У НАЯВНОСТІ ДЕШЕВШЕ - ЗНИЖКИ ДО -70%!

Мікрофібра: плюси і мінуси

Зміст

  1. Мікрофібра: опис і характеристика тканин
  2. Переваги та недоліки мікрофібри
  3. Для яких видів меблів варто застосовувати мікрофібру?


Мікрофібра - популярна, сучасна, демократична за ціною тканина, яка застосовується в багатьох галузях виробництва. Ось як може схарактеризувати її пересічний обиватель.

Важливо відзначити, що люди з абсолютно різними інтересами, професіями, ознайомилися з її якостями не з чуток, а в процесі діяльності.

Але мало хто знає, що мікрофібра - і не тканина зовсім, а найтонше полотно штучного походження, з якого створюють матеріали певного призначення. Вона володіє набором універсальних якостей, як позитивних, так і негативних. Про них ми і розповімо в цій статті.


Мікрофібра: плюси і мінуси


Мікрофібра: опис і характеристика тканини

Мікроволокно є дуже тонка нитка (тонше за людську волосину), яка виробляється з поліефіру, а далі, у вигляді своєрідної пряжі, використовується для виготовлення тканих і нетканих матеріалів різного призначення. Всі вони іменуються мікрофіброю, оскільки використовують сировину одного способу виробництва.

Ці найтонші нитки, створюючи єдине полотно, надають йому унікальні якості:

  • гігроскопічність (вбирає всю інформацію, що надходить вологу, залишаючи поверхню сухою, комфортною по тактильним відчуттям);
  • зносостійкість (мікрофібра не рветься, не скачується, не линяє, не дає усадку, при дотриманні температурного режиму);
  • гіпоалергенність (в структурі волокна не накопичується пил, все забруднення залишаються на поверхні матеріалу, також, її штучне середовище є несприятливою для розвитку патогенних мікроорганізмів);
  • практичність (тканина не вимагає особливого догляду, або спеціальних засобів. Вона легко чиститься підручними засобами, витримує обробку побутовою хімією, запросто відпирається в пральній машині);
  • бюджетна вартість (в порівнянні з натуральними тканинами, мікрофібра стоїть на порядок дешевше, при цьому володіє кращими експлуатаційними характеристиками).
 

Прямий диван Честерфілд

Такий універсальний, недорогий матеріал, швидко завоював популярність на світовому ринку.


Винайдений всього 50 років тому, він встиг проникнути в багато сфер життєдіяльності, і якісно поліпшити їх. На сьогодні, мікрофібра використовується:

  1. В меблевій промисловості. З мікроволокна створюють безліч оббивних тканин для диванів. Вони виділяються широкою, насиченою колірною гамою, різноманітністю текстур. Залежно від вичинки, полотно може мати вигляд замші, вельвету, безворсової софт поверхні, напилення у вигляді малюнків, орнаментів, і навіть повноцінних принтів.
  2. У текстильній промисловості. З мікроволокна виготовляють одяг, в тому числі дитячий, домашнє взуття, рушники, комплекти постільної білизни, та інші аксесуари. Таке широке застосування пояснюється тим, що тканина бюджетна у виробництві, невибаглива в догляді, в процесі експлуатації зберігає гідний зовнішній вигляд (без утворення катишок, потертостей, колірних змін).
  3. У виробництві фільтроелементів і чистячих тканин. Це величезна галузь різноманітних аксесуарів, які забезпечують очищення систем і окремих предметів. Найпоширеніший приклад - ганчірки для прибирання офісів, автомобілів, будинків. Також з мікрофібри виробляють фільтроелементи збирають пил, очищають поверхню, що забезпечують необхідний догляд приладу.
  4. Для виготовлення іграшок і аксесуарів. Дитячі плюшеві іграшки, з м'якою, приємною на дотик поверхнею — заслуга мікроволокна. Навіть часті прання не змінюють його текстуру. А предмети декору з мікрофібри, протягом тривалого часу зберігають свою привабливість.
  5. Для амуніції вузьконаправлених галузей. Військова справа, альпіністське екіпірування, теж не обходяться без мікроволокна. З нього шиють спальники, спецодяг, парашути, і багато іншого. Виріб з такого волокна є міцним, комфортним, легким, підходить для використання в ускладнених погодних умовах.
 

Прямий диван Версаче

Підводячи підсумок, хочемо сказати, що мікрофібра - це універсальна тканина, що перевершує натуральну вже тим, що має широку сферу застосування. А наскільки вона виправдана, пропонуємо дізнатися далі, вивчивши плюси і мінуси мікроволокна.


