари. Щетина через шар власне шкіри проникає до підшкірної клітковини, тут також знаходяться жирові та потові залози. Дуже розвинена, товста підшкірна клітковина часто складає половину всієї шкіри. Шар власне шкіри також містить багато жирових клітин. Волосяний покрив товстий і грубий, але розташування волосся рідше, ніж у великої рогатої худоби. Колагенові волокна досить тонкі і густо переплітаються, але через велику кількість жирових і потових залоз, великої кількості жирових клітин, а також через те, що волосся проникають через всю власне шкіру, свиняча шкіра не відрізняється міцністю. Різниця в товщині шкіри не так помітна, як у шкір з шкур великої рогатої худоби, проте в хребтової частини шкіра також товщі, ніж в черевній.Свинячу шкіру використовують як підкладкову, для виготовлення одягу, шкіргалантерейних і шорно-сідельних виробів.

Жеребок — шкурки молочних лошат. Взагалі, жеребок вважається цінною хутряною сировиною. Якщо ж з якоїсь причини не йде в хутряне виробництво, то з не меншим успіхом використовується в шкіряному.

Жеребок-уросток — шкура лошат, які скуштували рослинну їжу.
 

Натуральні
матеріали
Ми використовуємо тільки найкращі та безпечні матеріали. Ви можете бути спокійні за Ваше здоров'я і здоров'я Ваших дітей.
Система контролю з якості
П'ятиступінчаста система контролю якості - "5Q" практично виключає випуск готового виробу з недоліком.
Навантаження на диван
600 кг - оптимальне навантаження на наш диван.
Гарантія на каркас
Ми настільки впевнені в якості наших меблів, що даємо гарантію на каркас - 10 років.
Надійність
Понад 100 магазинів по Україні та за кордоном, понад 2500 співробітників, більш як 10 мільйонів відвідувачів щороку.
КРЕДИТ
або розстрочка
Ви можете придбати наші меблі в розстрочку або кредит. Для цього зверніться до менеджера будь-якого нашого фірмового салону.