У НАЯВНОСТІ ДЕШЕВШЕ - ЗНИЖКИ ДО -70%!

Як розмістити м'які меблі в довгому просторі?

Трапляється, що навіть найдосвідченіші дизайнери стикаються з такими плануваннями квартир, які, здавалося б, приречені бути захаращеними меблями і, не залишають ніяких надій на то, щоб виглядати функціонально і стильно. Але , не варто хвилюватися, безнадійних випадків не буває і правильне планування меблів врятує будь-яку ситуацію. Пропонуємо Вам ряд рішень, які допоможуть Вам підібрати диван в вузьку кімнату і вдало використовувати всі її простір.


Типові помилки при розміщенні меблів у довгому просторі

Щоб уникнути дискомфорту від невірної розстановки, що не варто робити так:

  1. Розставляти меблі уздовж стін.
  2. Розміщувати меблі великих розмірів навпроти один від одної. Це тільки з'їсть простір між ними.
  3. Використовувати шафи, стелажі і інші подібні предмети для зонування кімнати. Це призведе до тому, що частина приміщення залишиться без доступу до природного освітлення, перетворюючи його в комору.

Як ж надходити, адже розташовувати меблі уздовж стін здається найбільш підходящим рішенням? &Mdash; запитаєте Ви, але це лише зробить і без того довгу кімнату набагато вже і подовжить її ще більше. Існують різні способи розміщення, які дозволять уникнути цього.


Способи розстановки меблів

Для початку Вам варто намалювати для себе невелику схему, яка зображує все зони, на які Ви хочете поділити кімнату. Деякі зони можуть мати кілька функцій, наприклад: вітальня може бути одночасно і робочому місцем, і місцем відпочинку, а спальне приміщення може також служити гардеробом. Ви повинні чітко розуміти, що саме Ви хочете бачити в кожній дільниці і що він повинен для Вас представляти.

Для того, щоб зонувати кімнату, дизайнери найчастіше використовують ці прийоми:
 

Зонування з допомогою кольору дозволяє створити в одному приміщенні кілька кімнат шляхом фарбування стін в різні відтінки, що відповідають кожній ділянці, але при цьому контрастують один з другом. Цей варіант має свої невеликі правила:


Колірні ідеї

Якщо Ви вирішили не розділяти кімнату на зони і виконати її в одному кольорі, то в у такому випадки дизайнери рекомендують:

Звертайте увагу на то, як розташовується Ваша вітальня з відношенням до сторін світу. Сірий, коричневий, білий і фіолетовий стануть відмінними варіантами для вітальні, чиї вікна виходять на південь, а ось для північної сторони варто звернути увагу на зелені, оранжеві або жовті тони.
 

Можливо застосування контрастних ніш для додання виразності дизайну.
 

Щоб довгу кімнату візуально зробити схожою на квадрат, потрібно пофарбувати короткі далекі стіни в вогняні тони, такі як теракотовий, червоний, помаранчевий або шоколадний. Також можна використовувати чорний колір. Довгі стіни повинні бути в прохолодних і світлих тонах.

Скористайтеся прийомом колірної координації треба відволікти увагу від вузької форми кімнати, залучаючи його до іншого об'єкту. Створіть візуальний центр викрасьте яскравим кольором одну частину стіни з низу до верху або розташуйте дзеркальний або помітний комод. Якщо Вам вдасться зробити композицію яскравою, оригінальною і цікавою, то це допоможе відвернути увагу від неідеальної форми Вашої кімнати.


Дизайнерські рішення

Існує ще кілька способів створити гармонійний дизайн в довгому просторі. Зверніть увагу на меблі, здатну до трансформації і декоративні елементи з скла. Цікавим і вдалим вибором стане розміщення килима смужку, перпендикулярну довжиною стіни.Фото-шпалери допоможуть візуально збільшити простір і надати сучасний дух атмосфері приміщення, клеїти їх можна як на короткій стіні, так і на довгій. Чудовим прийомом вважається поклейка шпалер з вертикальним малюнком на великій стіні, а з горизонтальним — на маленькій. При розстановці меблів потрібно враховувати наявність між нею вільного переходу з одного кінця в інший. Якщо одна стіна зайнята великою шафою або каміном, то інші меблі варто розмістити у протилежної стіни, а центр кімнати залишити вільним.
 

