В наличии дешевле - Скидки до -70% !

М'які офісні меблі призначені для відвідувачів

Дизайн офісу скаже багато про ставлення компанії до відвідувачів. По тому, наскільки гарно і зручно упорядкована приймальня зона, можна судити, чи очікують тут гостей. Тому грамотні адміністратори або інші відповідальні за оформлення офісу працівники приділяють особливу увагу дизайну, вибору меблів і створення приємної атмосфери, яка заохотить відвідувачів залишитися якомога довше.
 


Які меблі сподобаються відвідувачам?

Офісні м'які меблі призначені для того, щоб забезпечити комфорт відвідувачів, які очікують прийому менеджера або начальника. І ніж зручніше буде диван або м'який куточок, тим менше незручностей принесе гостю очікування. А значить, тим краще враження про гостинність компанії у нього складеться. Тому такі меблі — НЕ розкіш, а виробнича необхідність. І гроші, витрачені на її покупку — вкладення в імідж компанії.
 

При виборі м'яких офісних меблів найважливішими характеристиками будуть:

  • ціна;
  • дизайн і поєднання зі стилем офісу;
  • практичність і довговічність.

М'які меблі повинні органічно вписуватися в інтер'єр офісу. Чіткі лінії, непомітні тони, які не створюють різкого контрасту з загальним оформленням приміщення — ось необхідні риси обличчя офісного дивана. Разом з тим, куточок для відпочинку повинен трохи виділятися, щоб відвідувач одразу його побачив, особливо якщо офіс великий.

Зазвичай гостям подобається красиві меблі, яка при цьому не створює враження дорожнечі. Сідаючи з чашкою чаю на занадто дорогий диван, багато хто відчуває дискомфорт через побоювання випадково зіпсувати таку розкішну річ. Величезним плюсом буде, якщо при всій вишуканості зовнішнього вигляду м'який куточок виглядає приємно, по-домашньому затишно. Тоді гість зможе розслабитися і з комфортом очікувати прийому.

Власне, комфорт — найважливіший аспект. Офісний диван повинен бути таким, щоб відвідувач зміг приємно посидіти на ньому 15 хвилин, але і , не втомився в якщо буде потреба більш тривалого очікування.

Якщо вибираєте відразу кілька диванів або м'яких крісел, важливо простежити за їх правильною розстановкою — нагромадження предметів меблів не сприяє комфорту відвідувачів. При цьому, якщо є така можливість, поставте м'які меблі в тихому куточку, а, не в самій видній частині офісу, де гості будуть почувати себе незатишно.


Купівля м'яких офісних меблів — на що звернути увагу

Робочі столи, шафи, комп'ютери і техніку вибирати для офісу досить просто — тут ледь ледве не єдиним важливим фактором залишається надійність, яку можна визначити навіть на перший погляд. Але якщо меблі м'яка, слід більш ретельно підійти до її огляду. По-перше, зверніть увагу на оббивку. Вона повинна бути міцною, зносостійкою, легко чиститься від пилу і бруду, адже щодня на неї будуть сідати нові люди.
 

Крім того, важлива конструкція, стійкість меблів. При покупці розпитайте, які навантаження може витримувати диван і скільки він прослужить — якщо у Вас щодня натовпи відвідувачів, віддавайте перевагу самим міцним і надійним предметам інтер'єру.

При покупці м'яких меблів для офісу головне пам'ятати, що вона повинна в першу чергу сподобатися відвідувачам. Тому візьміть під увагу не тільки власні переваги, але і смаки Ваших гостей, адже їх комфорт — на першому місці!


Дивани від Zlatamebel

Коментарі

Натуральні
матеріали
Ми використовуємо тільки найкращі та безпечні матеріали. Ви можете бути спокійні за Ваше здоров'я і здоров'я Ваших дітей.
Система контролю з якості
П'ятиступінчаста система контролю якості - "5Q" практично виключає випуск готового виробу з недоліком.
Навантаження на диван
600 кг - оптимальне навантаження на наш диван.
Гарантія на каркас
Ми настільки впевнені в якості наших меблів, що даємо гарантію на каркас - 10 років.
Надійність
Понад 100 магазинів по Україні та за кордоном, понад 2500 співробітників, більш як 10 мільйонів відвідувачів щороку.
КРЕДИТ
или рассрочка
Ви можете придбати наші меблі в розстрочку або кредит. Для цього зверніться до менеджера будь-якого нашого фірмового салону.