У НАЯВНОСТІ ДЕШЕВШЕ - ЗНИЖКИ ДО -70%!

Як обтягнути комп'ютерне офісне крісло своїми руками?

Кожна меблі з часом приходить в непридатність. Навіть ваше улюблене офісне крісло, яке прослужило Вам вірою і правдою довгі роки. Як же в такій ситуації поступити? Існують три варіанти: викинути старе крісло і придбати нове, відправити крісло в майстерню, щоб його перетягнули або зробити це своїми руками. Якщо Ви вирішили спробувати свої сили, то ми Вам у цьому допоможемо.
 

Також ми з Вами поділимося, як зробити подушку для сидіння знімною, що буде дуже зручним рішенням в тому випадку, якщо у Вас в будинку є домашні тварини, які уподобали Ваше робоче місце. Знімне сидіння буде легше чистити від шерсті і інших забруднень. Так як же обтягнути офісне комп'ютерне крісло самому?


Матеріали та інструменти для обтягування офісного крісла

Для того, щоб обтягнути крісло своїми руками знадобиться:

  • оббивний матеріал для сидіння і спинки (краще використовувати мікровелюр, він добре підійде для робочих крісел);
  • синтепон для підкладок;
  • поролон завтовшки 40 мм і 20 мм;
  • натуральна шкіра, яка буде використовуватися для обтягування хрестовини і підлокітників;
  • меблевий степлер;
  • дриль;
  • голки (15 см).
 


Приступаємо до обтягування офісного крісла своїми руками

Для початку нам доведеться розібрати крісло. Для цього перевертаємо його і від'єднуємо від сидіння-газліфт. Роботу почнемо зі спинки. Її потрібно зняти і витягти всі скоби, якими приєднана стара тканина. Для цього підійде плоска викрутка. Видаляємо поролон і стару тканину. Тепер нам потрібно наклеїти підкладка на сидіння. Для цього нам знадобиться аркуш спіненого поліетилену. Його часто використовують в якості підкладки тому що на відміну від поролону він більш пружний і з часом не віддається сильній деформації.

Далі беремо поролон завтовшки 20 мм і приклеюємо його до підкладки, потім підгинаємо і прикріплюємо степлером. Робимо заміри і виготовляємо лекала. Тепер нам потрібно зшити чохол з тканини і шкіри. Оскільки ми будемо використовувати натуральну шкіру, а не її замінник, то шви будемо робити, вивертаючи їх назовні. Щоб прикріпити подушку для сидіння нам необхідно пришити смужки на липучках. Потім нанизуємо чохол і прикріплюємо його степлером в нижній частині.
 

Переходимо до подушки для сидіння. Її краще виготовляти, використовуючи два шари поролону до 20 мм і 40 мм. Далі ми її вирізаємо, прикладаємо до сидіння, приміряємо і якщо потрібно підрізаємо. Знімаємо мірки для подушки і виготовляємо чохол. Краще, якщо він буде на блискавці. Після прикріплюємо липучки. Обгортаємо подушку синтепоном і нанизуємо на неї чохол.

Якщо Вам не хочеться шити чохол, то цього можна і не робити. Досить просто наклеїти на сидіння товстий поролон (наприклад взяти виріб у 40 мм і використовувати його в два шари). Потім обтягуємо його цілісним шматком тканини.


Ремонтуємо спинку

Ремонтуючи спинку, нам не знадобиться нічого шити. В цей раз ми її прикрашаємо ґудзиками і перетяжками. Малюємо розмітку у вигляді ромбів на каркасі. Просвердлюємо отвори вгорі, внизу і по бічних частинах кожного ромба. Приступаємо до кріплення поролону. Верхній шар наклеюємо цілий, а нижній тільки місцями - це нам допоможе зробити потовщення в потрібних місцях. На поролоні необхідно зробити таку ж розмітку, як і на каркасі. Вирізаємо отвори.
 

Приступимо до найскладнішої, але і самої цікавої частини роботи — робимо каретну стяжку на спинці. Таку стяжку ще заведено називати пікова або капітоні. Для її виготовлення існує безліч технік. Відразу все зробити правильно навряд чи вийде, тому приготуйтеся до того, що доведеться повторити дії кілька разів. З тканиною працювати в такій техніці складніше, ніж з шкірою, тому, що вона не тягнеться в різні сторони і рівень її еластичності занизький. Ми будемо робити все роботи за місцем, використовуючи дві великі голки і шнур, без застосування розмітки.

Тканина рекомендується завжди використовувати з запасом. Робимо складки, закріплюючи їх шнуром, який ми прошиваємо через отвори. На звороті прикріплюємо шнур, використовуючи степлер. Пам'ятайте, що між тканиною і поролоном повинен знаходитися синтепон. Закінчивши роботу, приміряємо спинку.


Замінюємо хрестовину

Купуємо нову хрестовину. Якщо Ви брали пластикову, то вона може виглядати не дуже респектабельно, тому її потрібно обтягнути шкірою і пофарбувати.

Для перетяжки підлокітників використовуємо цільний шматок шкіри, який необхідно пофарбувати і прибити гвіздками, для краси використовуємо декоративні. Потім змиваємо фарбу і у нас виходить стильний вигляд потертості.

Останній етап роботи — це установка ґудзиків в утяжки на спинці. Щоб вони виглядали органічно, їх необхідно перетягнути тим же оббивним матеріалом, що використовувався для перетяжки крісла.

Ґудзики стягуємо і закріплюємо їх на зворотному боці крісла за допомогою степлера. Задня частина крісла готова і її можна ставити на місце. Робота завершена.

 

Тепер Ви сміливо можете приступати до роботи і подарувати нове життя старим офісного крісла. Якщо Ви все ж таки вирішили придбати нове, то найкращі варіанти чекають Вас на zltamebel.ua.


Крісла від Zlatamebel

Коментарі

Натуральні
матеріали
Ми використовуємо тільки найкращі та безпечні матеріали. Ви можете бути спокійні за Ваше здоров'я і здоров'я Ваших дітей.
Система контролю з якості
П'ятиступінчаста система контролю якості - "5Q" практично виключає випуск готового виробу з недоліком.
Навантаження на диван
600 кг - оптимальне навантаження на наш диван.
Гарантія на каркас
Ми настільки впевнені в якості наших меблів, що даємо гарантію на каркас - 10 років.
Надійність
Понад 100 магазинів по Україні та за кордоном, понад 2500 співробітників, більш як 10 мільйонів відвідувачів щороку.
КРЕДИТ
или рассрочка
Ви можете придбати наші меблі в розстрочку або кредит. Для цього зверніться до менеджера будь-якого нашого фірмового салону.