Найкращий спосіб візуально збільшити і розширити простір — це використовувати дзеркала або композицію з них на одному боці. Якщо Ви облаштовуєте вітальню, то кутовий диван в вузькому, довгому приміщенні буде виглядати краще за все, а протилежну йому стінку варто прикрасити навісними полицями невеликої глибини. Довгий диван для вузької кімнати також може спрацювати, лише він повинен бути трохи довше звичних, що дозволить строгим лініям згладиться і зробити приміщення більш прямокутним. Щоб зробити декор багаторівневим, спробуйте підібрати різні текстури, наприклад використовуйте рельєфний текстиль разом з гладкими поверхнями. Якщо в кімнаті присутні порожній кут, то заповніть його невеликою тумбочкою, що має дзеркальну поверхню, вона буде відбивати світло і збільшувати простір. Ще одна невелика хитрість — використання аксесуарів і предметів декору круглої форми, вони дозволяти візуально розширити кімнату. При укладанні підлоги краще всього вибрати підлогове покриття з малюнком прямокутної форми і розташувати його перпендикулярно довгій стіні.

Фінальним штрихом стане висвітлення. Чи не рекомендується використовувати люстру в центрі кімнати, але якщо Ви все-таки хочете її використовувати, то вона повинна мати асиметричну форму і врівноважуватися іншими джерелами освітлення, такими як торшери або світильники на стінах. Можна розглянути установку світлодіодних світильників на стелі, вони дозволять світла плавно розсіюватися по всій кімнаті.
 

Природне освітлення стане рятівною шлюпкою для вузьких приміщень, так що якщо у Ви маєте можливість використовувати його, то Вам слід залишити вікна максимально доступними і відкритими. Фото диванів в вузьку кімнату і приклади дизайну Ви зможете розглянути нижче.

Сподіваємося, що Ви відкрили для себе щось нове, читаючи цю статтю. Стильний дизайн в довгій кімнаті може здаватися складним для виконання, але з правильним настроєм і застосуванням невеликих хитрощів, перерахованими вище, у Вас все вийде!

Дивани для вузьких кімнат від Zlatamebel

  • Поділ ділянок кімнати з допомогою кольору.
  • Певна розстановка меблів, що дозволяє виділити частини кімнати.
    1. Яскравість дизайну залежить від яскравості самої кімнати, ніж вона темніше, тим світліше повинен бути дизайн.
    2. У приміщеннях для відпочинку і спальнях краще відмовитися від яскравих відтінків.
    3. Предмети меблів і декору повинні гармонійно поєднуватися один з другом.
    4. Щоб кімната не здавалася нудною, можна додати яскравий килим або прикрасити полиці різними декоративними предметами, але якщо приміщення має невеликий розмір, то в виборі відтінків основних меблів, такий як диван і ліжко, краще віддати перевагу спокійній гамі.
    5. Якщо Ви обзавелися яскравим шафою, то постарайтеся розмістити його в найтемнішому кутку приміщення — це дозволить пожвавити ділянку, а такі речі, як оригінальний торшер або велику квітку, допоможуть зробити його не тільки стильним, але і затишним.
    6. Розділяючи кімнати на зони, варто пам'ятати, що вся меблі повинна бути в одному дизайні та підходити один до одного як за кольоровою гамою, так і за зовнішнім оформленням.
    7. Не варто вдаватися до радикальних рішень і фарбувати одну частину стін у зелений колір, а іншу рожевий всі частини повинні складатися в один загальний пазл.
    1. Використовувати світлі тони. Вони мають здатність візуально розширювати приміщення, при цьому маскуючи недоліки в його плануванні. Обробку підлоги і стелі краще виконати в одному кольорі або в його різних відтінках. Для цього найкраще підійде білий, бежевий, світло-сірий, кремовий, карамельно-жовтий або блідо-блакитний.
    2. Ще один спосіб розширити кімнату — це пофарбувати стелю в один відтінок, а стіну обклеїти шпалерами, прикрашені візерунками або смужками тієї ж кольорової гами.
    3. Якщо ви хочете додати яскравих елементів, намагайтеся не перевантажувати ними інтер'єр. Правильно підібрані елементи жовтого, помаранчевого, зеленого або блакитного допоможуть всьому приміщенню заграти фарбами.

Коментарі

Натуральні
матеріали
Ми використовуємо тільки найкращі та безпечні матеріали. Ви можете бути спокійні за Ваше здоров'я і здоров'я Ваших дітей.
Система контролю з якості
П'ятиступінчаста система контролю якості - "5Q" практично виключає випуск готового виробу з недоліком.
Навантаження на диван
600 кг - оптимальне навантаження на наш диван.
Гарантія на каркас
Ми настільки впевнені в якості наших меблів, що даємо гарантію на каркас - 10 років.
Надійність
Понад 100 магазинів по Україні та за кордоном, понад 2500 співробітників, більш як 10 мільйонів відвідувачів щороку.
КРЕДИТ
или рассрочка
Ви можете придбати наші меблі в розстрочку або кредит. Для цього зверніться до менеджера будь-якого нашого фірмового салону.