У НАЯВНОСТІ ДЕШЕВШЕ - ЗНИЖКИ ДО -70%!

Як зробити диван м'якше

Залишилося всього пів години до закінчення робочого дня і ми вже починаємо фантазувати, як приходимо додому, заварюємо чашечку гарячого чаю і сідаємо, підібгавши ноги, на м'яке сидіння дивана. Воно так і манить своєю комфортністю і обіцянкою допомогти розслабитися і скинути всі негаразди минає дня. Але не всі володіють м'яким диваном, не всім пощастило з зручністю цього предмета меблів. Існують жорсткі сидіння і господарі таких меблів часто замислюються про те, як пом'якшити диван. Якщо Ви впізнали себе в їх особі, то продовжуйте читати, тому що в цій статті ми з Вами поділимося тим, як зробити диван м'яким самому.
 


Методи як зробити диван м'якше

Першою дією завжди стає пошук порад в Інтернеті. Чого там тільки не порекомендують: і виставити меблі на сонце і відбити палицею, і навіть інтенсивно на ній пострибати, але все це лише нашкодить внутрішнього наповнювача.

Ми провели невелике дослідження, зібравши якомога більше інформації і поспілкувавшись з фахівцями про те, як пом'якшити меблі. Пропонуємо Вашій увазі два дієві способи, які допоможуть Вам у цій справі.

  1. Внутрішній. Своїми руками пом'якшити софу можна, додавши шар наповнювача (поролон, ППУ) в матрац меблів. Варто відзначити, що в цьому випадку потрібно перетягнути оббивну тканину. Деякі виробники мають спеціальні застібки та блискавки, щоб не доводилося розпорювати оббивний матеріал.
    Оббивний матеріал треба знімати дуже акуратно, щоб не пошкодити тканину. Для додаткової зручності можна використовувати плоску викрутку або антистеплер. В тих ділянках, де твердість найбільша, можна розташувати шар з синтепону або м'якого пінополіуретану, який слід прикріпити, використавши скоби або клей-розпилювач. Закінчивши роботу, треба повернути на місце оббивну тканину. Натягувати її слід, намагаючись потрапляти скобами У вже виконані дірочки.
    Існують ситуації, коли повністю знімати оббивку не потрібно, достатньо звільнити її з однієї або декількох сторін, підкласти м'який матеріал і, сильно натягнувши, закріпити на місце. Важливо пам'ятати, що якщо спочатку оббивна тканина закріплювалася з натягом і погано тягнеться сама по собі, то після додавання м'якого матеріалу, її може не вистачити. Для того, щоб виправити ситуацію, знадобиться використання нового матеріалу.
    Також, знявши оббивну тканину, Ви можете виявити, що всі наповнення вже більше не придатне до використання, тому його потрібно замінити. Обсяг роботи може бути великий і зробити це не завжди легко, в такій ситуації краще звернутися до фахівця.
  2. Зовнішній. Це спосіб являє собою виготовлення невеликого матраца або килимка з оббивного або будь-якого іншого матеріалу. Навіть при невеликому досвіді у шитті можна добитися відмінного результату. Якщо Ви збираєтеся використовувати виготовлений виріб тільки для того, щоб на ньому сидіти, то його можна закріпити за допомогою ґудзиків або кнопок.
    Для дивана трансформера знадобиться згинається матрац без поролону і прострочений по всій довжині, щоб його можна було комфортно розмістити на спальне місце.
    Деякі радять покласти поролон під чохол, якщо він знімний, але це рішення не призведе до позитивних результатів, оскільки наповнювач буде злазити і подорожувати під чохлом. Його потрібно буде постійно розпрямляти і стежити за тим, щоб поверхня дивана виглядала рівною, так і великого пом'якшувального ефекту цей варіант не принесе.


Як зробити м'якше матрац

Ще одним способом щодо пом'якшення меблів є розміщення топпера, який здатний знизити жорсткість і забезпечити потрібними анатомічними властивостями.
 

Топпер є тонкий матрац, який потрібно розташувати поверх основного матраца. Більш того, якщо раптом нагрянули гості і Ваш диван не оснащений механізмом трансформації, то топпер може виступити в якості додаткового спального місця. Їх застосовують в таких випадках:

  1. щоб згладити поверхню основного матраца і пом'якшити його;
  2. для додання ортопедичних властивостей;
  3. якщо Ви хочете поліпшити комфортність під час сну на розкладному дивані.

Натуральний латекс, піна з ефектом пам'яті, пінополіуретан — всі ці матеріали використовуються для виготовлення Топпери. Кожен з цих матеріалів має пружну і еластичну структуру, що дозволяє надати ортопедичні властивості, а також дозволяє підтримувати хребет у правильному положенні виходячи з фізіології.

Щоб збільшити м'якість матраца, можна також використовувати наматрацники, виготовлені з вовни, пуху або синтетичних наповнювачів, але вони не будуть мати ортопедичною підтримкою.
 

Перед покупкою Топера, слід звернути увагу на те, яка в нього висота. Чим більше вага людини, який буде його використовувати, тим вищою товщиною повинен володіти наповнювач. Щоб збільшити службу тонкого матраца, його потрібно іноді перевертати і спати на кожній зі сторін по черзі.

Для того, щоб уникнути всіх проблем з диваном, варто уважно поставитися до його вибору в магазині і звернеться за допомогою до досвідченого фахівця. Дивани найвищої якості з м'якими сидіннями можна придбати на zlatamebel.ua.


Комфортні дивани від Zlatamebel

Коментарі

Натуральні
матеріали
Ми використовуємо тільки найкращі та безпечні матеріали. Ви можете бути спокійні за Ваше здоров'я і здоров'я Ваших дітей.
Система контролю з якості
П'ятиступінчаста система контролю якості - "5Q" практично виключає випуск готового виробу з недоліком.
Навантаження на диван
600 кг - оптимальне навантаження на наш диван.
Гарантія на каркас
Ми настільки впевнені в якості наших меблів, що даємо гарантію на каркас - 10 років.
Надійність
Понад 100 магазинів по Україні та за кордоном, понад 2500 співробітників, більш як 10 мільйонів відвідувачів щороку.
КРЕДИТ
или рассрочка
Ви можете придбати наші меблі в розстрочку або кредит. Для цього зверніться до менеджера будь-якого нашого фірмового салону.