Переваги та недоліки мікрофібри

Хоча в мікрофібрі і зібрані унікальні якості, вона не позбавлена ​​недоліків. Як будь-яка інша тканина, вона об'єднує в собі позитивні і негативні властивості. Яких більше? Пропонуємо порівняти.


Переваги мікрофібри:
  • м'якість (тканина викликає приємні тактильні відчуття, підходить для використання дітям);
  • гіпоаллергенність (якісний поліестер не викликає роздратування на шкірі, і не накопичує зовнішні алергени: пил, патогенні мікроорганізми);
  • повітропроникність (ввібрана волога вільно випаровується, за рахунок чого підтримується комфортна тактильна і температурна середа);
  • зносостійкість (не витирається, не змінює колір, не линяє, не залишає катишок або ворсинок на поверхні);
  • простий догляд (легко очищається звичайними миючими засобами, не вимагає прасування).
 

Крісло Лестер


Недоліки мікрофібри:
  • накопичує статичну електрику (при деяких обставинах може електризуватися, але це не вважається постійною властивістю тканини);
  • погано переносить високі температури (сушка на батареї, прання при високих температурах, прасування виробів з мікроволокна не рекомендована, оскільки тканина деформується від надмірного тепла, втрачає колишній вигляд і форму);
  • При скупченнях жирових частинок в волокнах перестає вбирати вологу (цей недолік відноситься до мікрофібри, призначеної для чищення, прибирання. Текстильні вироби з неї, вбирають вологу протягом всього терміну експлуатації).

Як ви бачите, плюсів у мікроволокна значно більше ніж мінусів, а значить його популяризація, використання в різних сферах життя цілком виправдано. Чи застосовувати його для свого побуту - вирішувати вам, але світовий досвід схиляється на користь мікрофібри, заміна нею на виробництві дорогих, натуральних матеріалів.


Для яких видів меблів варто застосовувати мікрофібру?

Меблеві тканини на основі мікволокна застосовуються повсюдно. Дивани, крісла, канапки з такою оббивкою користуються високим попитом, оскільки мають ефектний зовнішній вигляд і демократичну ціну. Широка палітра кольорів, різноманітність текстур, можливість нанести ексклюзивний фотодрук на тканину, залучають і дизайнерів інтер'єрів, і звичайних людей, які шукають нові меблі в будинок.
 

Прямий диван Флоренція


Завдяки своїм якостям, мікрофібра використовується для оббивки:

  • дитячих меблів (матеріал легкий, комфортний, безпечний для дітей, при цьому добре чиститься від забруднень, швидко сохне, не втрачає свою привабливість);
  • кухонних куточків (тонкий, але міцний на розрив текстиль, візуально не ускладнює кухонні меблі, і гідно справляється з високими експлуатаційними навантаженнями);
  • гостьових диванів (мікрофібра - ідеальний варіант оббивки для диванів зі спальним місцем. Вона вписується в різні стильові напрями, володіє комфортною для сну поверхнею);
  • м'яких меблів для передпокою (пуфики, крісла з такою оббивкою, виглядають ефектно, вимагають мінімальних витрат на догляд, підкреслюють статусність житла).

На закінчення хочемо сказати, що мікроволокно — це універсальна тканина нового покоління. За своїми характеристиками вона перевершує багато натуральних матеріалів, і спрощує різні сфери виробництва, побуту. Меблі з такою оббивкою завжди красиві, практичні, доступні, а щоб упевнитися в цьому - заходите на Zlatamebel.ua.
 


Мікрофібра в диванах від Zlatamebel

Коментарі

Натуральні
матеріали
Ми використовуємо тільки найкращі та безпечні матеріали. Ви можете бути спокійні за Ваше здоров'я і здоров'я Ваших дітей.
Система контролю з якості
П'ятиступінчаста система контролю якості - "5Q" практично виключає випуск готового виробу з недоліком.
Навантаження на диван
600 кг - оптимальне навантаження на наш диван.
Гарантія на каркас
Ми настільки впевнені в якості наших меблів, що даємо гарантію на каркас - 10 років.
Надійність
Понад 100 магазинів по Україні та за кордоном, понад 2500 співробітників, більш як 10 мільйонів відвідувачів щороку.
КРЕДИТ
или рассрочка
Ви можете придбати наші меблі в розстрочку або кредит. Для цього зверніться до менеджера будь-якого нашого фірмового салону.